Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2018-11-19, 22:02
I want to know more about you
Autor Wiadomość
Tori 
Bunny SaberDiscord: Tori
Dołączyła: 12 Paź 2018
Posty: 449
Skąd: Pomorze
Wysłany: 2018-10-13, 08:47   I want to know more about youKod:
[b]Imię/Imiona: [/b]
[b]Nazwisko: [/b]
[b]Pseudonim: [/b]
[b]Wiek: [/b]
[b]Płeć: [/b]
[b]Wygląd: [/b]
[b]Profesja główna/poboczna: [/b]
[b]Miasto/Region: [/b]
[b]Początkowa pora roku: [/b]
[b]Starter: [/b]
[b]Charakter: [/b]
[b]Historia: [/b]
[b]Cel: [/b]
[b]Towarzysz: [/b]
[b]Charakter i Wygląd Towarzysza: [/b]
[b]Pokemony Towarzysza: [/b]
[b]Wróg: [/b]
[b]Charakter i Wygląd Wroga: [/b]
[b]Pokemony Wroga: [/b]
[b]Wasza rodzina: [/b]
[b]Ulubione Typy Pokemonów: [/b]
[b]Znienawidzone Typy Pokemonów: [/b]
[b]Ulubione regiony: [/b]
[b]Znienawidzone regiony: [/b]
[b]Wymarzona Drużyna:[/b]
[b]Prośby: [/b]
[b]Czego ode mnie oczekujesz: [/b]

[b]Gatunek przygody: [/b] Przygodowa, Obyczajowa, Dramat itp.
[b]Czy chcecie tematykę anime/mangi w fabule (Nie chodzi mi o Pokemony): [/b] Tak/Nie
[b]Wątki miłosne: [/b] Tak/Nie
[b]Sceny z horroru, np. kanibalizm: [/b] Tak/Nie
[b]Sceny 18+, 16+, czy 12+ [/b]
[b]Zezwalacie na nieco humoru z mej strony? [/b] Tak/Nie
[b]Czy przeczytałeś/aś mój regulamin?[/b] Tak/Nie
_________________

KP Nao / Box / Bank


Uwah! It's me!

Wawa~

I am... a cutie!


~ Lista obejrzanych animu ~
[mru]
 
 
     
