Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
"Never one... "
Autor Wiadomość
DJSzopxX 
Czekając na deszcz


Limit dodatkowych KP: 2+1
Discord: Szotaro Kujo
Dołączyła: 17 Paź 2018
Posty: 389
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2018-10-17, 12:45   "Never one... "


Imię/imiona:
Emilia
Nazwisko:
LeeData urodzenia (wiek):
03.07 (19)
Profesja:
Trener
Profesja poboczna:
Ewolucjonista
Team:
Towarzysz/towarzyszka:

~~~~~~


Opis wyglądu:
Emila jest niewysoką dziewoją o smukłej sylwetce i o niezłych kształtach. Najbardziej wyróżniającą ją cecha są jej srebrne włosy i fioletowe oczy. Dziewczyna przeważnie stroi się elegancko, jej ciuchy zdają się dość staromodne, ale mają w sobie trochę świeżości i zawsze prezentują się oryginalnie. Preferuje jasne kolory, typu biel i róż, choć fioletem też nie pogardzi. Jej ulubioną kreacją jest biała sukienka sięgająca jej poniżej bioder, bez ramiączek, ale za to z długimi rękawami. Do tego białe pończochy i trzewiki. Podczas polowań ubiera na siebie długą różową płachtę z kapturem. Kaptur dodatkowo jest zakończony fioletowymi, wystającymi uszkami.
Nieoddzielnym elementem garderoby jest drewniana maska wilka, ale ją nosi wyłącznie podczas polowania.
Opis charakteru:
Łagodna jak owieczka. Emilia jest spokojną i opanowaną dziewczyną, trudno jest doprowadzić ją gniewu. Pełna gracji i harmonii, zawsze służy z pomocą innym i łatwo nawiązuje kontakt z innymi. Jest całkowitym przeciwieństwem Ovena, który jakby denerwował się na wszystkich za nią.
Nie widać tego na pierwszy rzut oka, ale dziewczyna ma duży dystans do innych. Dopiero gdy ktoś próbuje się do niej zbliżyć, ona wyraźnie izoluje się od niego. Spowodowane jest to maską wilka. Dzięki niej może ona zobaczyć kto, jak umrze, a ta wiedza w żadnym stopniu nie zachęca jej do robienia przyjaciół. Początkowo omijała to, ale teraz traktuje to z dystansem i nie zawaha się przed poznaniem losu nawet znanej jej osobie. Nie raz próbowała spojrzeć sobie w oczy przez lustro, ale nie dawało to żadnych rezultatów. Nie wiedziała, czy to po prostu tak nie działa, czy może jest nieśmiertelną, a fakt, że nikt inny nie może za nią tego sprawdzić, nie dodawał jej otuchy.
Emilia zmienia się za każdym razem, gdy zakłada maskę. Staje się bardziej skupiona i pewna siebie. Kocha polować i uwielbia dreszcz w pogoni za zdobyczą. Denerwuje się, gdy ktoś zabiera jej zdobycz przed nosem.
W masce jest także bardziej cyniczna i wyszczekana, ale i tak wiele jej do Ovena brakuje.
Ma anielski głos, czasem przed polowaniem zdarza się śpiewać piosenkę bez słów. Wszyscy, co ją usłyszeli mówią to samo, piękną, ale smutna piosenka, która mrozi krew w żyłach.
Historia:
"Owieczko, opowiedz mi historię"
"Dobrze, drogi wilku. Był sobie kiedyś blady mężczyzna, o czarnych włosach, który był bardzo samotny"
"Dlaczego był samotny?"
"Wszyscy musieli się z nim spotkać, więc omijali go"
"Czy gonił ich wszystkich?"
"Wziął topór i podzielił się na dwie części prosto na środku"
"Tak, by zawsze mieć przyjaciela?"
"Tak, by zawsze mieć przyjaciela"


Emilia została znaleziona w lesie jako niemowlak. Obok niej leżał malutki Poochyena oraz dwie drewniane maski, jedna przedstawiała twarz wilka, a druga owieczki. Dziewczynkę odnalazła wielmożna rodzina, nie mieli oni własnych dzieci, więc przygarnęli z postanowieniem wychowania jej jak swojej. Mieli problemy, co z robić z małym pokemonem, ale widząc ich przywiązanie (niemowlę i szczenię płakali, gdy nie znajdowali się obok siebie), postanowili psiaka też zatrzymać, a nawet pozwolono spać mu z nią w kołysce.
Emilia tak spędziła swoje dzieciństwo, była wychowywana na damę w wielkim domu. Nie znała swojego prawdziwego pochodzenia i uważała, że państwo Lee to rzeczywiście jej rodzice.
