Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów Akademia Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Jayce Calliere
Autor Wiadomość
JC 
The MastermindDiscord: JCMT
Dołączył: 20 Paź 2018
Posty: 384
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2018-10-21, 01:11   Jayce Calliere

Imię/imiona: Jayce Valentine
Nazwisko: CalliereData urodzenia (wiek): 19
Profesja: Trener
Profesja poboczna: Ewolucjonista
Towarzysz/towarzyszka: Maya (Pierwotnie: Lou & Alice)

Opis wyglądu: Białowłosy chłopak o jasnej cerze i fioletowych oczach, które czasami, gdy emocje poniosą, mogą sprawiać wrażenie szkarłatnych. Jest wysokim i szczupłym dziewiętnastolatkiem, który uwielbia przywdziewać odzież w mieszankach barw czerni, bieli oraz różnych odcieni fioletu. Mimo szczupłej sylwetki jego aparycja wydaje się ciut wzbogacona, dzięki umięśnieniu.

Opis charakteru: Jest człowiekiem o wielu twarzach, który w zależności od sytuacji może różnie zareagować. Często kieruje się honorem, sprawiedliwością i lojalnością, jednak miewa też napady agresji, szczególnie jeśli ktoś w jego obecności łamie prawa moralne. Ma szacunek wobec kobiet, lecz i cięty język wobec każdego, kto próbuje mu dogryźć, być wobec niego "chamski". Jest osobą, która tłumi w sobie większość emocji i mało komu potrafi zaufać, jednak gdy już przed kimś się otworzy jest lojalny i pełny wrażliwości, empatii. Jest oddanym przyjacielem i posiada złote serce. W przeszłości doznał wielu ran na psychice, przez to jest bardzo ostrożny i w swoich osądach często bazuje nie tylko na uczuciach, ale i na rozumie. Jest intelektualistą, a także posiada umiejętności taktyczne i strategiczne. Okazuje szacunek każdemu, bez względu na to jaki jest, jednak rozgranicza przyjaciół i wrogów.


Historia: Jayce i Callia Calliere urodzili się w wielkim mieście pogrążonym w chaosie i dewiacji. W tamtych czasach trwała okrutna i krwawa wojna, która niosła za sobą falę ofiar. By ją zakończyć sprowadzono zarazę chemiczną w postaci deszczu chemikaliów, która przyczyniła się do śmierci ponad 3,5 miliona osób. W tej katastrofie zginęła cała rodzina Calliere... poza bliźniętami, które przyszły na świat. Chemikalia w powietrzu miały na nie zupełnie inny wpływ - emfaza ich umiejętności percepcji oraz perswazji. Ich zmysły wyostrzyły się, a wytrzymałość na wszelakie trucizny wzrosła wielokrotnie. Matka bliźniąt zginęła przy porodzie, natomiast cała populacja ludzka w rejonach niesławnego miasta wyginęła. Samotni i pozbawieni rodziny zmuszeni byli przetrwać na własną rękę...

Zapytacie pewnie, jak przeżyli ten kataklizm? Ostatkami sił pielęgniarki przeniosły noworodki do komór inkubacyjnych. Uchroniło ich to od obrażeń fizycznych. Kilka godzin po śmierci mieszkańców, na miasto najechały wrogie siły specjalne i odnalazły dzieciaki. Widząc ich nadnaturalne zdolności postanowili ich nie zabijać, lecz przygarnąć. Tym sposobem Jayce i Callia znaleźli się na jednej z podmiejskich wsi, która oferowała opiekę dla sierot. Tam cudowne bliźnięta wychowywały się i już od młodego zaznajamiali się z niesamowitymi istotami, jakimi były Pokemony. Wszyscy w wiosce mieli ich za dziwadła, jednak oni mieli siebie, dlatego nie zważali na ich słowa. Zawsze i wszędzie rodzeństwo wspierało się nawzajem i ufało sobie bezgranicznie. Jayce był intelektualistą i zgłębiał teorie i tajniki świata Pokemon, natomiast Callia była utalentowana fizycznie i szybko polubiła różne sporty i rodzaje wysiłku fizycznego. Rodzeństwo uzupełniało swoje braki i razem wytrwało nawet najtrudniejsze chwile. Często zdarzało się, że grupa nastolatków rzucała się na Jayce'a za dobre wyniki na testach z wiedzy o Pokemonach, a ten próbował im stawić czoła bezskutecznie. Wtedy Callia zazwyczaj przybiegała i rodzeństwo wspólnie pokonywało napastników. Nie tylko uzupełniali się nawzajem, ale i uczyli od siebie. Tym sposobem Callia nauczyła Jayce'a jak się bronić, a Jayce przekazał mnóstwo swojej wiedzy siostrze. Różnił ich tylko sposób postrzegania świata. Podczas gdy Jayce był empatyczny i postrzegał wszystkich za równowartościowych, Callia klasyfikowała ludzi na gorszych i lepszych, przez co była bardziej brutalna i bezwzględna niż litościwy i sprawiedliwy Jayce. Gdy ukończyli 18 lat i opuścili sierociniec ich drogi się rozeszły w dwie różne strony świata. Panna Calliere pochłonięta pasjami podróżniczymi i sportowymi wyruszyła w tułaczkę w najdalsze skraje świata, by cieszyć się życiem i gdzie będzie potrzeba - pomóc w obronie słabszych.

