Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Mafiosą się nie bywa, mafiosą się jest (Halt)
Autor Wiadomość
Trebonth 
Never run, fightLimit dodatkowych KP: 2
Discord: Eldgar#1783
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 574
Wysłany: 2018-12-13, 20:31   Mafiosą się nie bywa, mafiosą się jest (Halt)

Imię/imiona: Halt
Nazwisko: Baledon

(Obrazka brak, przepraszam za to.)

Data urodzenia (wiek): Jestem dorosły, a dokładnie? Dwadzieścia sześć lat licząc od szóstego października 2000 roku.
Profesja: Strażnik
Towarzysz/towarzyszka: Żaden. Przecież brać moja rozbiła się przez niefortunny wypadek , kiedy mieliśmy rabować wycieczkowiec.

~~~~~~

Opis wyglądu:
No to od czego zacząć? No tak, jestem prawidłowo umięśnionym i zbudowanym człowiekiem, przewyższałem większość mojej kompanii o głowę, a miałem metr dziewięćdziesiąt. Włosy i oczy może i mam brązowe, ale kamizelka, choć zniszczona, jest wykonana z wyjątkowo kruczo-czarnego materiału, który został wykonany przynajmniej z czterdziestu kruczych skór. A spodnie zaś były długie, ale niemniej też podarte w połowie. Wciąż miewam prowizoryczne opatrunki na lewej nodze, przez pfu... odrapałem się o skałę wtenczas. To, co miałem, zastępuje jakaś nędzna i podniszczona ładownica na pistolet, pusta skórzana ładownica bez naboi, a także zapinany na dwie linki kaptur, mimo że podarty, przez co bezużyteczny. Miewam blizny po wszelakich starciach niemalże wszędzie. Wciąż jednak mam ślady zaschłej... żywicy jakiegoś tam Sniviego. Przeklęte niech będzie tego stworzonka imię. Trzymam jeszcze i małą lnianą torbę, aby pieniądze przechować oraz większy, materiałowy wór z wełny na jakieś łupy. A tych jak na razie nie mam.

Opis charakteru:
Ogólnie rzecz biorąc - nienawidzę prawa. Przecież to jest broń dla jakiś tam słabeuszy, którzy nie mają broni. Lubię wdawać się bitki, a najlepsze to te, w których widzę sposób na oszustwo. Przecież wiadomo, że nikt głupi by nie wdawał się do walki, jak nie ma czego nawet zyskać z niej. Kolejne co, to uwielbiam kraść, ale inaczej niż mafiosi z fachu, głównie wolę praktyczne rzeczy typu broń, a błyskotki wymieniam na inne przedmioty. Toż i ze mnie hardy skurczybyk, którego byle pięść nie powali, a i mnie też nie sprowokuje. Przekręcam zdania, owszem, ale jeśli nie, to jak miałbym być dobrym zabójcą? Bądź bandytą? Trochę doświadczenia wyniosłem też z więzień - raczej się nie zgubię w takich kompleksach, inaczej mówiąc - dobrze orientuję się w terenie. Ale bywam czasem zbyt pochopny, że mi się zdarzy zrobić coś głupiego lub żenującego. Staram się jednak to minimalizować, podobnie jak ryzyko, które jest niepotrzebne. W zasadzie lepszy ten, kto uważnie szuka pułapek i ukrytych przejść niż ten, który szturmuje przez zabezpieczenia jakby po prostu był... głupcem.

Historia:
No cóż, narodziny moje były w domu gdzieś w regionie Kalos, ponieważ wtedy klepali moi rodziciele biedę. Marzyłem wcześniej o byciu trenerem jak wszyscy inni co byli dziećmi, może raz miałem taki epizod, ale nas bieda wykończyła. Po prostu nie mieliśmy pieniędzy na spłatę długu. I wtedy do mnie rzekł rodzony ojciec. "Pamiętaj, po prostu pójdź na przekór losowi, a nawet i śmierć osób ci nie będzie straszna." Wpierw nastało zimno, potem głód. Tak brutalny początek odcisnął piętno na mnie.