Dziewczyna była szczęśliwa i żyła w dostatku, mimo tego czegoś jej brakowało.
Im stawała się starsza, tym większe czuła wołanie masek wiszących na ścianie w jej pokoju. Pytając o ich pochodzenie rodziców, odpowiadali jej, że to jedynie pamiątki i nie powinna się nimi przejmować.
Wszystko się zmieniło w dniu jej piętnastych urodzin (a dokładniej rocznicy dniu, w którym została znaleziona). Po uroczystej zabawie miała położyć się spać, ale poczuła zew maski, wiedziała, że jej Poochyena czuła to samo. Nie wiele myśląc, jakby prowadzona pierwotnym instynktem, założyła Ovenowi maskę owcy, sobie zaś wilka.
Jej postrzeganie świata momentalnie się zmieniło, a jej zmysły wyostrzyły się diametralnie. Znowu, jakby kierowana instynktem, wymknęła się przez okno i udała się do pobliskiego lasu na łowy z wilczkiem u boku.
Wróciła nad ranem, była wykończona, ale szczęśliwa i wolna. Nigdy nie przepadała za wysiłkiem, ale dzięki tej masce poruszała się zwinnie i z gracją po drzewach, a sam las zdawał się nie mieć przed nią żadnych tajemnic.
Przeprowadziła z rodzicami długą rozmowę, powiedzieli jej wszystko, co wiedzieli. Emilia nie tylko nie uzyskała odpowiedzi na dręczące ją pytania, ale także nabawiła się nowych. Jednak podziękowała im za szczerości i powiedziała, że to w żadnym stopniu nie zmienia jej stosunków do nich.
Od tamtej pory dziewczyna, co noc wyruszała na polowania. Rodzina nie miała nic przeciwko temu, dopóki trzymała się blisko domu i nie narażała się za bardzo. Ojciec zaś był wręcz z tego dumny, sam był wielkim fanem myślistwa i cieszył się, że odziedziczyła ona po nim tę pasję.
Emilia była doskonałą łowczynią, potrafiła rozpoznać każdy trop, a raz już naznaczona ofiara, nie miała szans jej uciec. Jeśli ktoś zabrał jej zdobycz, w tym momencie ten ktoś zostaje nową ofiarą. Jej wręcz nieludzka kondycja sprawiała, że mogła polować godzinami.
Mimo wszystko bardzo rzadko zabijała, robiła to głównie dla dreszczu i dlatego, że to kochała. Przeważnie łapała zdobycz i puszczała ją wolno, ale jeśli stanowiła ona zagrożenie dla innych, nie wahała się, aby odebrać jej życie. Wtedy zawsze pytała, czy chcę, aby ona samą ją zabiła. Jeśli się godziła, Emilia kończyła jej żywot jednym, celnym uderzeniem, a jeśli nie godziła się, Oven wkraczał do akcji.
Z czasem stała się znana z tego, a samo polowanie stało się jej zawodem. Za pieniądze polowała na szkodniki, niebezpieczne stworzenia a czasem, by złapać jakiegoś pokemona dla kolekcjonera.
Na wszystko to pozwalała jej maska, ale nie miała ona wpływ na nikogo innego niż nią samą i Ovena, lecz takie błogosławieństwo miało też swoją cenę. Jeśli miała na sobie maskę i spojrzała komuś w oczy, wiedziała, jak ta osoba umrze. Na szczęście maska wilka pozwalała jej widzieć wyłącznie dobre i spokojne śmierci, dzięki czemu dziewczyna była zawsze spokojna i pełna gracji. Natomiast maska owieczki pokazywała wyłącznie tragiczne i podłe śmierci, przez co Oven był zawsze agresywny i wściekły.
Ukończywszy dziewiętnaście lat, znowu poczuła zew, wiedziała jednak, że pobliski las nie zaspokoi jej pragnienia, ani Ovena. Postanowili więc wyruszyć w podróż, aby zapolować na najdziksze i najrzadsze okazy oraz, by dowiedzieć się kim, lub czym tak naprawdę są.

Rodzina:
Margaret Lee - Matka - Kobieta w średnim wieku. Opiekuńcza, dobrotliwa i zawsze służy pomocą.
Ron Lee - Ojciec - Mężczyzna w średnim wieku. Biznesmen ze zamiłowaniem do polowania.
Harry Lee - Brat. - Siedmioletni chłopczyk i prawdziwy syn państwa Lee. Emilia kocha go i traktuje jak własnego brata, nigdy nie czuła się przy nim gorsza lub inaczej traktowana.