Tymczasem JC w spokojnej atmosferze postanowił zgłębić tajniki miejsca, w którym przyszło mu się znaleźć. Wyleciał najbliższym samolotem do kraju, w którym spodziewał się poznać bliżej Pokemony, ludzi i otaczający ich świat. Był chętny do poszerzenia swojej wiedzy i wykorzystania jej w praktyce. Miał także zapędy wynalazcy i chciał w końcu przetestować swoje moduły w terenie. Problemem stał się jedynie partner w podróży. W tym celu tuż po przylocie zaczął się rozglądać za odpowiednim towarzyszem. Uprzednio zaopatrzywszy się w niezbędne przedmioty i wziąwszy uzbierane przez tyle lat pieniądze wyruszył do pobliskiego lasu, by odnaleźć idealnego partnera. W pewnym momencie na jego torbie usiadło urocze stworzenie, które od razu wzbudziło w nim najgłębszą sympatię. Była to elektryczna polatucha, która według PokeDexa nazywała się Emolga. Jako, że od małego był pasjonatem elektryczności, Jayce postanowił, że to właśnie ona zostanie jego podopieczną. Małe stworzonko zachęcone specjalną karmą elektryczną zgodziło się bez wahania i tym sposobem podróż Jayce'a i Veltry (bo tak ją nazwał) rozpoczęła się na dobre. Udał się on w głąb nieznanego kontynentu, by móc poznać jego najskrytsze sekrety.


Rodzina: Siostra bliźniaczka, Callia Calliere (19), obecna lokacja nieznana, miłośniczka mrocznych pokemonów, pasjonatka sportów ekstremalnych, wyzwań siłowych, a także ogólnie - sportów. Jest kompletnym antonimem swojego brata, co sprawia, że obydwoje są nieprzewidywalni i w połączeniu mogą spowodować nie jeden zamęt.

Pokemony:
Cytat:
Emolga
Imię: Veltra

Poziom: 27
Typ:
Ewolucja: Emolga (brak ewolucji)
Ataki: Thunder Shock, Quick Attack, Tail Whip, Air Slash, Charge, Spark, Nuzzle, Pursuit, Iron TailMT, Knock OffMT, Double Team, Shock Wave, Roost, Tickle,Aerial AceTM, FlingTM,FacadeTM,RoundTMElectrowebMT,TailwindMT,DefogMT,CovetMT, AstonishMT, Electro Ball, ThunderboltTM, Signal Beam
Charakter i historia: Veltra jest wyjątkowym żarłokiem, uwielbia każdy rodzaj owocu i karmy, a w szczególności karmę przygotowaną przez JC. Niesie to za sobą także konsekwencje - ilekroć jest pora na jedzenie, musi ona zostać zrealizowana, choćby się paliło wokół. Mimo to, Veltra jest lojalna, oddana i odważna, dzięki czemu nie obawia się walk z większymi i silniejszymi od siebie. Ufa swojemu trenerowi i podziela jego entuzjazm i zamiłowanie do wiedzy. Niegdyś Emolga mieszkając jeszcze w lasach opodal elektrowni pełniła rolę strażnika tamtejszych Pokemonów... i owoców. Jest bardzo wrażliwa na cierpienie innych i zawsze stanie w obronie innych, zarówno Pokemonów jak i ludzi.
Historia właścicieli: JC(KP Jayce Calliere)
Umiejętność: Motor Drive - Gdy Pokemon jest uderzany elektrycznym atakiem, jego szybkość wzrasta o jeden poziom.
Trzyma: {}