Dragonisa 


Dołączyła: 15 Paź 2018
Posty: 21
Wysłany: 2018-10-15, 20:01   

Imię/Imiona: Susan
Nazwisko: Dragon
Pseudonim: -
Wiek: 24 lata
Płeć: kobieta
Wygląd: Dziewczyna o jasnej karnacji i smukłym ciele. Mierzy 170 cm wzrostu i waży ok. 55 kg. Jej włosy to ciemny blond, ale często farbuje je na nietypowe kolory jak niebieski czy fioletowy, są długie, ale często spięte w kok. Twarz delikatna, niewielkie usta i stosunkowo wąskie oczy. Uszy zdobione kolczykami.
Ubiera się raczej lekko w przewiewne suknie, rzadko nosi spodnie, woli prezentować swoje odkryte, piękne nogi. Ma także bzika na punkcie zdobienia się futrami (niestety na ogół prawdziwymi) i pióra ptaków (pawi, rajskich itp.). Kiedy była modelką to żeby podkreślić swoja "drapieżność" to nosiła naparstki-szpony, które zostały jej do teraz - jako jedyna pamiątka po domu Mody. Mogą jednak w sumie być wykorzystane jako broń w ostateczności...
Profesja główna/poboczna: Trener/Ewolucjonista
Miasto/Region: Świat Realny? Dunno, właściwie jest mi to obojętne.
Początkowa pora roku: Późne lato
Starter: Treecko
Charakter: W latach młodości Susan była osobą wycofaną i łatwo ulegającą otoczeniu. Nigdy nie miała swojego zdania, zawsze ślepo była posłuszna swoim rodzicom. Jej charakter był zupełnie odwrotny do charakteru jej starszej siostry - Cornelii. Właściwie nikt nie wierzył w to, że Susan kiedykolwiek się "wyrobi" - nie nadawała się ani na gospodynie domową, ani na bizneswomen. Była po prostu szarą osobą.
Sporo jednak zmieniło się kiedy miała 20 lat. Kiedy po ojcu odziedziczyła spory majątek, a potem została jej zaproponowana praca właścicielki ekskluzywnego domu mody - jej charakter bardzo się zmienił. Niekoniecznie na lepsze. Wielu powiedziałoby, że stała się "ofiarą mody" i szybkiego życia biznesmenów. Wiecznie zagoniona, w ciągłych rozjazdach, ale obrzydliwie bogata, co dało jej pewność siebie i wielkie ambicje by osiągnąć jeszcze więcej. Gdzieś w tym wszystkim jednak zatraciła siebie, swoją delikatność i empatię...
Historia: Susan i jej starsza o 5 lat siostra Cornelia miały bogatego ojca. Był on właścicielem pewnej korporacji, więc o pieniądze nie musiały się martwić. Ich matka, Anna była kobietą poukładaną i zajmowała się wychowywaniem córek oraz domem. Warto wspomnieć, że starsza siostra miała innego ojca niż Susan, z którym ich matka rozwiodła się lata temu, dlatego też Cornelia od zawsze uważała, że Susan jest faworyzowana przez ojca.
Życie Susan było stabilne, ale gwałtownie się zmieniło kiedy ojciec nagle ciężko zachorował i zmarł. Dziewczyna miała wtedy 20 lat i to ona w spadku dostała całą wielką korporacje, co oczywiście niesamowicie wkurzyło jej siostrę, która nie dostała nic. Był to moment kiedy wkroczyły one na ścieżkę wojny, a Cornelia wyprowadziła się z rodzinnego domu, odcinając się od reszty rodziny. Susan była mocno zakłopotana bo nie umiała zajmować się firmą - dlatego też zdecydowała się oddać ją pod opiekę matki. Sama Susan natomiast się usamodzielniła i opuściła także rodzinny dom, kupując sobie niewielki domek za pieniądze jakie odzyskała ze spadku. Obiecała jednak matce, że kiedy się bardziej "ogarnie" to wróci aby przejąć firmę ojca.
Wieść o śmierci znanego właściciela dużej korporacji szybko się rozniosła. Wtedy też do drzwi domu Susan zapukała nietypowa osoba - agent pewnego Domu Mody, jego właścicielem był przyjaciel ojca dziewczyny. Jako, że Susan była dziewczyną o dużej urodzie i idealnym ciele, otrzymała propozycje pracy w tymże domu. Na początku była ona jedną z modele, jednakże już 4 lata później stała się współwłaścicielką domu mody, co znacznie zwiększyło jej zarobki. Pławiła się w luksusie, był to też ten czas kiedy po raz pierwszy Susan zainteresowała się światem pokemonów. Zauroczona słodką Treecko na jednej z aukcji, kupiła ją aby stała się jej przyjaciółką. Początki nie były jednak łatwe...
Sława, pieniądze i wygodne życie jednak nie trwały długo - krótko po zakupie pierwszego pokemona zaczęły się dziać złe rzeczy w otoczeniu Susan. Najpierw w tajemniczych okolicznościach zmarł właściciel domu mody, tym samym przejęła go dziewczyna, a potem.... Potem ktoś napadł na ten dom mody i zdewastował go doszczętnie. Policja była bezradna, gdyż aktu dewastacji dokonały pokemony - a ich właściciel był nieznany. Susan jednak miała podejrzenia kto to mógł być - jej siostra, chorobliwie zazdrosna. Nie czekając dłużej dziewczyna zdecydowała się wrócić do rodzinnego domu, nie czując się bezpiecznie. Kiedy do niego wróciła to okazało się, że i tutaj wszystko zostało zniszczone, a matka Susan zaginęła. Korporacja ojca także nie została oszczędzona. Załamana Susan padła na kolana i rozpłakała się, zostając z niczym... No prawie z niczym, bo jest jeszcze Treecko.
Musi odnaleźć swoją siostrę i wyjaśnić całą tą sprawę... A także odnaleźć swoja matkę, która prawdopodobnie została porwana. Siostra musi za wszystko zapłacić! (Jeśli to faktycznie ona za wszystkim stoi)
Cel: Odnalezienie siostry, uratowanie swojej matki, zemsta na tym kto zrujnował jej życie (podejrzewa o to swoją siostrę)
Towarzysz: -
Charakter i Wygląd Towarzysza: -
Pokemony Towarzysza: -
Wróg: Cornelia Dragon
Charakter i Wygląd Wroga: Susan swojej siostry nie widziała od lat, toteż jej opis niekoniecznie musi być aktualny... Cornelia jest nieco niższa od swojej młodszej siostry, ma krótsze, kruczoczarne włosy oraz piwne oczy. Reszta anatomii jest bardzo zbliżona do Susan.
Pokemony Wroga: Cały problem w tym, że nie wie.
Wasza rodzina:
    Anna Dragon (panieńskie: Blue) - Matka Susan (45 lat), kiedyś gospodyni domowa, potem zarządzała firmą po zmarłym mężu. Aktualnie uważana za zaginioną.
    Christian Dragon - Ojciec Susan, zmarły (w wieku 50 lat). Był właścicielem korporacji.
    Cornelia Dragon - Starsza o 5 lat (czyli ma 29 lat), znienawidzona siostra Susan. Jej aktualne miejsce pobytu jest nieznane.

