Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Diana Moonlight
Autor Wiadomość
SayuriSagi 
Pure-White Devil


Dołączyła: 15 Paź 2018
Posty: 1227
Wysłany: 2019-03-08, 21:09   Diana MoonlightDiana Moonlight | Buneary | Kobieta | 18.05.1998 (25 lat) | Posterunkowa


Cytat:

Level 5

Buneary (szczęście) -> Lopunny <-> Mega Lopunny
0/100
Learnset
Frustration, Defense Curl, Splash, Pound, Foresight
Secret Power | Circle Throw, Fire Punch, Ice Punch, Power-Up Punch, Thunder Punch
Limber - Pokemon nie może zostać sparaliżowany.Aparycja

Diana Moonlight jest jeszcze dość młodą kobietą mierzącą 183 centymetry wzrostu i ważącą 63 kilogramy. Jakby na przekór stereotypowemu wyobrażeniu odludka nie jest osobą brzydką, a wręcz przeciwnie - ma swój wyjątkowy urok, który niestety jednak nie sprawia, że inni ludzie pragną przebywać w jej towarzystwie. Najbardziej rzucającym się w oczy elementem jej wyglądu są bardzo długie białe włosy, które to najczęściej nosi zaplecione w prosty warkocz, rzadko kiedy decydując się na inną fryzurę. Kontrastują one z czarnymi oczami, pomiędzy którymi znajduje się mały, lekko spiczasty nos, pod którym umiejscowione są wąskie wargi.
Diana zazwyczaj ubiera się w czarne ubrania, bardziej z przyzwyczajenia niż z chęci podążania za modą, której nie rozumie. Do jej ulubionego zestawienia należy zwykła biała bluzka, która skrywana jest pod czarnym żakietem z wiązaniem na klatce piersiowej oraz takiego samego koloru spodnie. Wszystkie dokumenty oraz potrzebne rzeczy nosi przy sobie w małym plecaku, do którego przyczepionego ma breloczek w kształcie białego pluszowego króliczka.

Charakter

Diana od dzieciństwa była dość wyciszoną dziewczyną, którą nie interesowały typowe dla jej rówieśników zajęcia, w wyniku czego większość wolnego czasu spędzała na samotnym czytaniu książek i gazet, co przełożyło się później na trudności w nawiązywaniu jakichkolwiek kontaktów interpersonalnych. Chociaż dla otoczenia wygląda na osobę niewrażliwą, w rzeczywistości tak naprawdę jest bardzo emocjonalna, jednak nie potrafi odpowiednio przekazać swoich uczuć. Prawdopodobnie między innymi z tego właśnie powodu nigdy nie została adoptowana, co pozostawiło w jej sercu maleńką drzazgę, o której nikomu nie powiedziała.
Gdy ktoś zechciał trochę bliżej poznać kobietę, przekonałby się, że jest ona nawet dość przyjaźnie nastawiona do świata, chociaż zdarzają się takie sytuacje, kiedy to z chęcią przeniosłaby się na inną planetę. Szczerze nienawidzi osób, które wywyższają się nad innymi tylko z tego powodu, że pochodzą z „wyższej" warstwy społecznej albo mają pieniądze i za ich pomocą osiągają sukces w życiu.
Od zawsze czuła zamiłowanie do zagadek oraz tajemnic, dlatego po przeczytaniu historii o Freddy Fazbear's Pizza zapragnęła ją rozwiązać sama, chce to zrobić dla samej siebie, a nie dla rodzin zaginionych dzieci, chociaż jest gotowa dopilnować, aby również i oni poznali prawdę, aby chociaż trochę ukoić ich ból. Podświadomie czuje, że w całej tej sprawie kryje się więcej sekretów, których nie wyjaśniło złapanie i skazanie winnego, jak podawały gazety i podejrzewa, że być może prawdziwy sprawca tak naprawdę nie został wtedy ujęty.

