Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Pięćdziesiąt Twarzy Rudej
Autor Wiadomość
Mintori 
Type: ESP


Limit dodatkowych KP: 2+1
Discord: Mintori
Dołączyła: 12 Paź 2018
Posty: 249
Wysłany: 2018-10-15, 11:59   Pięćdziesiąt Twarzy Rudej

Character Theme | Battle Theme
Imię:
Mówi się, że ma wiele imion - Ruda, Mars, a nawet Lisek ze względu na kitę z boku. Jej prawdziwe imię i nazwisko brzmi jednak Marietta Delacroix.
Data urodzenia:
Urodziła się 4 sierpnia 1999 roku w Geosenge w regionie Kalos i na chwilę obecną ma 17 lat.

Profesja:
Sama uważa się za koordynatora, jednak z drugiej strony sądzi, że jest czymś między trenerem a rzeczonym koordynatorem.
Profesja poboczna:
Ewolucjonista. Jak już się skupiać na rozwoju swojego zespołu, to dobrze będzie, jak będzie lekko przyśpieszony.
Team:
Team Galactic, a przynajmniej próbuje się tam dostać.
Towarzysze:
Na razie takowych brak.
Opis wyglądu:
Marietta na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się z tłumu, zwłaszcza, gdy na głowę zarzuci kaptur. Ot, dziewczyna mająca metr sześćdziesiąt pięć bez obcasów, nawet szczupła. Wszystko zaczyna się dopiero, gdy człowiek uważniej jej się przypatrzy. Nastolatka jest ruda - kosmyki w ciemnoczerwonym kolorze są różniej długości. Z przodu sięgają do brody, natomiast te z tyłu kończą się dopiero na wysokości obojczyków dziewczyny. Zazwyczaj nosi je związane w krótką kitę, co też wiąże się z praktycznością, jaką ceni sobie nad życie. Inną, widoczną charakterystyczną cechą są jej oczy, które o dziwo, nie są normalnego koloru, a wręcz rażą swoją czerwoną barwą i idealnie kontrastują z cieniami pod oczami wynikającymi z niewyspania.
Ruda ma także pewne cechy szczególne, których normalnie nie pokazuje nikomu - na lewym ramieniu ma znamię w postaci trzech pasów o poszarpanych brzegach. Z tego też powodu najczęściej ubiera się w bluzki z długim rękawem i w bluzy, starając się unikać wszelkich t-shirtów, bezrękawników lub, co gorsza, sukienek bez ramiączek. W wyglądzie i w stylu ubioru ceni sobie przede wszystkim wygodę, dlatego spódniczek także ciężko jest szukać w jej sprawie - za to sportowe, chociaż znoszone obuwie da się znaleźć.

Opis charakteru:
Nie jest zbyt otwartą osobą, co widać już niemal od razu. Gdyby się dało, najchętniej zlałaby się w jednolitą całość ze ścianą, przy której akurat stoi. Każdy kontakt z ludźmi to dla niej ciężka sprawa, jednak w przypadku ludzi, z którymi zna się już nieco dłużej, jest w stanie znieść dłuższy kontakt z nimi. Obcych zaś najczęściej unika i stawia na jak największe minimum kontaktowe.
W środku Marietta jest też dość wrażliwa, co widać szczególnie przy kontakcie z jakikolwiek duchem - współczuje im wiecznej wędrówki i zniewolenia, a także nie jest odporna na ich ból, przez co w większości przypadków stara się oddalić w bardziej bezpieczne miejsce. Niektórych zjaw nawet się wręcz boi, a zwłaszcza tych pod postacią Phantumpów, które według legend, zamieszkiwane były przez duchy zagubionych dzieci.
Dość sprzeczną cechą jest także ciekawość - nieśmiała, jednak często buzująca w Marietcie - zwłaszcza gdy chodzi o jej pochodzenie. Uwielbia wszelkie legendy oraz mity i teorie spiskowe.

