Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów Akademia Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2019-05-15, 07:23
Carte de Personnage
Autor Wiadomość
JC 
The MastermindDiscord: JCMT
Dołączył: 20 Paź 2018
Posty: 384
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2019-01-18, 05:23   Carte de Personnage

Vincent Rodric FurieuxWiek: 20
Profesja: Trener
Profesja poboczna: Ewolucjonista

Opis Wyglądu
Wysoki i szczupły jegomość o jasnej cerze, białych włosach i szkarłatnych oczach. Budowa tego mężczyzny jest przeciętna, jednak ubiór jest nietuzinkowy. Zawsze elegancko ubrany w swój płaszczyk i kapelusz w odcieniach fioletu oraz przesłodkimi dodatkami, które ubarwiają jego szalony świat. Pod ręką zawsze trzyma czarną laskę, która czasem bywa parasolem, czasem ostrzem. Zawsze bogaty w barwy, czy to na twarzy, czy w ubiorze.
Opis Charakteru
Choć z pozoru przepełnia go radość i bezstresowe podejście do życia, w głębi serca przepełnia go cierpienie i rozpacz. Nigdy nie okazuje swoich negatywnych emocji, a wręcz zamienia je w pozytywną energię. Wszystko, co go w życiu spotyka napędza go tylko coraz bardziej. Jest szalony w najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu. Uwielbia robić niebezpieczne rzeczy i ma ogromny dystans do świata. Jego ekscentryczne zachowania często sprawiają, iż ludzie mają go za niepoczytalnego, jednak dla niego taka jest rzeczywistość. Dostrzega we wszystkich dobro, nawet w ludziach przesiąkniętych w mrocznych czeluściach piekieł. Jest skromną osobą, która odznacza się wysoką inteligencją i znajomością zasad savoir-vivre'u. Nie potrafi nawiązywać bliskich relacji z ludźmi przez traumatyczne wydarzenia z przeszłości, jednak chętnie podejmuje z nimi konwersacje na przeróżne tematy. Jest wielkim miłośnikiem sztuki w każdej postaci, a samo przebywanie w galeriach, czy uczestniczenie w koncertach sprawia mu ogromną radość.


Historia
Lumiose, 1869. To właśnie tam i wtedy narodził się Vincent Rodric Furieux. Wychowywany w szlacheckiej rodzinie nie zaznawał uczucia głodu, nudy, czy choroby. Zawsze wesoły i pełen życia chłopiec żył jak to na tamte czasy przystało w dostatku. Kochał czytać książki i zagłębiać się w tajemnice świata. Oczywiście nie poprzestał tylko na nauce. Tonął w księgach fantastycznych i przeżywał głęboko zapisane w nich historie. W tamtych czasach światem władały inne siły - pozycja społeczna, pieniądze, ale przede wszystkim miłość. Młody Vincent zakochał się na zabój w złotowłosej Laurze Delacour. Nie było dnia, gdy nie pisał do niej listów miłosnych, czy nie przechadzał się z nią po lśniących uliczkach parku. Rodzice Vincenta bardzo go kochali i dbali o jego rozwój oraz kulturę osobistą. To dzięki nim młody Furieux nauczył się savoir-vivre'u oraz elokwencji. W całej tej niemalże onirycznej atmosferze zdarzyć się jednak niebawem miało coś, co odmieni życie Vincenta na dobre.


M
ijały dni i lata, a z młodego chłopca Vincent przemienił się w dojrzałego mężczyznę, którego panią serca nadal był Laura Delacour. Ich serca połączyła dozgonna miłość. Jednak pewnego dnia, gdy para wróciła na dwór Furieux, wszystko miało się zmienić. Tajemnicza postać wtargnęła do posiadłości. Na odwrót było już za późno. Przedziwna aura wypełniła główny hol,a płomienie szalały wszędzie dookoła. Vince i Laura weszli dokładnie wtedy, gdy kotopodobny napastnik mordował rodziców Vincenta. Mężczyzna chwycił za swoją słynną laskę i rozpoczął pojedynek z kocurem. Ten jednak był zbyt potężny, jakby władała nim nadnaturalna siła. Jednym uderzeniem odepchnął Vincenta w stronę kolumnady. Następnie ruszył w kierunku Laury. Młody Furieux nie zdołał oswobodzić się na czas. Ogromna szpiczasta dłoń napastnika przebiła pannę Delacour, pozostawiając ją martwą na podłodze. Gdy morderca cieszył się zwycięstwem, Vince wykorzystał okazję i przebił go swoją zaostrzoną na końcu laską. Kocie oczy rozszerzyły się do granic, gdy nagle zamiast krwawić zaczął znikać, rozpływać się w kształt małych motyli, które rozproszyły się i opatuliły młodego szlachcica. Przeszyła go ogromna energia, jego oczy przybrały wyraźny szkarłatny odcień, a łzy ociekające po policzkach chłopaka opadały na podłogę. Jedyne czego teraz pragnął to pożegnać się z Laurą. Przyklęknął przy niej i zamknął jej oczy. Po chwili Vincent powstał i w milczeniu cierpiał po utracie najbliższych, gdy opuszczał dwór Furieux tuż przed jego doszczętnym spłonięciem.