Ciekawostki

Do jej ulubionych książek należą serie o Herculesie Poirot oraz Sherlocku Holmesie.
Zawsze nosi przy sobie brelok w kształcie białego królika, który jest prezentem od przełożonej sierocińca, który to otrzymała w dniu opuszczenia go na zawsze.
Swoich włosów nie nosi nigdy rozpuszczonych, ponieważ zawsze gdy to robiła ludzie przypadkowo o nie zahaczali i wyrywali. Pozwala im odpocząć jedynie w nocy, kiedy idzie spać.
Nigdy nie miała chłopaka.
Jej ulubionym kolorem jest fioletowy, chociaż na co dzień ubiera się na czarno, ponieważ łatwiej traktować takie ubrania jako eleganckie, gdyby musiała wystąpić gdzieś oficjalnie.
Frederick i Springtrap mówią czasem na nią Dia, jednak tylko drugiemu z nich na to pozwala.
_________________


  
 
     
SayuriSagi 
Pure-White Devil


Dołączyła: 15 Paź 2018
Posty: 1227
Wysłany: 2019-03-08, 21:15   

Cytat:
Śmiertelny wypadek we Fredbear's Family Diner!

W ostatnią sobotę w jadłodajni Fredbear's Family Diner doszło do tragedii. Podczas przyjęcia urodzinowego kilkuletni chłopiec został zaatakowany przez jednego z robotów stanowiących symbol placówki. W wyniku poniesionych obrażeń głowy zmarł po kilku dniach w szpitalu.
Ze względu na to wydarzenie jadłodajnia zostanie zamknięta.


*klik*

Cytat:
Znikające dzieci w lokalnej pizzerii - nie znaleziono żadnych ciał.

Dwoje miejscowych dzieci zostało prawdopodobnie zwabionych na zaplecze we Freddy Fazbear's Pizza w godzinach wieczornych 26 czerwca. Podczas badania materiału z kamer ochrony zidentyfikowano podejrzanego, który został ujęty następnego ranka, jednak same dzieci nie zostały znalezione i na chwilę obecną uważane są za zaginione.
Policja uważa, że podejrzany podczas porwania przebrał się za jedną z firmowych maskotek, aby zdobyć zaufanie swoich ofiar.


*klik*

Cytat:
Pięcioro dzieci zaginionych. Podejrzany skazany.

Teraz już aż pięcioro dzieci jest powiązanych z incydentem we Freddy Fazbear's Pizza, gdzie jeden z pracowników przebrany za maskotkę zwabił je na zaplecze.
Podczas gdy podejrzany został już oskarżony o ich porwanie, same dzieci nadal pozostają zaginione.
Obecnie Freddy Fazbear's Pizza toczy ciężką bitwę o odzyskanie zaufania klientów.
„To tragedia."


*klik*

Cytat:
Groźba zamknięcia lokalnej pizzerii przez Państwową Inspekcję Sanitarną.

Lokalna pizzeria Freddy Fazbear's Pizza po raz kolejny spotkała się z zagrożeniem zamknięcia przez wydział zdrowia w związku z licznymi doniesieniami klientów na temat paskudnego zapachu wydobywającego się z firmowych maskotek.
Policja zaczęła badać sprawę, gdyż część rodziców zgłosiła również „coś podobnego do krwi lub śluzu wokół oczu i ust maskotek", zaś jeden z nich określił je mianem „chodzących padlin".


*klik*

Cytat:
Lokalna pizzeria zamknięta przed końcem roku.

Pomimo starań o pozostanie w biznesie po tragedii, która miała miejsce kilka lat temu, Freddy Fazbear's Pizza ogłosiło, że zostanie zamknięte przed końcem roku.
Pomimo całorocznych poszukiwań nowego nabywcy, żadna firma nie chce być kojarzona niesławną pizzerią.
„Te postacie będą żyć dalej. W sercach dzieci - nadal będą istnieć." - CEO


*klik*

Cytat:
ZEZŁOMOWANE ROBOTY
Freddy Fazbear's Pizza ponownie zamknięta!

Zaledwie kilka tygodni po ponownym otwarciu pizzerii Freddy Fazbear’s Pizza zamyka swoje drzwi przed klientami. Przyczyną mogą być plotki, jakoby jeden z animatroników poważnie zranił jednego z pracowników.
Nowe animatroniki zostaną zezłomowane z powodu możliwych dysfunkcji, jednakże oryginalne roboty będą w dalszym ciągu przechowywane w nadziei na ewentualną reorganizację firmy.
„To tylko drobna porażka. Jesteśmy przekonani, że któregoś dnia pizzeria zostanie ponownie otwarta, nawet jeśli będzie miała o wiele niższy budżet.” - CEO Fazbear Ent.


*klik*

Cytat:
JUŻ WKRÓTCE!
Fazbear’s Fright: The Horror Attraction!