Historia:
Marietta wychowywała się przez większość życia w sierocińcu w Geosenge - malutkim miasteczku w północno-zachodnim Kalos - części słynącej głównie z ogromnego cmentarzyska jakie rozpościerało się między wyżej wspomnianym miastem a Cyllage. Dla większości dzieciaków życie w okolicy wypełnionej mnóstwem kamieni oraz starych drzew upływało w radosnej zabawie, jednak w przypadku rudowłosej nie było to dość przyjemne.
Widziała i potrafiła zrozumieć każdego ducha, a one z wzajemnością ją "napadały". Jej rówieśnicy dziwili się temu i najczęściej dochodziło do sytuacji, gdzie doprowadzano do jej osaczenia przez chmarę Misdreavusów - te zdarzenia spowodowały u niej głównie niechęć do stworzeń związanych z typem duchowym oraz doprowadziły do tego, iż najchętniej siedziała we własnym łóżku czytając pasjonującą książkę albo przyglądając się krucyfiksowi przyozdobionemu dziwnymi postrzępionymi czarno-czerwonymi pasami - jedynej pamiątce po matce.
Nie wiedziała o niej prawie nic, prócz opinii jednej z wychowawczyń w sierocińcu, że ma włosy tego samego koloru, co ona, niemniej jednak jedna wypowiedź nie ugasiła jej ciekawości dotyczącej samego przedmiotu z wyrytym napisem.
"Dla Caitlyn od Marcusa".
Kalos przez te kilkanaście lat nie dało Delacroix odpowiedzi na pytanie, kim jest i skąd pochodzi, dlatego rozpoczęła odpowiednie przygotowania. Grupa sierot co roku jeździła na tydzień nad morze, dlatego uzbrojona w skrzętnie pozyskiwane drobniaki rudowłosa tydzień przed swoimi siedemnastymi urodzinami odłączyła się od pozostałej części grupy i ukryła się na statku - jak się później okazało, płynącym do Sinnoh. Tam też natknęła się na dzikiego Panchama, który przyuważył ją sobie za towarzysza. Gdy w końcu dotarli do portu, pierwszą rzeczą, jaką zrobiła Marietta, było zakupienie za drobne pokeballa, do którego Aiden dał się złapać. Potem zaś po krótkim rekonesansie udała się do biblioteki, gdzie udało jej się przeczytać kilka miejscowych legend oraz zapytać bibliotekarkę, czy nie kojarzy może podobnie wyglądającego krzyża. Ta zaś bez mrugnięcia okiem wspomniała o sekcie czczącej niejaką Giratinę jako boga śmierci oraz dodała coś jeszcze.
"Niewiele mogę ci pomóc, ale prawdopodobnie ktoś wysoko postawiony z Team Galactic mógłby powiedzieć nieco więcej."

Rodzina:
Caitlyn. A przynajmniej takie imię było wyryte na krucyfiksie, który ponoć należał do matki Marietty."Dla Caitlyn od Marcusa". Dziewczyna podejrzewa, że Marcus to imię jej ojca, ale stuprocentowej pewności nie ma. Jedyne, co wie, to to, że jej matka miała tak samo czerwone włosy jak ona.
Pokemony:
Cytat:

#674 Pancham "Aiden" [19.50%]

Ewolucja
Pancham --(30 lvl + mroczny Pokemon w drużynie)--> Pangoro
Ruchy:
Tackle, Leer, Storm Throw (EM), Arm Thrust, Grass Knot (TM), Dark Pulse (TM), Double Team (TM), Work Up, Karate Cop, Comet Punch
Historia i charakter:
Aiden i Marietta poznali się jeszcze w Kalos, gdy dziewczyna postanowiła uciec jak najdalej z tego regionu. Pancham zaś był psotnym miśkiem pragnącym liznąć jakiejś ciekawej przygody - i przy okazji trochę popsocić. Nastolatka, która wręcz przytulona do ściany pośpiesznie udawała się w kierunku portu zaintrygowała go do tego stopnia, że ruszył za nią, a następnie bez problemu dał się złapać.
Samiec teoretycznie toleruje rudzielca jako swojego opiekuna, jednak niekoniecznie potrafi zrozumieć jej lęki i zachowanie w niektórych momentach. Z tego powodu podjął się koniecznej roli jedynego słusznego komika w zespole, przebierając się od czasu do czasu za Pokeduszki - co rzeczywiście powodowało, że na twarzy Delacroix pojawiał się lekki uśmieszek. Zależy mu też na tym, żeby nie zostawać w jednym miejscu, chociaż zdaje sobie sprawę, że to może nie współgrać z planami dziewczyny.
Umiejętność:
Scrappy - powoduje, że ataki typu normalnego i walczącego wykonane przez tego Pokemona działają na Pokemony-Duchy.
Trzyma:
---


Cytat:

#510 Czarny Liepard "KitKat" [23.50%]

