Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
KP Mira
Autor Wiadomość
Mirajane


Dołączył: 14 Paź 2018
Posty: 838
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-10-14, 21:03   KP Mira

Imię: Mirajane
Nazwisko: Wright

Data urodzenia (wiek): 10.04.1995
Profesja: trener
Profesja poboczna: Trenerka
Team: ---
Towarzysz/towarzyszka: ---
Opis wyglądu: Mirajane jest szczupłą, niewielką dziewczyną. Tylko 1,65cm. Ma długie brązowe włosy, złote oczy. Zazwyczaj ubiera się w czarną bluzkę z dużym dekoltem, który pozwala chłopakom zobaczyć jej nie mały biust, czarną bluzę z kapturem lekko podziurawione i wytarte spodnie(teraz taka moda) oraz swoje czarno-niebieskie addisasy. Często nosi czapkę z daszkiem lub kaptur z powodu swoich kocich uszu.
Opis charakteru: Zazwyczaj jest spokojna i miła. Również nieśmiała. Woli się trzymać blisko osób, którym może ufać. Łatwiej jej nawiązać kontakt z nieznanym pokemonem niż człowiekiem. Może dlatego, że jest lekko aspołeczna i woli książki oraz muzykę od towarzystwa ludzi. Jak kogoś nie zna to trzyma dystans i nie otwiera się przy tej osobie. Dopiero po jakimś czasie kiedy wie, ze może już tej osobie zaufać. Dla swoich bliskich jest odważna, waleczna i lojalna. Mogła by zrobić wszystko dla nich. Nawet oddać życie. Nienawidzi kiedy ktoś uważa się za lepszego. Kiedy spotyka taką osobę to w bardzo krótkim czasie może dojść do bójki. I to nie pokemonowej. Jak się zdenerwuje to lepiej jej unikać. Może wtedy powiedzieć coś czego potem będzie żałować albo bolesną prawdę.
Historia: Mirajane urodziła się jako zwykła dziewczyna w Empire City. Wiodła życie zwykłej nastolatki. Nie wyruszyła bo rodzice sie bali o nią. Przeklinała ich nadopiekuńczosc. jednak pewnego dnia jej życie sie zmieniło. Zaczęło sie to pewnego lipcowego dnia w wakacje. Z nudów Mira postanowiła pojechać do biblioteki by wypożyczyć jakaś ciekawą lekturę. Wsiadła na rower i pojechała. Po paru minutach jazdy zauważyła, ze ludzie uciekają. Zauważyła jakby falę energii, która mknie w jej stronę. Szybko zawróciła, ale nie zdążyła uciec i uderzyło w nią. Kiedy sie obudziła miasto było zniszczone, a ona lekko przypalona. W niektórych miejscach miała poparzenia drugiego stopnia. Helikopter zobaczył ją i mówił gdzie ma iść. Sprawdziła jednak najpierw czy Chaos jest cały. Pokeball nie ucierpiał. Na szczęście. Dopiero po upewnieniu się mogła iść tam gdzie mówili. Jednak co jakiś czas trafiała na zerwane druty i kable elektroniczne. Nie zauważała ich i pierwszy z nich ją poraził, ale żyła. Nic się jej nie stało. To było dziwne. Jednak po tym biegła dalej. Po chwili oberwała też drugim i trzecim. Kiedy tylko udało jej się dostać w bezpieczne miejsce czuła jakby miała zaraz zwariować. Udało się jej tylko krzyknąć i paść na ziemię nieprzytomna. Chaos został wypuszczony z pokeballa i cały czas był przy swojej trenerce. Jej przyjaciele i rodzina też przychodzili. Cos się w Mirze budziło. Kiedy tylko się obudziła to obudziła się też moc. Moc błyskawic. Była chodzącym akumulatorem. Najgorsze było to, ze nie umiała nad tym panować. Co więcej wyrosły jej kocie uszy. Nie była tym faktem zrozpaczona. Podobały się jej. Największym problemem były błyskawice. Wiedziała, że musi wyruszyć by nie narażać bliskich. Wróciła szybko ze szpitala do domu, spakowała się i ruszyła. Udało się jej tez jakoś opuścić miasto mimo iż nie było łatwo. I tak to się wszystko zaczęło.
Umiejętności: Naelektryzowanie- Kiedy Mira się zezłości to jej energia otacza ją i może porazić każdego w jej pobliżu albo jak ją dotknie. Dopiero kiedy się uspokoi ten stan się uspokaja.
Kule energii- Mira umie tworzyć na rękach i wokół siebie kule elektryczności, które lecą w stronę wroga. Pojawią się praktycznie po sekundzie od użycia mocy.
Promień energii- Tworzę promień elektrycznej energii. Leci on w linii prostej i jego długość może sięgać do 5 m.
Tornado energii -Mira ładuję kulę energii. po tym lekko okręca się i rzuca nią tworząc miniaturowe tornado o dość sporej mocy, dorównującej zwykłemu tornado.
Przyzwanie pioruna- Przy użyciu dużej ilości energii i przy burzy Mira może przyzwać piorun, ale tylko w czasie danej pogody. Narazie.
Większa siła fizyczna. -Przez energię, która krązy w ciele Miry jest ona silniejsza. Może też skupić energię w danej części ciała i uderzyć. Energia nie wyzwali się, a sprawi, ze uderzenia jej będą mocniejsze.
Sztylet z mocą piorunów - dostałą go podczas jednej z walk. Dzięki niemu ma trochę większe pole do popisu. Leci do jej ręki jak tylko zechce. Trochę jak młot Thora.
Rodzina: Phoenix Wright- jej ojciec jest słynnym obrońcą w sądzie. Wygrywał prawie każdą rozprawę. Nawet jeśli wydawała się niemożliwa do obrony. Mirajane często chodziła do sądu i patrzyła jak jej ojciec pomaga ludziom. Okazało się, ze pomógł nawet swojemu wrogowi. Phoenix zawsze mówił by pomagała innym nawet gdy sytuacja jest beznadziejna. Stara się spędzać z rodziną jak najwięcej czasu.
Lucy green- Dawniej pielęgniarka, aktualnie pracuje w centrum pokemon. Zawsze wie kiedy z jej córką jest nie tak. Zawsze mówi, że ma do tego szósty zmysł. Z Phoenixem stara się dojść do kompromisów oraz z córką kiedy dochodzi do zbyt ostrej wymiany zdań.