Lokalny park rozrywki już jest gotów sprawić, że wyskoczycie ze swoich skarpetek, a to dzięki zupełnie nowej atrakcji opartej na nierozwiązanej zagadce Freddy Fazbear’s Pizza.
Wraz z reliktami z kilkudziesięcioletniej pizzerii, ta nowa atrakcja z pewnością przypomni ci twoje dzieciństwo w najstraszliwszy możliwy sposób!


*klik*

Cytat:
PŁONIE!
Fazbear’s Fright spalone do ziemi!

Nowa lokalna atrakcja stworzona na legendzie starej sieci pizzerii spłonęła ostatniej nocy.
Władze nie wykluczają nieczystych zagrywek konkurencji, jednak w tej chwili prawdopodobnym jest, że wypadek spowodowany został przez wadliwą instalację elektryczną.
Bardzo niewiele rzeczy zostało znalezionych pośród zgliszczy budynku. Nieliczne przedmioty, które zdołano uratować, zostaną sprzedane na aukcji publicznej.


*klik*

Cytat:
FREDDY WITA!
Nowa restauracja spod znaku Fazbear!

To już piąta odsłona niegdyś popularnej pizzerii nadzorowanej przez Fazbear’s Ent. - po pierwszej Fredbear’s Family Diner, niesławnej Freddy Fazbear’s Pizza, prawie zapomnianej Circus Baby’s Pizza World i niedawnej próbie wskrzeszenia sieci przez Fazbear’s Fright nadszedł czas na powrót do korzeni.
Kierownictwo restauracji zapewnia, że dołożono wszelkich starań, aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo zarówno klientom, jak i pracownikom.


*klik*

Cytat:
CZY NAD FIRMĄ WISI KLĄTWA?
KOLEJNE TRAGICZNE WYDARZENIE!

Po zaledwie upływie niespełna jednego tygodnia od momentu otwarcia nowa restauracja spłonęła doszczętnie. Przyczyny nie są znane, jednak policja podejrzewa celowe podłożenie ognia przez któregoś z pracowników, gdyż według wyników śledztwa pożar rozpoczął się w pomieszczeniach dostępnych jedynie dla personelu.
Na chwilę obecną nie ma dokładnych informacji, jednak podejrzewa się, że w wyniku zdarzenia śmierć poniosło przynajmniej dwoje ludzi.