~~~~~

Box | Konto bankowe | Trofea

~~~~~

Ekwipunek:
- pieniądze
- pokedex
- 5x pokeball
- Rare Candy x0
- Metal Coat
- Enigma Berry x11
- Tamato Berry x116
- Lum Berry x17
- Chesto Berry x10
- Jajo Jangmo-o, EM: Counter
Ostatnio zmieniony przez DJSzopxX 2019-10-12, 09:04, w całości zmieniany 16 razy  
 
     
DJSzopxX 
Czekając na deszcz


Limit dodatkowych KP: 2+1
Discord: Szotaro Kujo
Dołączyła: 17 Paź 2018
Posty: 389
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2018-10-17, 12:49   

Pokemony:

Mightyena
Imię:
Oven

Poziom:
100
Typ:

Ewolucja:
Poochyena (18Lv) -> Mightyena
Ataki:
Tackle, Howl, Dig(Bonus), Dark Pulse(TM), Sand Attack, Bite, Iron Tail(Bonus), Yawn(EM), Shadow Ball(TM), Odor Sleuth, Play Rough(Bonus), Thief(TM), Poison Fang(Bonus), Roar, Snarl, Swagger, Assurance, Scary Face, Embargo, Taunt, Crunch, Yawn, Take Down, Sucker Punch, Ice Fang(Bonus), Thunder Fang(Bonus), Fire Fang (Bonus)
Charakter i historia:
Charakter Ovena zmienił się po ewolucji. Przede wszystkim trochę nauczył się kontrolować swoje agresywne zapędy, przez to jednak ukrywa też inne emocje. Stal się na zewnątrz lodową skorupą, nieokazującą uczuć ani emocji. W środku zaś może odbywać się prawdziwe piekło. Może ale nie musi. Tak czy inaczej nieco ciężej go sprowokować ale jak coś mu się nie spodoba potrafi od razu być agresywny. Nie zaatakuje jednak, oczywiście tylko jeżeli sytuacja nie będzie wymagała natychmiastowej reakcji, jeżeli Emilia nie da mu sygnału do działania. Mightyena ma się za alfę w swoim "stadzie" (w końcu przez dłuższy czas był jedynym samcem w drużynie dziewczyny), dlatego ma duże problemy z tolerowaniem innych, potencjalnych partnerów do rozrodu dla "swoich" samic.
Umiejętność:
Moxie - Zwiększa atak Pokemona o jeden poziom w przypadku pokonania innego Pokemona.
Historia Właścicieli:
DJSzopxX
Trzyma:

Lycanroc
Imię:
Mia

Poziom:
25,5
Typ:

Ewolucja:
Rockruff (25 lvl sun/moon) -> Midday Lycanroc
Ataki:
Fire Fang(EM), Thunder Fang(EM), Tackle, Leer, Sand Attack, Bite, Howl, Rock Throw, Odor Sleuth, Toxic(TM), Stone Edge(TM), Sucker Punch(Bonus), Accelerock, Quick Guard, Quick Attack, Rock Slide(TM), Bulk Up(TM), Rock Tomb
Charakter i historia:
(Nagroda za udział w evencie u MG "Miesiąc z legendą") Lycanroc po ewolucji nieco...wydoroślała. Przede wszystkim znudziło jej się kradzenie innych przedmiotów, teraz kradnie tylko pączki z dziurą które uwielba. Najbardziej lubi te fikuśne z białą czekoladą i czekoladową posypką i kremem w środku. Jak jej żołądek to ptrzetrawia żodyn nie wie. Nadal nie lubi się uśmiechać, zawsze widzi się ją w dwóch wersjach - albo bardzo skupiona, albo bardzo zła. W dalszym ciągu nie okazuje czułości i nie w głowie jej zabawy, ona tylko chce się rozwijać. Ewoluowała samodzielnie toteż jej ego nieco wzrosło, ma się za nie wiadomo kogo a mimo tego jest posłuszna swojej "trenerce". Ma doskonały słuch a najlepiej radzi sobie w nocy, kiedy to niezbyt wiele widać ale za to można dużo usłyszeć.
Umiejętność:
Sand Rush - Podwaja szybkość Pokemona podczas burzy piaskowej.