Ulubione Typy Pokemonów: Grass, Dragon, Steel
Znienawidzone Typy Pokemonów: Normal, Fight, Fairy
Ulubione regiony: Unova, Alola
Znienawidzone regiony: Kalos
Wymarzona Drużyna: Właściwie nie zastanawiałam się nad tym jakoś bardzo, ale są pewne dwa pokemony "must have" - Charizard i Lapras.
Prośby: Proszę pisać normalna czcionką bo ślepa kura ze mnie :c
Czego ode mnie oczekujesz: W mojej historii specjalnie jest dużo niedopowiedzeń, aby dać duże pole do popisu MG. Moja postać myśli, że za wszystkim stoi jej siostra, ale przecież nie musi to być takie oczywiste... ;) Może być brutalnie, nie przeszkadza mi to.

Gatunek przygody: Przygodowa-dramatyczna
Czy chcecie tematykę anime/mangi w fabule (Nie chodzi mi o Pokemony): Tak? (Mało anime oglądałam to w sumie nie wiem co tam się wydarzyć może xD)
Wątki miłosne: Nie przepadam za nimi, ale nie będę marudzić jak będą.
Sceny z horroru, np. kanibalizm: Tak
Sceny 18+, 16+, czy 12+ 18+
Zezwalacie na nieco humoru z mej strony? Tak
Czy przeczytałeś/aś mój regulamin? Tak

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
  
 
     
Tori 
Bunny SaberDiscord: Tori
Dołączyła: 12 Paź 2018
Posty: 449
Skąd: Pomorze
Wysłany: 2018-10-15, 20:22   ~ Przyjęta ~
Przygoda pojawi się dzisiaj/jutro/w czwartek
_________________

KP Nao / Box / Bank


Uwah! It's me!

Wawa~

I am... a cutie!


~ Lista obejrzanych animu ~
[mru]
 
 
     
Ayumi 


Discord: Amathis#3797
Dołączyła: 17 Paź 2018
Posty: 57
Wysłany: 2018-10-19, 21:25   