Zacząłem najpierw od drobnych żebractw - policja nie próżnowała, a sklepy były zbyt dobrze pilnowane. Potem zacząłem szabrować w wieku trzynastu lat, w śmietnikach. Wtedy ujrzałem przed sobą portfel. Kusiło mnie, aby go zabrać. A lata szabrowań nie poszły na marne. Sprytnie wyciągnąłem człowiekowi portfel i nagle ktoś mnie zauważył. "Ej młody, sprytny z ciebie kradzieja. To co, kradniemy im hajs?" Zgodziłem się. Nie było dla mnie drogi odwrotu. Wynosiliśmy to co cenne, a ja niektóre rzeczy jako broń zabierałem. Tak, w wieku szesnastu lat zdobyłem rurę hydrauliczną - swoją pierwszą broń.
Lata mijały, a my we trójkę - jeszcze ktoś z domniemanej drużyny Flare do nas dołączył - popełnialiśmy coraz gorsze zbrodnie. To od niego też sporo się nauczyliśmy o używaniu broni w celu wymuszania haraczu. Oczywiście wspinając się po szczeblu mafijnej kariery, wstąpiliśmy do głównej mafii w Kalos - Aspurada de Loria. Potężna organizacja która działała różnorako, od prostych morderstw, aż do skoków na bank. Nas, jako mafijnych żółtodziobów, wysłali na szkolenie bronią palną. Akurat szczęście się złożyło, że tam był pistolet. Luger, marka 2019. Najnowszy pistolet półautomatyczny. Podstawiono mi cel - tego, co kiedyś mnie strącił do statusu bezdomnego. Sięgnąłem po pistolet... I strzeliłem, tak że poleciała prosto w łeb. Zadziwiłem się moją nową umiejętnością. Oni pewnie też. Przez kilka lat byłem zabójcą, i to fachowym.
Przez ostatni miesiąc coraz więcej jednak mieliśmy trudności. Pokemony, które co najwyżej były po prostu irytującymi stworzonkami, nagle weszły w użytkowanie stróży prawa. Często musieliśmy się bronić, przez co nasz kapitał malał, ponieważ niektórych aresztowano z kupą pieniędzy. Ja sam ledwo co uszedłem aresztowaniu - zabiłem wtedy Sniviego, który nieźle poharatał wielu naszych fachowców. Przez to musieliśmy się zdecydować na napad na wycieczkowiec - byłby to pokaźny zysk, zwłaszcza kiedy myśmy ledwo dychali finansowo. Wtedy zdarzył się... huragan, który odłączył mnie od reszty grupy uderzeniowej.
O dziwo, sztorm, jaki panował, był tak groźny, że przez dwa dni i noce nie mogłem spać. I nagle moja łódź się rozbiła, a ja z krwawiącą nogą, wylądowałem na plaży. Skalisto-piaszczysta plaża to była, a obok mnie był bandaż. Zawinąłem nim ranę, a potem zobaczyłem pięć biało-czerwonych kul. Czyżby to były Pokeballe? Jednocześnie znalazłem jeszcze działający Pokedex, przypominający mi o dzieciństwie... Ale te kule buły puste, a samo urządzenie informacyjne nie miało zapisanych danych. Ale coś z ziemi wystawało. To...była raczej ręka, choć się popsuła i kości tylko było widać. Powoli przedostałem się głębiej, tam gdzie może jest schronienie.

Rodzina:
No cóż. Matka nazywała się Alicja Baledon. Była ona elegancka, chociaż Szatan wiedziałby pewnikiem kim ona się stała, jaki zawód wykonuje. Miała z czterdzieści siedem lat - urodziła mnie dość młodo.
Ojcem natomiast był Seth Baledon. Ubogi przedstawiciel białych koszul, przez co klepaliśmy biedę przez tak długi czas, że nasza moralność upadła do dna. Był niezwykle wredny, ale i zmęczony tym światem.