Historia Właścicieli:
DJSzopxX
Trzyma:

Manectric
Imię:
Tori

Poziom:
25,5
Typ:

Ewolucja:
Electrike (24 lvl)-> Manetric (Mega Stone)-> Mega Manetric
Ataki:
Tackle, Thunder Wave, Leer, Howl, Quick Attack, Spark,
Odor Sleuth, Thunder Fang, Bite, Electric Terrain, Fire Fang, Magnet Rise(MT), Iron Tail(MT), Hyper Beam(TM), Flamethrower(TM), Ice Fang(Bonus), Wild Charge(TM)
Charakter i historia:
Manectric została ofiarowana dziewczynie, można by rzec, jako "łapówka". Samica jest niezbyt ufnym stworzeniem, dla każdego musi mieć osobną chwilę aby się z nim zapoznać. Ma w swoim sercu dzikiego wilka, doskonale czuje się w lesie i chętnie do niego ucieka przy każdej możliwej okazji. Przez większość swojego życia polowała na dzikie zwierzęta co sprawiło, że zabijała je szybko i brutalnie. Nie przywiązuje się zbytnio do ludzi, nie ważne jak ci byliby wspaniali i wyjątkowi. Ceni sobie bitwy, chociaż nie rzuca się zbyt chętnie w jakieś większe mordobicia. Liczy już sobie dosyć sporo lat, nie jest młodym pokemonem co dosyć mocno widać po jej sposobie bycia.
Każdego trzyma na dystans, nawet najbliższe jej osoby traktuje dosyć chłodno i na próżno szukać u niej czułości. Manectric uwielbia Smoczy Owoc, chociaż miała tylko raz okazję go skosztować, od razu polubiła ten owoc. Nienawidzi pokemonów leniwych i upartych do tego stopnia, że są zapatrzone we własne widzi mi się i głupie przekonania. Jak trafi jej się taki pokemon w okolicy, różnie może się to skończyć (najpewniej niezbyt kolorowo dla owego pokemona) Chciałaby poznać świat, dowiedzieć się czegoś o przeszłości miejsca w którym przyszło jej egzystować.
Umiejętność:
Static - Przy kontakcie fizycznym istnieje 30% szans na sparaliżowanie przeciwnika.
Historia Właścicieli:
DJSzopxX
Trzyma:
Megastone

Absol
Imię:
Fatum

Poziom:
18
Typ:

Ewolucja:
Absol
Ataki:
Perish Song, Future Sight, Scratch, Feint, Leer, Quick Attack, Pursuit, Taunt, Bite, Charge Beam(TM), Play Rough(Bonus), Dark Pulse(TM)
Charakter i historia:
Nieznana jest przeszłość Fatum, jednak na pewno nie jest on z jakieś hodowli albo nie został porzucony przez trenera. Być może pochodzi z tajemniczego klanu, który wychował go i w końcu nadszedł czas aby znalazł swojego łucznika. To stosuknowo tajemniczy pokemon, cichy i milczący a odzywa się tylko wtedy jak coś chce. Ma jednak swoją wadę - za dużo oczekuje od innych i nie ma co ukrywać, ciągle chce iść na łatwiznę. Nie lubi się wysilać i najchętniej tylko by obserwował. Zrobi jednak wszystko w obronie swojego łucznika, którym oczywiście jest Emilia. Został wychowany na innych zasadach, przykładowo bardzo zdziwił się widząc Pokeball ale wiedział jak to działa, więc "znaj łaskę Pana" i dał się złapać. Jest dumny i nieznosi kiedy ktoś go obraża, od razu próbuje takiemu gagatkowi pokazać, że z nim lepiej nie zadzierać. Lubi brać ale nie dawać.
Umiejętność:
Super Luck - Współczynnik trafienia krytycznego jest ponoszony o jeden poziom.
Historia Właścicieli:
DJSzopxX
Trzyma:
Absolite

Quilava
Imię:
Twilight

Poziom:
30
Typ:

Ewolucja:
Cyndaquill (Lv.12)-> Quilava (Lv.34)-> Typhlosion
Ataki:
Tackle, Leer, Smokescreen, Ember, Quick Attack, Flame Wheel, Defense Curl, Flamethrower(TM), Fire Blast(TM), Wild Charge(TM), Flame Charge(TM)
Charakter i historia:
Emillia dostała ją od Set'a, kiedy wracała do domu. Bardzo zadziorne i dosłownie płomienne stworzenie, samica nieprzystępna, trochę zbyt energiczna i narwana. To są cechy które widać już na pierwszy rzut oka. W przeszłości walczyła z Cieniami. Skąd o tym wie? Gdyż "w przeszłości" miała inne wcielenie, nie wyglądała jak pokemon a zupełnie inaczej. Przypominała raczej ognistego żywiołaka z czarno-brązową czaszką smoka na głowie. Chociaż wie jedynie o tym, że walczyła z istotami Ciemności i jak wyglądała, nie pamięta zbyt wiele z poprzedniego wcielenia. Nie wie na przykład jak to się stało, że przyjęła formę śmiertelnika. Set'a też nie wie skąd zna, jednak ufa jemu i teraz w pełni poświęca się na ochronie Emili. Nieznosi być przetrzymywana w Pokeballu.