Ewolucja
Purrloing --(20 lvl)--> Liepard
Ruchy:
Hyper Voice (EM), Scratch, Growl, Assist, Sand-Attack, Fury Swipes, Pursuit, Torment, Fake Out, Gunk Shot (MT), Iron Tail (MT), Foul Play (MT)
Historia i charakter:
Kitkat był kiedyś udomowionym pokemonem, którego pewien bogacz chciał podarować swojej córce. Dziewczynce niestety nie spodobał się podarek i przy najbliższej możliwej okazji wyrzuciła ona kota na ulicę. Jeszcze jako Purrloin, kot odznaczał się całkiem dużym instynktem przetrwania i wytrwałością. Był przy tym całkiem miły i chętnie zaprzyjaźniał się z innymi pokemonami, a w szczególności z kotowatymi. Dlatego też od razu Glameow stała się jego najlepszą przyjaciółką. Jego ewolucja nastąpiła dosyć nagle, a dokładnie podczas obrony Marietty przed dwoma nieco agresywnymi w stosunku do niej chłopakami. Kot poczuł pewną więź z dziewczyną i to właśnie ten impuls sprawił, że pokemon zaczął ewoluować.
Umiejętność:
Unburden - Kiedy Pokemon traci trzymany przedmiot w czasie walki, jego szybkość podwaja się.
Trzyma:
---


Glameow
Imię:

Poziom: 13
Typ:
Ewolucja: Glameow (lvl 38) -> Purugly
Ataki: Fake Out | Scratch | Growl | Iron Tail (MT) | Swift (Bon.Trans.) | Shadow Ball (TM)
Charakter i historia:
Glameow od początku swojego życia wychowała się na ulicy. Zazwyczaj zachowuje się jak typowy kocieł - żre, śpi i chce być głasiana. Właściwie dla niej mogły istnieć tylko te 3 rzeczy. O dziwo dość posłuszna jak na kota, ale czasem miewa swoje humory. Ale nawet jeśli ma dzień, kiedy jest nie do życia, nigdy nie pozwala krzywdzić swojej opiekunki. Za bardzo ją lubi. Uwielbia brać udział w aktywnościach, w których mogłaby się wykazać. Bardzo zaprzyjaźniła się z Purrloinem i to ona chciała dołączyć do drużyny Marietty.
Umiejętność: Limber - Pokemon nie może zostać sparaliżowany.
Trzyma: ---


#725 Litten [9.00] %

Ewolucja:
Litten -(17lv)-> Torracat -(34lv)-> Incineroar
Ruchy:
Scratch, Ember, Heat Wave (EM), Revenge (EM), Crunch (EM), Growl, Lick
Charakter i historia:
Litten jest typowym, stereotypowym kotem, który najchętniej leżałby na kolanach swojego właściciela przez całe dnie. Bardzo szybko przywiązuje się on do trenera, praktycznie od razu przypisując mu łatkę swojego najlepszego przyjaciela. Przez to Litten jest bardzo bojowy, kiedy tylko czuje, że coś zagraża jego przyjacielowi. Póki co prawda walka wychodzi mu jeszcze różnie, ale widać, że bardzo się stara. Wykluł się z jajka podczas podróży Marietty z Jubilife do Floaromy. Pokemon był prezentem od jej ojca, podarowanym wraz z Torchicem i Fletchling.
Umiejętność:
Blaze Pożoga - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki ogniste zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma:

Eevee
Imię: Okami

Poziom: 8,5
Typ:
Ewolucja: Eevee (Kamienie lub Szczęście) -> Vaporeon/Jolteon/Flareon/Espeon/Umbreon/Glaceon/Leafeon/Sylveon
Ataki: Growl | Helping Hand | Tail Whip | Tackle
Charakter i historia: Wykluła się na hodowli pomiędzy Eterną a Oreburghiem, skąd niedługo później została wykradziona. Złodzieje zgubili ją po drodze, zaś lisiczka przebyła resztę drogi do kamiennego miasta, gdzie zamieszkała w znajdującym się tam muzeum. Odnalazła ją tam Marietta podczas wizyty z Roarkiem na ekspozycji poświęconej legendarnym pokemonom regionu Sinnoh. Znakomicie wyczuwa ludzkie emocje, wpływają one na nią tak silne, że bezwiednie je naśladuje. Stara się by wszyscy wokół niej byli szczęśliwi, gdyż nie znosi smutku, złości i innych negatywnych emocji. Jest na nie wyczulona do tego stopnia, że wraz z ich wzrostem dostaje napadów strachu, który w pewnym momencie zupełnie ją paraliżuje. Jest to niestety skutek porwania w dzieciństwie. Eevee potrafi ulżyć w cierpieniu innym, przytulając się i przymilając do innych.
Umiejętność: Adaptability - Ataki, które mają ten sam typ, co Pokemon, są o 2 razy silniejsze niż gdy używa je inny typ (bez tej umiejętności - 1,5 raza)
Trzyma: -