Imię/Imiona: Ayumi
Nazwisko: Kaname
Pseudonim: Ayy
Wiek: 16
Płeć: Kobieta
Wygląd: Twarz o jasnej karnacji z bursztynowymi oczami oraz długimi do pasa jasno-fioletowymi włosami. Wysoka i szczupła sylwetka, delikatny zarys mięśni choć najsilniejszym człowiekiem to raczej nie jest. Co do ubioru stawia raczej na wygodę, lubi różnego rodzaju topy i bluzy, spodnie krótkie lub dresowe. Lubi mimo wszystko również zakładać spódniczki oraz sukienki, szczególnie latem.
Profesja główna/poboczna: Trener/hodowca
Miasto/Region: Alola (miasto dowolne)
Początkowa pora roku: Jesień
Starter: Vulpix (alola)
Charakter: Od dziecka Ayu ma problem w kontaktach z innymi ludźmi. Kiedyś próbowano ją porwać i od tamtego czasu zwyczajnie boi się obcych jej osób. Pokemony jednakże były odwrotnością, świetnie się z nimi dogadywała, dbała o nie i spędzała z nimi jak najwięcej czasu. Ciężko jest jej iść na żywioł, robić coś z większym entuzjazmem i nutą szaleństwa, jest raczej spokojna i stonowana, choć oczywiście zdarzy jej się zaśmiać. Najczęściej jednak na jej twarzy widniej smutek, roztargnienie bądź niepewność.
Historia: Urodziła się jako pierwsza i jak się później okazało została jedynaczką. Szybko rosła, lgnęła do pokemonów jak lep lecz nie tylko, bowiem była również bardzo ufna wobec ludzi i może aż za bardzo? Pewnego dnia weszła do auta obcych ludzi którzy mieli pokazać jej nowe typy pokemonów i gdyby nie policja która już jakiś czas ich szukała pewnie by nie żyła bądź była z jakąś inną rodziną. Od tamtej pory bała się każdej obcej osoby, a jedynymi których akceptowała to właśnie te małe stworki które nigdy jeszcze krzywdy jej nie wyrządziły, wręcz przeciwnie, słuchały gdy płakała, pocieszały i bawiły się z nią gdy tego potrzebowała. Dorośli zaś przyglądali się temu z boku i myśleli że wyrośnie z czasem i przestanie być tak strachliwa... niestety, tak się nie stało. Obecnie ma już 16 lat i nadal podchodzi do obcych z dystansem, niechętnie nawiązuje nowe kontakty w obawie przed zranieniem. Najpewniej czuje się wśród pokemonów, dlatego też postanowiła wyruszyć w podróż, by poznać ich jak najwięcej. W przyszłości planuje stworzyć swoją hodowlę by jak najwięcej trenerów mogło podzielić jej pasję do tych stworzeń.
Cel: Chce odkryć nowe miejsca, poznać więcej pokemonów oraz w przyszłości założyć swoją hodowlę.
Towarzysz: -
Charakter i Wygląd Towarzysza:
Pokemony Towarzysza:
Wróg: Jeszcze taki się nie zjawił
Charakter i Wygląd Wroga: -
Pokemony Wroga: -
Wasza rodzina: Rodzice ~ Inoue i Shoya Kaname
Ulubione Typy Pokemonów: Ogień, elektro i woda
Znienawidzone Typy Pokemonów: Duch, walka i ziemne
Ulubione regiony: Alola
Znienawidzone regiony: Wszystkie lubię, nie mam takiego którego bym nie odwiedziła.
Wymarzona Drużyna: Ninetales (Alola), Lycanroc (day), Talonflame, Venusaur, Raichu (Alola), Garchomp
Prośby: Może jakieś ciastko? Dostanę ciastko?
Czego ode mnie oczekujesz: Ayu jest dość zamknięta na nowych ludzi, więc widzę tu sporo dram i zabawnych sytuacji. Chciałabym jednak by z czasem zaczął się ten jej charakter w końcu zmieniać, w końcu dobrze by postać się rozwijała. Więc może niech jakoś fabuła idzie w tym kierunku jeśli nie teraz to z czasem :)

Gatunek przygody: Przygodowa z elementami dramatu? Byle nie horror.
Czy chcecie tematykę anime/mangi w fabule (Nie chodzi mi o Pokemony): Jasne, czemu nie. Ale ostatnio jestem w plecy z anime XD
Wątki miłosne: Tak
Sceny z horroru, np. kanibalizm: Nie
Sceny 18+, 16+, czy 12+ +16 skoro postać ma tyle, to raczej ułożona dziewczyna xD
Zezwalacie na nieco humoru z mej strony? Tak
Czy przeczytałeś/aś mój regulamin? Tak
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
Ayumi Kaname: karta postaci | box | bank
  
 
     
Tori 
Bunny SaberDiscord: Tori
Dołączyła: 12 Paź 2018
Posty: 449
Skąd: Pomorze
Wysłany: 2018-10-19, 21:48   Welp. Naprawimy to biedne dziecko z traumą. Przyjęta.
_________________

KP Nao / Box / Bank


Uwah! It's me!