~~~~~

Ciekawostki:
- Zawsze byłem dobry w dziedzinie broni palnej - zawsze mi dawano zlecenia typu zastrzelenia kogoś, kto podpadł nam. Mimo to, czasem też kradłem, jak nie starczało amunicji albo miałem dobry humor.
- Raczej uwielbiałem w dzieciństwie powieści o średniowiecznych stworzeniach, które były elementami wielu mitów na ich temat. Mówiono na nich - Strażnicy. Ciekawy tylko jestem, co by było jakbym jednego z nich złapał?
- Raczej mi się jeszcze nie zdarzyło pójść do więzienia. Może to tylko ponieważ za mało stróży prawa tam było? Raczej na to bym obstawiał.

_________________
Trebonth - Poke-Karta Postaci
Thartler - Poke-Karta Postaci
Halt - KP | Trofea | Bank | Box
  
 
     
Trebonth 
Never run, fightLimit dodatkowych KP: 2
Discord: Eldgar#1783
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 574
Wysłany: 2018-12-14, 16:29   

Pokemony:

Bagon
Imie: Glorian

Poziom: 11
Typ:
Ewolucje: Bagon (30) -> Shelgon (50) -> Salamence (Mega Stone) -> Mega Salamence
Ataki: Rage, Ember, Leer, Aerial Ace, Flamethrower, Bite
Charakter i historia: Przedstawił się jako Bagon Von Gen III, ale ogólnie mówi się na niego Bagon. Jest trzecią generacją owych stworków zamieszkującą ową jaskinie. Cała ta sieć jaskiń należy właśnie do ich gatunku. Sam pokemon jest dość wyjątkowy bo w przeciwieństwie do innych przedstawicieli swojego gatunku potrafi na pewien sposób mówic ludźkim głosem, aczkolwiek rozumie go tylko i wyłącznie jego trener. Sam pokemon jest energiczny, odważny oraz brawurowy. Przez ten cały czas miewał wizje w których widział swojego potencjalnego trenera. Po spotkaniu Haltema lekko się zawódł bo pomomo braku dokładnego wizerunku wydawał mu się zacznie... Potężniejszy? Aczkolwike sam pokemon skryrwa w sobię tajemnicę o której ani on Ani Haltem jeszcze nie wiedzą. Jedyne czego obecnie potrzebuje ów pokemon to trener który pomoże mu rozwinąć swoją siłę i stać się kolejną formą.
Umiejętności: Rock Head
Trzyma: -
Historia właścicieli: Haltem

Pinsir
Imie: Bravarr

Poziom: 7,5
Typ:
Ewolucje: Pinsir (Mega Stone) -> Mega Pinsir
Ataki: Vice Grip, Focus Energy, Bind,
Charakter i historia: Pokemon robak, a dokładniej wielki chrząszcz. Jego naturalnym siedliskiem sa ciemne, gęste lasy. Ten konkrtetny przedstawiciel gatunku jest znacznie większy od średniej. Rany na jego ciele, blizny oraz uszkodzone "rogi", wskazują na wiele bitew jakie stoczył w celu dominacji nad stadem. Prawdopodobnie musiał być dawniej kimś w rodzajku Samcem Alfa. Aczkolwiek, rana wzdłóż pleców pokemona, jak i w okolicach paszczy wskazuje że został pokonany i wygnany ze swojego stada. Pinsir, posiada dosc bojowe nastawienie. Zabij, albo zostań zabity. Jest idealnym pokemonem dla kogoś kto nie cofa się od brudnej roboty. Jego ulubionym przysmakiem poza krwią swoich wrogów sa słodkie Muffinki, Słodkie ciasteczka oraz pomarańcze i truskawki.
Umiejętności: Mold Breaker
Trzyma:
Historia właścicieli: Halt

Sneasel
Imię: Tora

Poziom: 8
Typ: /
Ewolucja: Sneasel (Razor Claw) -> Weavile
Zadowolenie: 0
Ataki: Scratch; Leer; Taunt; Shadow Claw; Aerial Ace
Charakter i historia: Mała Sneasel była poniżana przez poprzedniego trenera, bita i traktowana jako worek treningowy dla jego pinsira. To spowodowało u niej uraz do owego gatunku pokemona, co niestety przejawia sie ponicznym strachem oraz chęcią ucieczki jak widzie jednego z tych poke-robaków. Poza tym potrzebuje dużej ilości czasu na zadomowienie się i przyzwyczajenie do nowej sytuacji. Preferuje słone potrawy oraz wszystko co zawiera sól.
Umiejętność: Pickpocket - Kradnie przedmiot przeciwnika, gdy go dotknie.
Trzyma: nd.
Historia właścicieli: Halt(Właściciel tej KP - Trebonth)