*klik*

Diana skończyła przeglądać skany starych artykułów na swoim komputerze, po czym przetarła oczy i spojrzała na zegar wiszący na ścianie. Dochodziła pierwsza w nocy, a rano musiała wstać do pracy, dlatego wyłączyła urządzenie i się przeciągnęła. W piżamę przebrała się już wcześniej, tak samo umyła zęby, więc mogła właściwie od razu wskakiwać do łóżka. Trochę zmęczona wstała od biurka i już miała pójść do sypialni, gdy usłyszała hałas dobiegający z kuchni. No tak, jak mogła zapomnieć, zanim zaśnie musi załatwić jeszcze jedną sprawę. Cicho westchnęła i ruszyła korytarzem w stronę kuchni, w dalszym ciągu rozmyślając nad swoim małym prywatnym śledztwie, a co za tym idzie - zaraz zaczęła rozmyślać o swoim życiu.

~~~


Diana Moonlight urodziła się prawdopodobnie 18 maja 1998 roku w mieście Hurricane, stanie Utah. Prawdopodobnie, ponieważ właśnie tego dnia została podrzucona pod drzwi sierocińca Harmey House, gdzie spędziła kolejne osiemnaście lat swojego życia. Wyciszona, od zawsze była typowym odludkiem, który nie zadawał się z rówieśnikami, w wyniku czego nie miała nikogo, kogo mogłaby nazwać przyjacielem, co być może po części przełożyło się na to, że nikt nie chciał jej adoptować. W głębi serca sprawiało jej to ból, jednak nie okazywała tego po sobie i nieprzerwanie trwała w swojej samotnej egzystencji, znajdując ukojenie w pobliskiej bibliotece, gdzie spędzała większość czasu na czytaniu książek oraz gazet. To tam w dniu swoich dziesiątych urodzin natknęła się na stare wydanie jednego z miejscowych dzienników , w którym została krótko opisana historia Freddy Fazbear’s Pizza, która to oczarowała młodą dziewczynkę. To nie tak że lubowała się w przemocy, była jej przeciwniczką, jednak ta tajemnica w jakiś sposób nie mogła zniknąć z jej głowy, nieważne jak się stara o niej nie myśleć. Prawda ukryta przez tyle lat … prawda znana jedynie paru osobom … chciała ją poznać.

Od tego dnia zaczęła się uczyć jeszcze pilniej niż dotychczas, zdobywała najwyższe oceny ze wszystkich sprawdzianów, wytrwale trenowała sztuki walki, aż w końcu, po ukończeniu szkoły średniej, dostała się na państwową akademię policyjną. W tym czasie miała już skończone osiemnaście lat, dlatego opuściła sierociniec, znalazła pracę na pół etatu i po kilku ciężkich latach wstąpiła do formacji policyjnej w swoim rodzinnym mieście. Samo bycie stróżem prawa nie było jej celem, a coś innego, co mogła dzięki temu osiągnąć, a mianowicie dostęp do akt spraw powiązanych z legendarną już pizzerią, tą samą którą odkryła prawie piętnaście lat wcześniej. Jako świeża funkcjonariuszka nie mogła jeszcze z nich korzystać, jednak zaledwie dwa dni temu, kiedy otrzymała swoje pierwsze zadanie, a był nim patrol okolicy w towarzystwie starszego stopniem funkcjonariusza Baldwina, wydarzyło się coś, co mogło ułatwić jej drogę do spełnienia marzenia.

W trakcie patrolu do jednostki centralnej został zgłoszony pożar na terenie dopiero co otwartej pizzerii, a jako że Diana wraz z towarzyszem byli najbliżej niego, to właśnie im przypadł obowiązek udania się na miejsce i zabezpieczenia go przed postronnymi cywilami do czasu przybycia jednostki straży pożarnej. Całą akcja trwała kilka godzin i po ich upływie, kiedy pogorzelisko przestało stanowić zagrożenie, młodej policjantce i kilkorgu innym funkcjonariuszom kazano zbadać najbliższą okolicę w poszukiwaniu jakichkolwiek śladów wskazujących na uczestnictwo kogoś z zewnątrz. Dianie przypadł rejon bezpośrednio przy restauracji, co oznaczało kluczenie pomiędzy przewróconymi elementami budynku oraz uważanie na te fragmenty, które groziły zawaleniem. I tak pośród zgliszczy, niewidoczna dla oczu innych, dokonała odkrycia.