Cytat:
Helioptile
Imię: Solar

Poziom: 49,5
Typ:
Ewolucja: Helioptile (Sun Stone) → Heliolisk
Ataki: Pound, Tail Whip, Thunder Shock, Dark PulseTM, Charge, Mud-Slap, Quick Attack, Razor Wind, Parabolic Charge, Thunder Wave, Bulldoze, Volt Switch, Electrify, Magnet RiseMT, Thunderbolt
Charakter i historia: Helioptile był prezentem od Louisa. Chłopak podarował Balla Jayce'owi w zamian za wygraną z jego Tepigiem. Elektryczny Pokemon jest typem przyjaznym i przede wszystkim otwartym na nowe znajomości. Lubi przebywać z innymi ludźmi i Pokemonami, nigdy nie ocenia nikogo z góry. Lubi walczyć i chętnie bierze udział w pojedynkach, ale marzy mu się wzięcie udziału w pokazach. Jest pociesznym stworkiem, który nie przepada za przesiadywaniem w Ballu.
Historia właścicieli: JC(KP Jayce Calliere)
Umiejętność: Dry Skin - kiedy słońce mocno świeci, HP Pokemona co turę obniża się o 1/8 wartości maksymalnej, a kiedy pada deszcz wzrasta o tę samą ilość. Dodatkowo, ataki typu ognistego zadają mu o 25% więcej obrażeń, a typu wodnego odnawiają 1/4 maksymalnej wartości HP.
Trzyma: {}

Cytat:
Venipede
Imię: Dasher

Poziom: 11,5
Typ:
Ewolucja: Venipede (22 lv.) → Whirlipede (30 lv.) → Scolipede
Ataki: Defense Curl, Rollout, Poison Sting, Screech
Charakter i historia: Venipede wykluł się w domu Dorothy, u której zatrzymał się Jayce. Z początku mógł wydawać się nieco wystraszony, ale z czasem okazało się, że to naprawdę przyjazny Pokemon, który ceni i szanuje trenera. Zafascynował się wyścigami, które odbywały się nieopodal domu, i mimo, że lubi czasem powalczyć to odkrył, że jego powołaniem są wyścigi. Uwielbia prędkość oraz bardzo dużo czasu poświęca na rozwijanie zarówno siły, jak i zręczności i szybkości. Marzy o ewolucji w Scolipede'a, aby móc wozić Jayce'a na swoim grzbiecie. Nie przeszkadza mu obecność innych Pokemonów, a najbardziej lubi towarzystwo Gogoatów, które podziwia ze względu na ich majestatyczność.
Historia właścicieli: JC(KP Jayce Calliere)
Umiejętność: Speed Boost - szybkość Pokemona jest zwiększana o jeden poziom co każdą turę.
Trzyma: {}

Cytat:
Shiny Skiddo
Imię: Dew

Poziom: 10
Typ:
Ewolucja: Skiddo (32 lv.) → Gogoat
Ataki: Tackle, Growth, Vine Whip, Tail Whip, Energy BallTM
Charakter i historia: Skiddo urodziła się w stajni, znajdującej się na posesji Dorothy. Kózka z początku była mocno osłabiona, tak bardzo, że nie potrafiła sama ustać na nogach. Dzięki opiece kobiety i wsparciu weterynarza wydobrzała, jednak zdarza się, że potrzebuje leków wzmacniających. Jest to nieco nieśmiała istota, ale mimo tego wesoła. Tak naprawdę to ona sama wybrała sobie trenera, przymilając się do Jayce'a i pokazując, że naprawdę zależy jej na tym, aby to właśnie on się nią zaopiekował. Dew bywa zazdrosna o swojego trenera i właśnie dlatego nie pała wielką sympatią do Veltry, którą czasem traktuje jak swoją rywalkę. Z powodu mutacji genetycznej jest niezdolna do brania udziału w wyścigach, gdyż za bardzo osłabia to jej ciało, a ponadto jest bezpłodna.
Historia właścicieli: JC(KP Jayce Calliere)
Umiejętność: Sap Sipper - w przypadku trafienia ruchem typu Grass, Pokemon nie otrzymuje żadnych obrażeń, a jego atak zostaje podwyższony o jeden poziom.
Trzyma: {}

Cytat:
[center]
Tynamo "Titan"