Pokemony:
Charizard

Typy:
Imię: Chaos
Poziom: 100
Ewolucja: Charmander (16 poziom)-> Charmeleon (34 poziom)->
Charizard (Mega Stone X)-> Mega Charizard X
Ataki:Scratch, Growl, Ember, Smokecreen, Dragon Rage, Scary Face, Fire Fang, Flame Burst, Wing Attack, Flare Blitz, Heat Wave, Dragon Claw, Shadow Claw, Air Slash, Slash, Flamethrower, Fire Spin, Inferno, Dragon Tail, Earthquake, Brick Break, Hyper beam, Sunny Day, Protect, Roost, Frustration, Return, Rock Tomb, Aerial Ace, Echoed Voice, Focus Blast, Overheat, Giga Impact, Sword Dance, Fly, Fire Blast, Round, Will-O-Wisp
Charakter i historia: Charmandera Mira dostała na swoje 10 urodziny i do tamtego czasu są nierozłączni. jest bardzo zżyty z dziewczyną. Wiele razem przeszli. Pokemon wygląda na milczka, ale to wesoły oraz dowcipny pokemon. Jest również lojalny i odważny. Staje w obronie słabszych. Nawet jeśli ten ktoś jest silniejszy od niego. "Po wzmocnieniu przez Laviatan'a stał się bardziej arogancki w trakcie walki. Gdy przegrywa wpada w szał niczym wkurzony hipopotam. Cóż, stało to czego mógł obawiać się każdy. Stal się maszynką do walki która chce wygrywać. Dodatkowo przez wzmocnienie ma dość chaotyczne odruchy w walce co czasem moze utrudnić walkę
Umiejętność: Tough Claws - podnosi siłę ataków fizycznych o 33%
Trzyma: mega Stone Charizard XShiny Rayquaza