Luxio
Imię: Kaoru

Poziom: 31
Typ:
Ewolucja: Shinx (15 lvl) -> Luxio (30 lvl) -> Luxray
Ataki: Tackle | Leer | Charge | Spark | Bite | Roar | Swagger | Double Kick (EM) | Protect (TM) | Rain Dance (TM) | Iron Tail (MT)
Charakter i historia: Wychował się dziko w dziczy w okolicach Hearthome. Czasami zapuszczał się do miasta, w szczególności do znajdującego się tam parku. Właśnie tam poznał Mariettę, której pomóc złapać złodzieja. Pokemon poczuł się odpowiedzialny za dziewczynę i praktycznie od początku uznał ją za swoją trenerkę. Luxio jest pokemonem bardzo honorowym i walczącym o swoją grupę. Ma poczucie obowiązku, które nakazuje mu chronić inne pokemony należące do Marietty. Jest on typem starszego brata, który nie chce, żeby jego młodszemu rodzeństwu stała się krzywda. Ma raczej pacyfistyczne nastawienie, swoją siłę wykorzystuje dopiero, kiedy argumenty słowne wyraźnie nie przynoszą zamierzonych skutków.
Umiejętność: Intimidate - Kiedy Pokemon wchodzi do walki, siła ataków przeciwnika spada o jeden poziom. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie słabszych Pokemonów maleje o 50%.
Trzyma: -

Box | Konto bankowe

Galeria z trofeami

Zawartość plecaka:
 • Portfel z forsą
 • Pokedex
 • 5 Pokeballi
 • jajo Buizela
 • jajko Riolu
 • jajo Shiny Rowleta
 • jajo Zoruy (EM: Extrasensory)
 • jajo Absola
 • 1 Great Ball
 • 1 Normal Gem
 • 1 Hyper Potion
 • 1 Ultra Ball
 • 1 Moon Stone
  Potrzebuję przede wszystkim sukienki takiej jak ta tutaj - ufam, że odpowiednio wycenisz ją, cobym nie przepłaciła ani tym bardziej nie zapłaciła za mało. Do tego poproszę także strój dla Lieparda w tejże postaci. Do tego wzięłabym sobie jedną kokardę białą, modną szkatułkę, pokrywę ozdobną na pokeball i dwie naklejki z czarnymi ognikami. <- potem z tego listę zrobić
 • 5 Rare Candy
 • Water Stone
 • 1 jabłko
 • 2 kanapki z pomidorami
 • 2 butelki wody
 • 6,2kg karmy
 • sałatka z kurczakiem
 • "Głos Sinnoh" z 9.09.2016
 • "Głos Sinnoh" z 10.09.2016
 • "Głos Sinnoh" z 11.09.2016Rozpiska bonusów:
Luty 2016: + 0,5 lvl dla Panchama | + Storm Throw (Egg Move) dla Panchama (dodano - 3.02.2016)
Kwiecień 2016: + 0,5 lvl dla Vulpix | + Hypnosis (Egg Move) dla Vulpix (dodano - 18.04.2016)
Lipiec 2016: + 0,5 lvl dla Eevee | + Swift (Transfer) dla Glameow (dodano - 24.07.2016)
_________________
The future, where there is nothing beyond the pain...
...if that's the case, I want to love that pain
M
Marietta Delacroix:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Lena Schwarz:
Karta Postaci

Seb Mackenzie:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea


  
 