Gyarados
Imie: Vorterquei

Poziom: 21
Typ: /
Ewolucje: Magikarp (20) -> Gyrados(Mega Stone) -> Mega Gyrados
Ataki: splash, Tackle, Bounce, Bite, Dragon Tail, Leer
Charakter i historia: Magikarp miał być podany na stole w jednej z restauracji, jednak wola walki i chęci ucieczki sprawiła że wyskoczył z wanny, sprzedał płetwą ogonową plaskacza kucharzowi, a następnie po przeskakiwał do kałuży z wodą. Na szczęście zaczeło padać dzięki czemu popłynął do kanałów. Tam walczył o swoje życie ucząc się swojego wrodzonego talentu, ataku Bounce. Dzięki temu po wielu walkach udało mu się wyskoczyć do oceanu! Gdzie został po chwili złapany. Jest niechętny w stosunku do swojego trenera, z chęcią by go zjadł. Preferuje robaki, i inne przynęty.
Umiejętności: Moxie
Trzyma: -
Historia właścicieli: Halt(KP Trebontha)

Accelgor
Imie: Faressain

Poziom: 22
Typ:
Ewolucje: Shelmet (Pal Pad) -> Accelgor
Ataki: Water Shuriken, Final Gambit, Power Swap, Absorb, Acid Spray, Double Team, Quick Attack, Struggle Bug, Mega Drain,
Charakter i historia: Accelgor znany był w okolicach niektórych małych wiosek w Aloli jako "Obrońca Gór". Nie wiadomo kiedy dokładnie pojawił sie w tuch okolicach, ale pewne jest iż było to conajmiej pięć, sześć lat temu. Stał się obroncą robaczych pokemonów żyjących w lasach nieopodla góry. Wielu trenerów starało sie go złapać albo pokonać, jednak nie dawali rady. Pokemon ten jest znany ze swojej szybkości oraz przemyślanych taktyk ataku. Sam Accelegor jest pokemonem spokojnym, zrównoważonym oraz typem stratega. Wpierw kilkukrotnie wykombinuje taktyki walki by następnie je zrealizować. Jest oddany oraz posłuszny temu kto zdoła udowodnić swoją siłe oraz go pokona. Glorian, w trakcie walki usłyszał że został "wybrany na obrońce strażnika", ale niestety sam Bagon nie wie dokładnie o co chodziło.
Umiejętności: Unburden
Trzyma: -
Historia właścicieli: Halt

Charmander
Imię: Talon

Poziom: 16
Typ:
Ewolucja: Charmander (Poziom 16) -> Charmeleon (Poziom 36) -> Charizard (Mega Stone X/Y) -> Mega Charizard X/Y.
Zadowolenie: 0
Ataki: Scratch, Growl, Ember, Smokescreen <Dragon Pulse>
Charakter i historia: Pochodzi z Wiosennej Strefy Safari. Charmander to pokemon wyjątkowo prostolinijny, czego wymaga również od otoczenia. Nie lubi owijania w bawełnę i jakiegoś niepotrzebnego paplania tak, by omijać główny sens wypowiedzi. To ten typ stworzenia, które bez mrugnięcia okiem chlapnie w twarz najgorszą nawet prawdę. Kiedy ktoś w jego otoczeniu "za bardzo kombinuje", zamiast przejść do sedna, jaszczurek najzwyczajniej w świecie ignoruje owego ktosia. A że jest uparty w swych przekonaniach, raczej ciężko jest wymusić na nim nieco inną reakcję. Cwaniak, wie kiedy ktoś próbuje go przechytrzyć. Choćby z tego względu, że jest doskonałym obserwatorem. Uwielbia wcinać jagody- jeśli ma możliwość nawcinać się ich za darmo, nie przepuści ku temu żadnej okazji.
Umiejętność: Solar Power - Kiedy słońce mocno świeci, specjalny atak Pokemona wzrasta o 1,5 raza, a jego HP co turę spada o 1/8 wartości maksymalnej.
Trzyma: -
Historia właścicieli: Trebonth (KP Halt)
~~~~~
Notatki:
<...> to ruchy forumowe. Nie są nauczone w fabule.
Łupy wojenne (Box) | Majątek (Bank) | Trofea