Wawa~

I am... a cutie!


~ Lista obejrzanych animu ~
[mru]
  
 
 
     
Lukas 
Lukas

Discord: niemamnietu
Dołączył: 29 Paź 2018
Posty: 20
Wysłany: 2018-10-31, 19:32   

Imię/Imiona: Vladislav
Nazwisko: Rubyer
Pseudonim: ---
Wiek: 16 lat
Płeć: mężczyzna
Wygląd: (skopiowane z karty postaci, bo jestem zbyt leniwy)
Vladislav jest wątły posturą i niski. Jego wygląd z nie wiadomych mu zawsze wszystkich rozśmiesza. Sam Vladislav bardzo nie lubi swojego wyglądu. Zazwyczaj nosi biało koszulkę i krótkie spodenki. Jego fryzura jest zawsze w nieładzie.
Profesja główna/poboczna: trener hodowca
Miasto/Region: gdzieś w regionie Hoen
Początkowa pora roku: jesień
Starter: Ferrari (Magikarp)
Charakter: (też ctrl+c z KP)
Vladislav jest nieśmiały, można nawet powiedzieć, że introwertykiem. Szybko zniechęca się, kiedy się mu coś nie udaje. Przy bliższym poznaniu jednak, można się przekonać, że jest bardzo przyjacielski i umie dotrzymać słowa.
Historia: (również)
Vladislav uciekł z domu. Jego rodzice trzymali go pod kloszem i nie pozwalali mieć przyjaciół. Uciekł przez okno w nocy, gdy wszyscy spali. Teraz włóczy się gdzie się da i próbuje zawiązać znajomości, których nigdy nie miał. Podczas swojej wędrówki, kiedy miał już przy swoim boku Ferrari spotkał kiedyś Alexe. Dziewczyna stwierdziła, że jego pokemon nie umie si zachować i zaproponowała mu pomoc w treningu Magikarpia, co oczywiście dla samego Ferrari było nie do pomyślenia. "Jak to? Ja mam trenować? Przecież i tak cała zasługa przypadnie jemu, a nie mi!"-zdawały się mówić jego oczy w tamtym momencie. Ostatecznie Alexa dołączyła do Vladislava i poprawiała humor, gdy tylko ten się czymś zasmucał. Stworzyli zgrany duet. A co do Ferrari... Nie, nie dał się zmusić do treningu. Za każdym razem, gdy Alexa wyciągała swoje pokemony, ten uparty Magikarp za wszelką cenę próbował przeszkodzić i robił wszystko, byle tylko nie zdobyć następnego poziomu, a broń Arceusie, żeby czasem nie ewoluować! Doszedł w tym do takiej perfekcji, że między naszymi młodymi trenerami wytworzył si żarcik, że "Ferrari jest jedynym pokemonem, który expi do tyłu.", co oczywiście jest nieprawdą.
Cel: podróż po świecie i odkrywanie nowych miejsc, badanie zwyczajów godowych pokemonów, hodowla ich, pokazy, no i może powalczy też o odznakę jak się okazja zdarzy.
Towarzysz: Alexa
Charakter i Wygląd Towarzysza: (tak, zgadliście,; skopiowane z karty)
Młoda dziewczyna o długich blond włosach i wysokiej posturze. Wszystkim okazuje swą przyjaźń i nikogo nie opuści w potrzebie.
Pokemony Towarzysza:
-Trubbish; lv 5; płeć męska; znający ruchy: poison gas; pound; recycle; umiejętność stench
-Sunkern; lv 3; płeć żeńska; znająca ruchy; absorb; growth; umiejętność chlorophyll;
Wróg: Ferrari (Magikarp)
Charakter i Wygląd Wroga: Ferrari jest NIEZNOŚNYM, WREDNYM i SAMOLUBNYM Pokemonem, który myśli tylko o sobie. Spotkał Vladislava, gdy ten uciekał z domu i potknął się o niego, kiedy biegł. Wtedy z torby Vladislava wyleciały pokeballe i jeden z nich uderzył Ferrari. On sam, gdyby tylko mógł to już dawno by uciekł od Vladislava i nigdy do niego nie wrócił. Słucha się swojego "trenera" tylko wtedy, gdy nie jest głodny i ma dobry humor. Bardzo lubi przebywać na lądzie, co kłóci się z jego typem. Ale on ma to gdzieś. Ogólnie ma wszystkich gdzieś i martwi się tylko i wyłącznie o własne cztery litery.
Pokemony Wroga: ---
Wasza rodzina: rodzice, ale Vladislav o nich nie myśli
Ulubione Typy Pokemonów: wodne
Znienawidzone Typy Pokemonów: ---
Ulubione regiony: Hoen
Znienawidzone regiony: Alola
Wymarzona Drużyna: ---
Prośby: ---
Czego ode mnie oczekujesz: ---