Umiejętność:
Blaze - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki ogniste zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Historia Właścicieli:
DJSzopxX
Trzyma:
Charcoal - Podnosi moc ataków typu ogień o 20%


Legenda

Yveltal

Status: Wylosowany
Ostatnio zmieniony przez DJSzopxX 2019-09-02, 19:21, w całości zmieniany 5 razy  
 
     
DJSzopxX 
Czekając na deszcz


Limit dodatkowych KP: 2+1
Discord: Szotaro Kujo
Dołączyła: 17 Paź 2018
Posty: 389
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2018-10-17, 12:51   

Spis bonusów i przyznawanych poziomów


Marzec 2017

+ 1lv Poochyena (Miesięczny bonus)
+ 4lv Poochyena (Day Care)

Kwiecień 2017

+ 1lv Poochyena (Miesięczny bonus)
+ 0,5lv Poochyena (Mini Event Dark)
+ 0,5lv Rockruff (Mini Event Rock)

Maj 2017

+ 1lv Poochyena (Miesięczny bonus)

Czerwiec 2017

+ 1lv Poochyena (Miesięczny bonus)
+ 2lv Poochyena (Rare Candy)
+ 2lv Rockruff (Rare Candy)

Sierpień 2017

+ 1lv Riolu (Miesięczny bonus)

Wrzesień 2017

+ 1lv Rockfuff (Miesięczny bonus)

Październik 2017

+ 0,5lv Poochyena (Mini Event Dark)
+ 0,5lv Absol (Mini Event Dark)

Listopad

+ 0,5lv Lycanrock (Mini Event Rock)

Styczeń 2018

+ 1lv Riolu (Miesięczny bonus)

Luty 2018

+ 1lv Riolu (Miesięczny bonus)
+ 0,5lv Manetric (Mini Event Electric)
+ 49lv Mightyeana (Rare Candy)

Kwiecień 2018

+ 0,5lv Riolu (Mini Event Fighting)
+ 1lv Mightyeana (Miesięczny Bonus)

Maj 2018

+ 1lv Mightyeana (Miesięczny Bonus)
+ 0,5lv Lycanrock (Mini Event Rock)

Czerwiec 2018

+ 1lv Mightyeana (Miesięczny Bonus)
+ 0,5lv Mightyeana (Mini Event Dark)
+ 0,5lv Absol (Mini Event Dark)

Sierpień 2018

+ 1lv Mightyeana (Miesięczny Bonus)
+ 10lv Mightyeana (20x Enygma Berry)

Wrzesień 2018

+ 20lv Mightyeana (Rare Candy)
+ 1lv Lycanrock (Miesięczny Bonus)

Październik 2018

+ 1lv Lycanrock (Miesięczny Bonus)

Lipiec 2019

+ 1lv Gible (Miesięczny Bonus)
- Nauka Shadow Claw Gibla (nagroda za turniej showdowna)

Sierpień

+ 1lv Gible (Miesięczny Bonus)
+ 2lv Gible (2xRare Candy)
+ 5lv Gible (10x Eniga Berry)
- Nauka 4 TM Gible
- Nauka TM Double Team Gible
- Nauka Scary Face Gible (miesięczny bonus)

Wrzesień

- Nauka Dragon Dance Salamanca (miesięczny bonus)


Ostatnio zmieniony przez DJSzopxX 2019-09-02, 19:23, w całości zmieniany 7 razy  
 
     
Tori Discord: Tori
Dołączyła: 12 Paź 2018
Posty: 439
Skąd: Pomorze
Wysłany: 2018-10-17, 13:27   


_________________

KP Nao / Box / Bank

Gray Rave,

Crave Deprave,

Grave me,

Grave for you.

~ Lista obejrzanych animu ~
[mru]
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandpurple created by spleen modified v0.3 by warna

Graficy:::
Sojusznicy:::

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Xioteru
raivvitch

Kyuubi
366671

* Twierdza RPG Makera *
Twierdza RPG Makera

* Mortis *

WAW Pokemon

Hipogryf
Hipogryf.pl - blog fantasy

Vampire Knight
Vampire Knight

Demigods

Wishtown

SNM
SnM

PokeSerwis

Wizard's World

Riverdale

Ninshu

Nemea

Orchard Stable

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Disney World

Strefa RPG
Strefa Forumowych RPG

Król Lew

W galopie

YLO

One for All

Over Undertale
over-undertale

Oneiric

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Amaimon
Amaimon

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Bleach Other World
Bleach OtherWorldDesign by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.