Typy: l
Imię: Ray
Poziom: 92.5
Ewolucja: Rayquaza (Mega Stone)-> Mega Rayquaza
Ataki:Twister, Scary Face, Ancient Power, Crunch, Air Slash, Rest, Extreme Speed, Dragon Pulse, Dragon Dance, Fly, Dragon Ascent, Hyper Voice. Thunder, Thunderbolt, Water Pulse, Dragon Claw, ice beam, protect, Return, Eartquake, Stone Edge, Blizzard, Surf, Sleep Talk, Thunder Wave, Energy ball, Outrage, Hyper Beam Umiejętność: Air Lock- Zapobiega występowaniu zjawisk pogodowych i sprawia, że działające na polu bitwy zanikają.
Charakter i historia:Legendarny Smok Hoenn, pokemon kosmosu Rayquaza. Ten pokemon cóż, jest dość specyficzny. Przez jakiś czas był pod wpływem Teamu G co odbiło się na jego sile oraz zachowaniu. Niegdyś potężny i majestatyczny teraz, cóż bardziej otwarty na damskie trenerki. Lubi walki i walczy do końca, zwłaszcza gdy chodzi o inne smoki. Dodatkowo po zobaczeniu swojej nowej trenerki można by rzec że się w niej zakochał na swój sposób. Uwielbia delikatnie oplatać górną część swojego ciała wokół niej oraz okazywać swoje uczucia. Jest odrobinę zazdrosny o jej chłopaka, ale na razie to toleruje. W momencie zagrożenia życia Mirajane potrafi wyskoczyć z Balla i zaatakować przeciwnika w celu obrony swojej trenerki. Bardzo lubi ciastka
Mega Rayquaza: Delta Stream - Pokemon tworzy silny wiatr, który osłabia wszystkie ruchy superefektywne na Pokemony typu latającego (zadają obrażenia x1 zamiast x2). Wiatr wieje, dopóki użytkownik nie zejdzie z pola bitwy
Trzyma: Mega Stone


Mimikyu

Typy:
Imię: Illidan
Poziom: 16
Ewolucja: Mimikyu
Ataki: Wood Hammer, Splash, Scratch, Astonish, Copycat, Double Team, Baby-Doll Eyes, Shadow Sneak
Charakter i historia:Pochodzi z wiosennej Strefy Safari. Mimikyu to typowy przedstawiciel swego gatunku, który całym sercem szczerze nienawidzi Pikachu. Na widok tego żółtego gryzonia wzbierają w nim niepohamowane fale nienawiści, agresji i generalnie braku uszanowanka. To jest jedna z tych rzeczy, którą Illidan robi bez względu na okoliczności- gdy widzi jakiegoś Pikachu, włącza mu się tryb mordercy i... po prostu morduje. A im bardziej krwawo tym lepiej. Nie ma wtedy kompletnie żadnych zahamowań i nijak nie da się nad nim zapanować, trzeba wtedy po prostu cierpliwie czekać aż skończy swoją robotę- innej rady nie ma. Poza tym... No, poza tym to nadspodziewanie spokojny pokemon. Może nie "przyjacielski", ale wobec wszystkiego co nie jest Pikachu zachowuje taką chłodną obojętność. Uwielbia toczyć pojedynki i brać udział w treningach, a z kolei nie lubi przesiadywać za długo w ballu. Czasem sam się "wypuszcza", jeśli uzna, że zbyt długo kibluje w swojej kulce. Jest wtedy dość grzeczny, nie oddala się, trzyma trenera. No, chyba, że dojrzy gdzieś swojego wroga publicznego numer jeden...
Umiejętność: Disguise - Pokemon może obronić się przed pierwszym ruchem przeciwnika, który zadaje obrażenia. Nie dotyczy to obrażeń wywołanych konfuzją czy efektem pogodowym. Kiedy przebranie zostanie zniszczone, użytkownik otrzymuje 1/8 HP obrażeń.
Trzyma: -


Absol

Typy:
Imię: Shiva
Poziom: 26
Ewolucja: Absol (Mega Stone)-> Mega Absol
Ataki:Perish Song, Me First, Razor Wind, Detect, Taunt, Scratch, Feint, Leer, Charge Beam, Pursuit, Bite, Shadow ball, Flamethrower, Bite, Double Team, Slash, Sword Dance
Charakter i historia: Ta mała Absol wykluła się na Statku należącym do Edwarda, jako że była dość mała wiele czasu spędziła w ballu. Obecnie gdy zobaczyła swoją nową trenerkę tak bardzo się ucieszyła że nie mogła się powstrzymać przed okazywaniem jej za każdym razem tego uczucia za pomocą lizania po twarzy. Jest co prawda trochę bojaźliwa ale z czasem nabierze pewnie charakterku. Uwielbia rybki oraz kotleciki. Dodatkowo nie chce słuchać się nikogo poza swoją panią Mirajane.
Umiejętność: Super Luck - Współczynnik trafienia krytycznego jest ponoszony o jeden poziom. Dodatkowo, jeśli Pokemon znajduje się na pierwszym miejscu w drużynie, wzrasta szansa na spotkanie stworka trzymającego przedmiot.
Trzyma: [/align]