~~~~~

Ekwipunek:
- Pieniądze
- Pokedex
Pokeballe:
- 0x Pokeball
- (Forumowo)3x Ultraball
Jajka:
- Jajko Gastly (Normalne)
Mikstury:
- 1x Hyper Potion
- 1x Femimascu
TMy, HMy i inne takie:
- TM Roost
- TM Aerial Ace
- TM Bulk Up
- TM Earthquake
- TM Grass Knot
Przedmioty do trzymania:
- Grip Claw
- Flame Orb
- Smooth Rock
- Soothe Bell
- Dark Gem
Jagody: (Ostatni zbiór - 06.02.2019)
- 9 Aspear Berry
- 61 Lum Berry
- 27 Sitrus Berry
- 27 Figy Berry
- 6 Ipapa Berry
- 5 Nanab Berry
- 13 Pomeg Berry
- 4 Hondew Berry
- 22 Kelpsy Berry
- 3 Enigma Berry
Nasiona:
- 1 nasiono Enigma Berry
- 1 nasiono Lansat Berry
- 1 nasiono Custap Berry
Prowiant:
- 5 kg Karmy dla Pokemonów
- 10 Cytrynad
- 3 Toniki
- 6 Kanapek
- 2 Zielone jabłka
- 7 Pączków
- 3 Miody
Typowo forumowe rzeczy:
- Wędka
- Aparat
- Akcesoria grotołaza
Koordynartorstwo i szpan:
- 1x Ozdobna nalepka na Pokeball
Inne:
-1x Heart Scale
-3x Rare Candy
_________________
Trebonth - Poke-Karta Postaci
Thartler - Poke-Karta Postaci
Halt - KP | Trofea | Bank | Box
  
 
     
Trebonth 
Never run, fightLimit dodatkowych KP: 2
Discord: Eldgar#1783
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 574
Wysłany: 2018-12-14, 16:31   


Bonusy (comiesięczne, z parku i przygodowe):
Grudzień 2018:
23.12: +2 poziomy (Bagon) za pokonanie Bellsprout.
Styczeń 2019:
20.01: +1 poziom (Bagon) za złapanie po ciężkiej walce Pinsira.
===
Naprawdę aktualne:
08.07.2019: Dragon Pulse dla Talona z Parku
19.08.2019: +1 poziom dla Talona z Parku
_________________
Trebonth - Poke-Karta Postaci
Thartler - Poke-Karta Postaci
Halt - KP | Trofea | Bank | Box
  
 
     
Mhrok 
the Mage of FlowersDiscord: Mhrok
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 574
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2018-12-14, 17:23   

_________________


From the stars of the inner sea,
from the tower of insight, from the four corners of paradise,
let them know; their story is filled with blessings.
MHarumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kiyoi Arashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea


 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandpurple created by spleen modified v0.3 by warna

Graficy:::
Sojusznicy:::

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Xioteru
raivvitch

Kyuubi
366671

* Twierdza RPG Makera *
Twierdza RPG Makera

* Mortis *

WAW Pokemon

Hipogryf
Hipogryf.pl - blog fantasy

Vampire Knight
Vampire Knight

Demigods

Wishtown

SNM
SnM

PokeSerwis

Wizard's World

Riverdale

Ninshu

Nemea

Orchard Stable

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Disney World

Strefa RPG
Strefa Forumowych RPG

Król Lew

W galopie

YLO

Over Undertale
over-undertale

Oneiric

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Amaimon
Amaimon

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Bleach Other World
Bleach OtherWorldDesign by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.