To jednak nie był koniec tej historii. Od tamtej pory Vince nie potrafił już nikogo pokochać, nie potrafił nawiązywać relacji z innymi. Traumatyczne przeżycia odbiły mu się na psychice. Co gorsza, jak się okazało, mordując tego dziwnego kota, stał się nieśmiertelny. Przeżył półtora wieku, widząc jak świat się zmienia. Nauczył się żyć z bólem w sercu, lecz uśmiechem na ustach. Przez te 150 lat stawał się coraz podobniejszy do swojego alter ego, które nawiedziło go w momencie, gdy zamordował Cheshire (bo tak miał na imię kot). Energia, która go przesiąknęła sprawiła, że Vincent Rodric Furieux przyjął miano Szalonego Kapelusznika. Żył ekscentrycznie, odczuwał radość z życia i przekazywał ją innym. Dbał o potrzebujących i gardził mordercami. Uważał, że powinien ich spotkać taki sam los, jaki Cheshire. Tak też w świecie pełnym ludzi tajemniczy mściciel działał w cieniu. Dzięki swoim zdolnościom mógł przenosić się między światem rzeczywistym a swoim azylem w Krainie Czarów, gdzie popijał herbatkę. Jednak fantazja dopiero miała się rozpocząć, bo z biegiem lat Kapelusznik zaczął dostrzegać jak na świecie pojawiają się dziwne stworzenia, które obdarzone są nadnaturalnymi mocami. Wreszcie przestał czuć się jak dziwadło. Zaczął się o nich uczyć, spisywać swoją wiedzę w notatkach. Przyklejał je na ścianach w swoim domu w Krainie Czarów, jednak to mu nie wystarczało. Gdy pojawili się pierwszy trenerzy i koordynatorzy, a całe uniwersum szalało za Pokemonami, bo tak je nazwano, Kapelusznik siedział w swoim domostwie i analizował wszystko, co zebrał przez te lata. Na jego wisiorku z zegarkiem próżno było dopatrzeć się dokładnej godziny, jednak na rewersie zegarka widniało zdjęcie Laury, którą kochał nad życie. W końcu przestał się zamartwiać i jak zwykle uśmiechnął się i ruszył w świat, by po raz kolejny zjednać się z ludźmi, ale tym razem również ze stworzeniami, które tak sobie upodobał. Jego partnerem w podróży musiał zostać równie ekscentryczny towarzysz. Wtedy to usłyszał w gąszczu pięknego lasu melodię tak cudowną, że miłość do sztuki zakwitła w nim na nowo. Tak Vincent poznał swoją partnerkę na całe życie - Chatot.


Sonata, bo tak ją nazwał była mu bardzo oddana. Łączyła ich miłość do muzyki i wesołe podejście do życia. Wkrótce popularne w świecie stały się walki z liderami i pogoń za tytułem Mistrza Pokemon. Jako, że w głębi duszy wciąż odczuwał cierpienie i ból, postanowił że jego celem będzie od teraz zostać najlepszym trenerem w regionie Kalos. Chatot podzielała jego poglądy i jak się domyślał chciała mu w tym pomóc. Vincent postanowił więc wyruszyć w swoją podróż zaczynając od rodzinnego Lumiose, aby stać się światowej klasy trenerem Pokemon, a może szczytowym koordynatorem i Grande Coordinateur? Nie wiedział jeszcze, gdzie poniosą go nogi, wiedział jednak, że nie spocznie, dopóki tego nie osiągnie!