~~~


Diana weszła do kuchni, w której włączona lampa oświetlała postać stojącą przy piekarniku, w którym piekła się zapiekanka.
- Wybacz, obudziłem cię? - zapytał mężczyzna, widząc kobietę w piżamie, na co ta pokręciła przecząco głową, po czym odsunęła krzesło stojące przy pobliskim stole i usiadła.
- Jeszcze nawet się nie położyłam, ponieważ zasiedziałam się nad artykułami, ale już wyłączyłam komputer. - odparła i zaczęła się przyglądać, jak jej rozmówca wyjmuje gotowe danie gołymi rękoma prosto z piekarnika. Nie zdziwiło jej to, w końcu bez większego sensu byłoby oczekiwanie, że ktoś kto nie jest człowiekiem będzie odczuwał ból.

~~~


Tym odkryciem był Springtrap. Znalazła go przywalonego pod gruzami, niezdolnego do wydostania się spod nich o własnych siłach. W pierwszej chwili znieruchomiała, niezdolna się ruszyć, jednak nie z powodu zaskoczenia czy strachu, a ekscytacji, która ogarnęła jej ciało, gdy dotarło do niej, kogo ma przed sobą. Animatronik. Najprawdziwszy animatronik. Chwilę później doznała kolejnego szoku, gdy usłyszała dźwięk wydobywający się z ust maszyny. Pomusz mi. Robot, którego jedynym zadaniem było zapewnienie rozrywki dzieciom, przemówił do niej błagalnym głosem, tak pełnym bólu, tak bardzo niemechanicznym, tak bardzo … ludzkim. Bez wahania pomogła mu wydostać się spod rumowiska, a następnie ukryła go bezpiecznie w pobliskiej alejce, obiecując wrócić po niego trochę później. Robot nie wyglądał na zadowolonego z tego powodu, jednak w trakcie pożaru musiał doznać poważnych obrażeń, ponieważ nie był w stanie samodzielnie się poruszać. Diana szybko sprawdziła resztę przydzielonego jej terenu, a następnie biegnąc wróciła z powrotem do miejsca zbiórki, gdzie następnie zdała raport z rekonesansu.

Nie powiedziała o swoim odkryciu. Gdyby wyszło na na jaw, że odnalazła własność restauracji, a ona to zataiła, miałaby poważne kłopoty, mogłaby nawet stracić pracę, jednak jej ja, to którego życzeniu podporządkowała swoje życie … nie chciało się podzielić znaleziskiem, chciało zachować je jedynie dla siebie. Być może stąpała po cienkiej granicy, nie wiedząc nawet co ona odgradza, jednak w tej jednej chwili poczuła, że znalazła się naprawdę blisko spełnienia swojego marzenia. Ten animatronik mógł stanowić klucz do drzwi, za którymi kryła się nieodkryta prawda na temat wydarzeń, które po raz pierwszy zdarzyły się kilkadziesiąt lat temu, a których widmo trwało aż do dzisiaj … do prawdy, którą zamierzała poznać. Za wszelką cenę.

Po uzyskaniu zgody na odmeldowanie się Diana początkowo oddaliła się od zgliszczy restauracji, jednak gdy upewniła się, że nikt jej nie widzi, skręciła w boczną uliczkę i po kilku minutach kluczenia pomiędzy budynkami wróciła do animatronika, który cierpliwie, a może po prostu bez żadnej alternatywy, czekał na nią. Unikając jasno oświetlonych ulic, powoli ruszyli w stronę jej domu, aż w końcu po upływie około godziny dotarli na miejsce. Kobieta pomogła wejść do środka towarzyszowi i chociaż bardzo pragnęła zacząć wypytywać go o różne rzeczy, zapanowała nad sobą i w pierwszej kolejności pomogła mu chociaż po części dojść do siebie. Nie była może złotą rączką, jednak miała mała skrzynkę z narzędziami, zaś niedaleko znajdował się otwarty całodobowo sklep dla majsterkowiczów, dzięki czemu nie było wielkich problemów ze zdobyciem elementów potrzebnych do podreperowania animatronika. Dopiero potem Diana zaczęła go pytać, jednak ten nie był skory do odpowiedzi.
Jestem Springtrap i jestem ci naprawdę wdzięczny za pomoc, jednak teraz nie czuję się na siłach, aby rozmawiać na temat tego, co się wydarzyło. Dzisiaj … i kiedyś, we Freddy Fazbear’s Pizza. Nie wiem zbyt wiele, ale mogę się tą odrobiną z tobą podzielić, jednak nie teraz. Proszę, daj mi trochę czasu.

~~~


Od tego momentu minęły dwa dni, podczas których nowy współlokator Diany dokończył wszystkie naprawy swojego ciała, dzięki czemu wyglądał o niebo lepiej niż na początku ich znajomości. Widząc jak olbrzymi królik chowa większość zapiekanki do lodówki, zostawiając jedynie porcję, którą kobieta weźmie ze sobą do pracy, młoda policjantka postanowiła znowu poruszyć temat pizzerii w nadziei, że tym razem uzyska jakieś odpowiedzi.
- Springtrap? Możemy porozmawiać? O pizzerii ...
- Proszę ... nie dzisiaj, to nie jest ... łatwe opowiadać o tym, co się tam stało ... daj mi jeszcze odrobinę czasu, dobrze? - przerwał jej od razu animatronik, ciężko opadając na krzesło obok. Chociaż nie posiadał twarzy która mogłaby oddawać jego uczucia, Diana wyraźnie czuła bijące od towarzysza cierpienie.
- W porządku. To ja już pójdę się położyć. - westchnęła kobieta, po czym wstała z siedzenia i ruszyła ku korytarzowi. Kiedy stała już w nim jedną nogą, usłyszała cichy szept.
- Dia ... jak wrócisz ... obiecuję, że spróbuje ci coś powiedzieć. - kobieta kiwnęła głową w stronę robota, po czym wróciła do swojego pokoju i bardzo szybko zasnęła, śniąc o krzykach dzieci w ciemności oraz martwych oczach, które się w nią wpatrywały ...
_________________


  
 
     
SayuriSagi 
Pure-White Devil


Dołączyła: 15 Paź 2018
Posty: 1227
Wysłany: 2019-03-09, 20:30   

Cytat:

Springtrap | Animatronik | Mężczyzna ? | ? lat

Diana odnalazła Springtrapa pogrzebanego pod gruzami najnowszej pizzerii spółki Fazbear Entertainment i nie mówiąc o tym nikomu zabrała go do swojego mieszkania, gdzie dzięki jej pomocy powrócił do lepszego stanu. Kobieta nie zna go jeszcze za dobrze, jednak dzięki obserwowaniu go przez te parę dni wspólnego życia musi przyznać, że nie jest zbyt groźny. Póki co nie chce on rozmawiać o swojej przeszłości, przez co Diana podejrzewa, że musiało go spotkać coś, co pozostawiło u niego coś w rodzaju traumy. Uwielbia zajmować się domem i naprawdę wyśmienicie gotuje.