     
Mintori 
Type: ESP


Limit dodatkowych KP: 2+1
Discord: Mintori
Dołączyła: 12 Paź 2018
Posty: 249
Wysłany: 2018-10-15, 12:00   

zapasowy post #1

Pokemony:#674 Pancham "Aiden" [19.50%]
Ewolucja
Pancham --(30 lvl + mroczny Pokemon w drużynie)--> Pangoro
Ruchy:
Tackle, Leer, Storm Throw (EM), Arm Thrust, Grass Knot (TM), Dark Pulse (TM), Double Team (TM), Work Up, Karate Cop, Comet Punch
Historia i charakter:
Aiden i Marietta poznali się jeszcze w Kalos, gdy dziewczyna postanowiła uciec jak najdalej z tego regionu. Pancham zaś był psotnym miśkiem pragnącym liznąć jakiejś ciekawej przygody - i przy okazji trochę popsocić. Nastolatka, która wręcz przytulona do ściany pośpiesznie udawała się w kierunku portu zaintrygowała go do tego stopnia, że ruszył za nią, a następnie bez problemu dał się złapać.
Samiec teoretycznie toleruje rudzielca jako swojego opiekuna, jednak niekoniecznie potrafi zrozumieć jej lęki i zachowanie w niektórych momentach. Z tego powodu podjął się koniecznej roli jedynego słusznego komika w zespole, przebierając się od czasu do czasu za Pokeduszki - co rzeczywiście powodowało, że na twarzy Delacroix pojawiał się lekki uśmieszek. Zależy mu też na tym, żeby nie zostawać w jednym miejscu, chociaż zdaje sobie sprawę, że to może nie współgrać z planami dziewczyny.
Umiejętność:
Scrappy - powoduje, że ataki typu normalnego i walczącego wykonane przez tego Pokemona działają na Pokemony-Duchy.
Trzyma:
---
_________________
The future, where there is nothing beyond the pain...
...if that's the case, I want to love that pain
M
Marietta Delacroix:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Lena Schwarz:
Karta Postaci

Seb Mackenzie:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea


  
 
     
Mintori 
Type: ESP


Limit dodatkowych KP: 2+1
Discord: Mintori
Dołączyła: 12 Paź 2018
Posty: 249
Wysłany: 2018-10-15, 12:00   

xyz
ROARK

Lider sali w Oreburgh. Marietta spotkała go w czasie porannego treningu ze swoimi podopiecznymi, a następnie tego samego dnia spuściła mu łomot, zdobywając w ten sposób odznakę. Wydaje się czuć coś więcej do niej, ale sama dziewczyna tego nie odwzajemnia, gdyż po prostu według niej nic ją z nim nie łączy. Pomógł Mariettcie, gdy ta oberwała jadem Toxicroaka w czasie podróży do przeszłości, jednak mimo to dziewczyna ostatecznie została zmuszona do przyznania mu, że nic do niego nie czuje. Na pamiątkę otrzymała od niego Sun Shard.
xyz
CYRUS AKAGI

Tajemniczy biznesmen, który ufundował budowę stacji kosmicznej w Veilstone. Ponoć jest wielkim pasjonatem podań o stworzeniu świata i to jest główny powód, dla którego Marietta zainteresowała się jego osobą, chociaż jak na razie jeszcze go nie spotkała osobiście. W Oreburghu dowiedziała się, że odwiedził on miejscowe muzeum i pytał Roarka mniej więcej o to samo, co interesowało Mariettę.
xyz
RIL

Tak zwany Strażnik Czasu, który ma służyć pomocą osobom trafiającym do Korytarza Czasu przez Celebiego. Marietta spotkała ją raz i odnosi wrażenie, że nie do końca ją polubiła - głównie ze względu na to, że wydaje się być lekko oziębła. Rudowłosa ma z nią stały kontakt przez kartę, którą znalazła w swojej torbie.
xyz
CAITLYN

Marietta spotkała ją oraz jej chłopaka w Hearthome w czasie swojej podróży w czasie o ponad osiemnaście lat do tyłu. Podejrzewa, że to prawdopodobnie jej matka, jednak nie potrafi powiedzieć o niej za dużo - głównie dlatego, że Caitlyn nie odzywała się za dużo.
xyz
MARCUS

Chłopak Caitlyn, którego Marietta spotkała wraz z jego dziewczyną w czasie podróży w czasie, gdzie w "pewnym sensie" ruda udaremniła kradzież jego torby. Wydaje się być dość sympatycznym człowiekiem. Według prostego rachunku w obecnych czasach powinien powoli dobiegać czterdziestki. Prawdopodobnie to on jest "blondynem w średnim wieku w okularach", który wysłał jej Fletchling, Torchica i jajo Littena, podpisując się jako ojciec.
xyz
GARETH

Marietta spotkała go w Jubilife, gdzie zamienili kilka słów na temat Veilstone i tamtejszej głośnej inwestycji pana Akagiego.
xyz
SEBASTIEN