Gengar Shiny

Typy:
Imię: Flamy
Poziom: 48,5
Ewolucja: Gastly (25 poziom)-> Haunter (Pal Pad)->
Gengar (Mega Stone)-> Mega Gengar
Ataki:Hypnosis, Lick, Spite, Mean Look, Curse, Night Shade, Confuse Ray, Sucker Punch, Shadow Punch , Payback, Shadow Ball, Dream Eater, Dark Pulse
Charakter i historia:Gengar został znaleziony przez Mirajane w opuszczonej Willi dawnych szlachciców. Poke Duch przebywał tam od czasów śmierci jego właścicieli. Z zapisek które znalazła ze swoim towarzyszem wychodzi że wcześniej należał do syna szlachcica który opuścił ten dom. Wówczas oddał go swojej siostrze, sam szlachcic zwał się Flamy. Pokemon niestety po jakimś czasie został "opętany" przez coś co wyglądało na czarny dym. Wówczas przeszedł ewolucje w Gengara i zaczął wabić podróżników, torturować ich a następnie zabijać. Na szczęście został z tego wyrwany, po tym zdarzeniu wrócił do swojego poprzedniego stanu, jest czystym figlarzem, psotnikiem oraz lubi jak się do niego mówi "I kto jest dobrym Gengarkiem? No kto jest moim dobrym Gengarkiem"
Umiejętność: Levitate - Ataki typu ziemnego, zdolność Arena Trap oraz ataki Spikes, Toxic Spikes, Sticky Web, Rototiller, Electric Terrain, Grassy Terrain i Misty Terrain nie oddziałują na Pokemona posiadającego tę umiejętność.
Trzyma:Historia właścicieli: Mirajane (KP Mirajane)

Box/ Konto bankowe
Galeria trofeów
Zawartość plecaka:
- 865$
- pokedex
- jajo Cyndaquila
- jajo bagona (2 EM- Dragon rush i Dragon pulse)
- 4x jagoda Enigma
- Moon stone
- 20 cd
- Hm2 Fly
-Charizard X mega stone
- rayquaza Mega stone
-TM55 Scald
-Water Stone
-Fairy Gem
- 4 heart scale
- shiny proszek
- Tm 45 - Attract
- Grass Knot - TM
- Sharp Beak
- TM Aerial Ace
- Shiny Proszek
- Letni wywar
- jajo Narama


Grudzień:
+20 lvl Charizard za event u Dantego.
  
 
     
Tori 
Bunny SaberDiscord: Tori
Dołączyła: 12 Paź 2018
Posty: 455
Skąd: Pomorze
Wysłany: 2018-10-14, 22:43   

_________________

KP Livi / Box / Bank


Uwah! It's me!

Wawa~

I am... a cutie!


~ Lista obejrzanych animu ~
[mru]

Add Friend
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandpurple created by spleen modified v0.3 by warna

Graficy:::
Sojusznicy:::

Daisy7
Daisy7#4661

Did
Dod#6823

Kyuubi
Zanate#3757

Tori
Tori#1343

Xioteru
xxxio#4156

* Twierdza RPG Makera *
Twierdza RPG Makera

* Mortis *

WAW Pokemon

Hipogryf
Hipogryf.pl - blog fantasy

Vampire Knight
Vampire Knight

Demigods

Wishtown

SNM
SnM

PokeSerwis

Wizard's World

Riverdale

Ninshu

Nemea

Orchard Stable

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Disney World

Strefa RPG
Strefa Forumowych RPG

Deraas

Król Lew

W galopie

YLO

One for All

Fort Florence
Fort Florence

Over Undertale
over-undertale

Oneiric

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Amaimon
Amaimon

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Bleach Other World
Bleach OtherWorldDesign by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2019 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.