Poziom: 13
Ewolucja: Tynamo (lvl 39) → Eelektrik (Thunder Stone) → Eelektross
Ataki: Tackle, Thunder Wave, Charge Beam, Spark, Magnet RiseMT
Charakter i historia: Mały, acz sprytny i silny stworek. Całą swoją młodość spędził w gronie agresywnych stworzeń, które nękały go i szydziły z niego. W związku z tym popadł w depresję, jednak przemienił negatywną energię w siłę. Zaczął trenować i stał się silniejszy do tego stopnia, że swoim Tackle potrafił rozłupać kamień. W ten sposób dał popalić swoim prześladowcom i przygrzmocił im porządnym atakiem w baniak. Od tamtej pory nikt już z nim nie zadarł. Całą tę operację obejrzał Jayce i w zachwycie Pokemonem postanowił go dołączyć do swojej ekipy. Jest bardzo odważnym i doświadczonym życiowo Pokemonem, który nie poddaje się i zawsze staje do dalszej bitwy. Jest bardzo zawzięty i oddany swojemu trenerowi, gdyż uważa go za silnego i równie dotkniętego przez życie, dzięki czemu świetnie się rozumieją.
Umiejętność: Levitate - Ataki typu ziemnego (oprócz Thousand Arrows), zdolność Arena Trap oraz ataki Spikes, Toxic Spikes, Sticky Web, Rototiller, Sky Drop, Electric Terrain, Grassy Terrain, Misty Terrain i Psychic Terrain nie oddziałują na Pokemona posiadającego tę umiejętność.
Trzyma: -
Historia właścicieli: JC (Jayce Calliere)


Box | Konto bankowe | Trofea

Ekwipunek:
- pieniądze
- Pokedex
- 4x Pokeball
- MT33 Bug Bite
- 9HS
- TM22 SolarBeam
- ozdobna pokrywka na pokeball
- podkład muzyczny
Pudełko na nalepki
Cytat:

- garnitur

- cosplay Magellan

Cytat:
Shiny Eevee Egg

Cytat:
Chinchou Egg

Cytat:
Finneon Egg

Cytat:
Litwick [Clear Smog] Egg

Cytat:
Sableye [Sucker Punch] Egg

Cytat:
Squirtle Egg

Shiny Stone
Flying Gem

Do dodania za event urodzinkowy : Magic Powder (dawny Shiny Proszek) i 7 CD
Do dodania za pokazy : 750$ Heart Scale 15CD Jajo Combee.


Info:
+0,5lv Helioptile (Mini-Event)
+0,5lv Venipede (Mini-Event)
+1lv Helioptile (Październik, bonus Trenera)
+Tickle dla Emolgi (Comiesięczny bonus, Październik)
+TMy:Aerial Ace,Fling,Facade,Round => dla Emolgi
+MTy:Electroweb,Tailwind,Defog,Covet => dla Emolgi
+6lv Helioptile (RC, za Halloweenowy event u Madu)
+7lv Helioptile (RC, za Halloweenowy event u GwenBrown)
+10lv Helioptile (RC, za Event "Cukierek albo psikus")
+5lv Helioptile (RC, za Event u Kaoriann)
+1lv Helioptile (Listopad, bonus Trenera)
+Magnet Rise dla Helioptile'a (Comiesięczny bonus, Listopad)
+1lv Helioptile (RC,za Trylogię listopad 18')
+4lv Emolga (RC,za Trylogię listopad 18')
+1lv Emolga (Grudzień, bonus Trenera)
+Thunderbolt dla Emolgi (Comiesięczny bonus, Grudzień)
+0,5lv Helioptile (pogoda Normal)
+1lv Venipede (mini-event)
+1lv Emolga (Marzec, bonus Trenera)
+Signal Beam dla Emolgi (Comiesięczny bonus, Marzec)
+1lv Tynamo (mini-event)
[/center][/i]
  
 
 
     
Tori 
Here I go-!Discord: Tori
Dołączyła: 12 Paź 2018
Posty: 415
Skąd: Pomorze
Wysłany: 2018-10-21, 10:39   


_________________

KP Nao / Box / Bank

Do exactly as you like~

Pleasure leads to joy,

and joy leads to happiness~

~ Lista obejrzanych animu ~
[mru]
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandpurple created by spleen modified v0.3 by warna

Graficy:::
Sojusznicy:::

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Xioteru
raivvitch

Kyuubi
366671

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Wizard's World

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Strefa RPG
Strefa Forumowych RPG

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Outland

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorldDesign by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.