Spotkany w okolicy Oreburgha chłopak, który zaproponował Mariettcie wspólną podróż. Ona zaś odrzuciła propozycję, trochę obawiając się jego towarzystwa ze względu na dość gwałtowną reakcję Eevee i Luxio. Posiada przy sobie Kirlię.
xyz
DONA

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In tristique ullamcorper lacus, eu efficitur mi scelerisque id. Ut volutpat turpis at lobortis rhoncus. Aenean tempor finibus porta. Phasellus feugiat urna ac enim fermentum, ac lacinia nisi viverra. Morbi a nibh accumsan, efficitur ipsum in, imperdiet odio. Sed id libero quis sem bibendum tristique. Nullam laoreet metus purus. Ut pretium tellus in metus malesuada tincidunt. Suspendisse varius condimentum eros.
xyz
???

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In tristique ullamcorper lacus, eu efficitur mi scelerisque id. Ut volutpat turpis at lobortis rhoncus. Aenean tempor finibus porta. Phasellus feugiat urna ac enim fermentum, ac lacinia nisi viverra. Morbi a nibh accumsan, efficitur ipsum in, imperdiet odio. Sed id libero quis sem bibendum tristique. Nullam laoreet metus purus. Ut pretium tellus in metus malesuada tincidunt. Suspendisse varius condimentum eros.
xyz
???

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In tristique ullamcorper lacus, eu efficitur mi scelerisque id. Ut volutpat turpis at lobortis rhoncus. Aenean tempor finibus porta. Phasellus feugiat urna ac enim fermentum, ac lacinia nisi viverra. Morbi a nibh accumsan, efficitur ipsum in, imperdiet odio. Sed id libero quis sem bibendum tristique. Nullam laoreet metus purus. Ut pretium tellus in metus malesuada tincidunt. Suspendisse varius condimentum eros.
xyz
???

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In tristique ullamcorper lacus, eu efficitur mi scelerisque id. Ut volutpat turpis at lobortis rhoncus. Aenean tempor finibus porta. Phasellus feugiat urna ac enim fermentum, ac lacinia nisi viverra. Morbi a nibh accumsan, efficitur ipsum in, imperdiet odio. Sed id libero quis sem bibendum tristique. Nullam laoreet metus purus. Ut pretium tellus in metus malesuada tincidunt. Suspendisse varius condimentum eros.
_________________
The future, where there is nothing beyond the pain...
...if that's the case, I want to love that pain
M
Marietta Delacroix:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Lena Schwarz:
Karta Postaci

Seb Mackenzie:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea


  
 
     
Mintori 
Type: ESP


Limit dodatkowych KP: 2+1
Discord: Mintori
Dołączyła: 12 Paź 2018
Posty: 249
Wysłany: 2018-10-15, 12:01   

zapasowy post #2
_________________
The future, where there is nothing beyond the pain...
...if that's the case, I want to love that pain
M
Marietta Delacroix:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Lena Schwarz:
Karta Postaci

Seb Mackenzie:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea


 
     
Mintori 
Type: ESP


Limit dodatkowych KP: 2+1
Discord: Mintori
Dołączyła: 12 Paź 2018
Posty: 249
Wysłany: 2018-10-15, 12:01   

zapasowy post #3
_________________
The future, where there is nothing beyond the pain...
...if that's the case, I want to love that pain
M
Marietta Delacroix:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Lena Schwarz:
Karta Postaci

Seb Mackenzie:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea


 
     
Tori Discord: Tori
Dołączyła: 12 Paź 2018
Posty: 436
Skąd: Pomorze
Wysłany: 2018-10-15, 12:02   

_________________

KP Nao / Box / Bank

Gray Rave,

Crave Deprave,

Grave me,

Grave for you.

~ Lista obejrzanych animu ~
[mru]
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandpurple created by spleen modified v0.3 by warna

Graficy:::
Sojusznicy:::

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Xioteru
raivvitch

Kyuubi
366671

* Twierdza RPG Makera *
Twierdza RPG Makera

* Mortis *

WAW Pokemon

Hipogryf
Hipogryf.pl - blog fantasy

Vampire Knight
Vampire Knight

Demigods

Wishtown

SNM
SnM

PokeSerwis

Wizard's World

Riverdale

Ninshu

Nemea

Orchard Stable

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Disney World

Strefa RPG
Strefa Forumowych RPG

Król Lew

W galopie

YLO

Over Undertale
over-undertale

Oneiric

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Amaimon
Amaimon

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Bleach Other World
Bleach OtherWorldDesign by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.