Cytat:
Frederick Goodwin | Arcanine | Mężczyzna | 30 lat | Sierżant

Starszy stopniem funkcjonariusz policji w Hurricane, który obecnie pełni rolę kogoś w rodzaju opiekuna młodej Diany. Dość zabawowy z niego mężczyzna uwielbiający uganiać się po służbie za kobietami, przez co często dostaje reprymendę od Schaboszczaka, gdyż „przynosi hańbę mundurowi". Pomijając to jest porządną osoba, która sumiennie wypełnia powierzone jej obowiązki. Na złość Dianie woła na nią Dia.


Cytat:
Bradley „Schaboszczak" Gray | Incineroar | Mężczyzna | 45 lat | Komendant Miejski Policji w Hurricane

Komendant policji w rodzinnym mieście Diany. Śmiertelnie poważny i wymagający od swoich podwładnych, przez co wielu z nich słysząc jego kroki chowa się w obawie przed niekoniecznie uzasadnioną reprymendą. Gdy nie ma go w pobliżu funkcjonariusze mówią na niego Schaboszczak, jednak nikt już nie pamięta powodu dla którego otrzymał takie przezwisko. Z zasłyszanych przez Dianę informacji wynika, że brał udział w śledztwie dotyczącym zaginionych dzieci z pizzerii Fazbear'a.
_________________


  
 
     
SayuriSagi 
Pure-White Devil


Dołączyła: 15 Paź 2018
Posty: 1227
Wysłany: 2019-03-10, 17:45   

Podręczna torba

2x Lum Berry | 15x Tamato Berry
2l wody mineralnej
_________________


  
 
     
SayuriSagi 
Pure-White Devil


Dołączyła: 15 Paź 2018
Posty: 1227
Wysłany: 2019-03-10, 17:49   

Prywatny dziennik dochodzeniowy


Cele

Rozwikłanie tajemnicy zaginięć dzieci we Freddy Fazbear's Pizza
* uzyskanie dostępu do akt sprawy
* wyciągniecie informacji ze Springtrapa
* porozmawianie z Komendantem
* odnalezienie dawnych pracowników pizzerii


Rozwój prywatny

EM Power-Up Punch | comiesięczny bonusowy atak | 2019.03.10.
EM Circle Throw | comiesięczny bonusowy atak | 2019.04.03.
EM Thunder Punch | comiesięczny bonusowy atak | 2019.05.02.
EM Ice Punch | comiesięczny bonusowy atak | 2019.06.02.
EM Fire Punch | comiesięczny bonusowy atak | 2019.07.06.
TO Secret Power | comiesięczny bonusowy atak | 2019.08.05.
_________________


  
 
     
Tori 
Bunny SaberDiscord: Tori
Dołączyła: 12 Paź 2018
Posty: 449
Skąd: Pomorze
Wysłany: 2019-03-10, 17:59   

_________________

KP Nao / Box / Bank


Uwah! It's me!

Wawa~

I am... a cutie!


~ Lista obejrzanych animu ~
[mru]
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandpurple created by spleen modified v0.3 by warna

Graficy:::
Sojusznicy:::

Daisy7
Daisy7#4661

Did
Dod#6823

Kyuubi
Zanate#3757

Tori
Tori#1343

Xioteru
xxxio#4156

* Twierdza RPG Makera *
Twierdza RPG Makera

* Mortis *

WAW Pokemon

Hipogryf
Hipogryf.pl - blog fantasy

Vampire Knight
Vampire Knight

Demigods

Wishtown

SNM
SnM

PokeSerwis

Wizard's World

Riverdale

Ninshu

Nemea

Orchard Stable

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Disney World

Strefa RPG
Strefa Forumowych RPG

Król Lew

W galopie

YLO

One for All

Fort Florence
Fort Florence

Over Undertale
over-undertale

Oneiric

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Amaimon
Amaimon

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Bleach Other World
Bleach OtherWorldDesign by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2019 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.