_________________
[ Jayce Calliere | Box | Bank ]
Nieobecności
  
 
 
     
JC 
The MastermindDiscord: JCMT
Dołączył: 20 Paź 2018
Posty: 384
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2019-01-18, 05:25   

Towarzysze
-

Rywale
-

Inne Postacie
-
_________________
[ Jayce Calliere | Box | Bank ]
Nieobecności
  
 
 
     
JC 
The MastermindDiscord: JCMT
Dołączył: 20 Paź 2018
Posty: 384
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2019-01-18, 06:02   

Pokemony


Chatot (Sonata)

Płeć: Samiczka

Poziom 8,5
Ewolucja: Chatot (brak)
Zadowolenie: 0/100
Ataki
Hyper Voice, Chatter, Confide, Taunt, Peck, Growl, Mud-Slap
Charakter i historia
Chatot od niepamiętnych czasów śpiewała na gałęziach pewnego niewielkiego lasu niedaleko Lumiose. To właśnie tam, gdzie wszystkie Pokemony przychodziły posłuchać jej cudownego głosu, pojawił się pewnego razu trener, który dozgonnie ją pokochał i pragnął, by zasiliła jego szeregi, jako partnerka na całe życie. Chatot jest bardzo dostojną papużką, która uwielbia śpiewać ponad wszystko, kocha też swojego trenera, gdyż uważa jego ekstrawagancję za niebywale stylową. Sama też uwielbia pięknie wyglądać i być chwaloną za to jaka jest. Docenia u innych duszę artysty, ale i ogromnie ceni sobie kulturalne i godne traktowanie. Szacunek i sprawiedliwość, to dwie cechy, które idą w parze, gdy chodzi o Sonatę. Swoje emocje zawsze przelewa w śpiew, dlatego można z jej dzióbka usłyszeć mnóstwo przecudownych melodii, które koją duszę lub namawiają ją do walki.
Umiejętność
Keen Eye- Celność użytkownika nie może zostać obniżona, a także ignorowane są przez niego zmiany w statystyce szansy na unik u przeciwnika. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie słabszych Pokemonów maleje o 50%.
Trzyma: {}
Historia właścicieli: Vincent R. Furieux
_________________
[ Jayce Calliere | Box | Bank ]
Nieobecności
  
 
 
     
JC 
The MastermindDiscord: JCMT
Dołączył: 20 Paź 2018
Posty: 384
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2019-01-18, 06:09   

Ekwipunek

Cytat:
Pokeballe
Pokeball x5
Medykamenty
-
Płytki
TM91- Flash Cannon
RC & HS
Rare Candy x5
Heart Scale x3
Inne
Cryogonall Egg

Box | Trofea

_________________
[ Jayce Calliere | Box | Bank ]
Nieobecności
  
 
 
     
JC 
The MastermindDiscord: JCMT
Dołączył: 20 Paź 2018
Posty: 384
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2019-01-18, 06:34   

Bonusy

Cytat:

Chatot +1lvl [Profesja, styczeń 2019]
Chatot +Mud-Slap [Comiesięczny bonus, styczeń 2019]
Chatot +1lvl [Mini-Event 21.01.2019]
Chatot +0.5lvl [Pogoda 3.02.19]
Chatot +1lvl [Profesja, luty 2019]
_________________
[ Jayce Calliere | Box | Bank ]
Nieobecności
  
 
 
     
Tori 
Here I go-!Discord: Tori
Dołączyła: 12 Paź 2018
Posty: 415
Skąd: Pomorze
Wysłany: 2019-01-18, 07:58   

_________________

KP Nao / Box / Bank

Do exactly as you like~

Pleasure leads to joy,

and joy leads to happiness~

~ Lista obejrzanych animu ~
[mru]
 
 
     
Daisy7 
CzeDar


Limit dodatkowych KP: 2+1
Discord: Daisy7
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 1050
Wysłany: 2019-05-15, 07:22   

_________________


Mówi gitara

Biegną dźwięki
Po strunie.
To najlepiej
Robić umie.


 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandpurple created by spleen modified v0.3 by warna

Graficy:::
Sojusznicy:::

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Xioteru
raivvitch

Kyuubi
366671

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Wizard's World

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Strefa RPG
Strefa Forumowych RPG

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Outland

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorldDesign by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.