Gatunek przygody: przygodowa+komedia
Czy chcecie tematykę anime/mangi w fabule (Nie chodzi mi o Pokemony): Nawet nie wiem o co chodzi, ale ok, może być.
Wątki miłosne: Tak
Sceny z horroru, np. kanibalizm: Tak
Sceny 18+, 16+, czy 12+ +18
Zezwalacie na nieco humoru z mej strony? Tak
Czy przeczytałeś mój regulamin? Jak najbardziej.
_________________
"Rzucać w to klasą D, aż przestanie!"-Dr. Bright


Vladislav - KP http://pokemoncrystal.pl/topics17/628.htm box - http://pokemoncrystal.pl/topics18/624.htm bank - http://pokemoncrystal.pl/topics19/626.htm trofea - http://pokemoncrystal.pl/topics20/627.htm
 
     
Tori 
Bunny SaberDiscord: Tori
Dołączyła: 12 Paź 2018
Posty: 449
Skąd: Pomorze
Wysłany: 2018-10-31, 20:26   Cytat:
Czy przeczytałeś mój regulamin? Jak najbardziej.Nie przeczytałeś, gdyż w twoim podaniu nie widzę istotnej rzeczy, która miała się w nim pojawić. Jeśli masz problemy z kodowaniem tego, to daj mi to, co chce na pw o/
_________________

KP Nao / Box / Bank


Uwah! It's me!

Wawa~

I am... a cutie!


~ Lista obejrzanych animu ~
[mru]
 
 
     
Tori 
Bunny SaberDiscord: Tori
Dołączyła: 12 Paź 2018
Posty: 449
Skąd: Pomorze
Wysłany: 2018-10-31, 21:10   Przyjmuję. Zobaczymy jaka komedia wyjdzie z tej przygody. Przygoda pojawi się dzisiaj/jutro.
_________________

KP Nao / Box / Bank


Uwah! It's me!

Wawa~

I am... a cutie!


~ Lista obejrzanych animu ~
[mru]
  
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandpurple created by spleen modified v0.3 by warna

Graficy:::
Sojusznicy:::

Daisy7
Daisy7#4661

Did
Dod#6823

Kyuubi
Zanate#3757

Tori
Tori#1343

Xioteru
xxxio#4156

* Twierdza RPG Makera *
Twierdza RPG Makera

* Mortis *

WAW Pokemon

Hipogryf
Hipogryf.pl - blog fantasy

Vampire Knight
Vampire Knight

Demigods

Wishtown

SNM
SnM

PokeSerwis

Wizard's World

Riverdale

Ninshu

Nemea

Orchard Stable

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Disney World

Strefa RPG
Strefa Forumowych RPG

Deraas

Król Lew

W galopie

YLO

One for All

Fort Florence
Fort Florence

Over Undertale
over-undertale

Oneiric

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Amaimon
Amaimon

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Bleach Other World
Bleach OtherWorldDesign by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2019 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.