Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Joyce Black
Autor Wiadomość
Kyuubi 
Your worst nightmare


Discord: Zanate#3757
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 917
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2018-10-14, 20:31   Joyce Black


Wyobraź sobie taką zupełnie przeciętną dziewczynę.
Już?
To właśnie ja.
Natura nie obdarzyła mnie niczym ponadprzeciętnym. Jestem średniego wzrostu (brakuje mi pół centymetra do metra siedemdziesiąt!), średniej wagi, średniej postury, średniego... wszystkiego. Ale może zacznijmy od góry? Mam brązowe, nieco pofalowane włosy z dłuższą grzywką - na tyle długą, żeby zatknąć ją za ucho, jednak nie na tyle, żeby się za nim utrzymała. Na oczach koloru piwnego noszę soczewki kontaktowe - nie, nie przejmuj się, nie są jakieś dziwne i kolorowane, po prostu trochę słabo widzę. Jeśli chodzi o twarz... Cóż, babcia zawsze mówiła, że jestem ładna, ale wiadomo, że babcie zawsze tak mówią, więc nie jestem przekonana, czy można jej wierzyć, dlatego masz tam u góry zdjęcie, oceń sobie sam. Nie lubię makijażu, więc go nie noszę, czuję się, jakbym miała na twarzy maskę.
Niżej jestem już zazwyczaj ubrana, więc może daruję sobie opisów, jak wyglądam nago (uwierz, przeciętnie - nie jest źle, ale szału też nie ma, a przynajmniej ja tak uważam. Babcia twierdzi... twierdziła, że jestem zgrabna, ale znów - trzeba brać poprawkę na to, że to babcia). Preferuję luźne stroje sportowe, co nie znaczy, że nie lubię wyglądać dziewczęco. Byle w spodniach. Spódnice i spódniczki to raczej moje nemezis. Byle podmuch wiatru i świecisz bielizną... Ach, i wolę ciemne kolory. Jasna koszulka, ciemna bluza lub kurtka, ciemne lub dżinsowe spodnie. I do tego wszystkiego wygodne buty, trzymające się nogi. Boże, kto wymyślił to narzędzie tortur, jakim są obcasy?Masz już wyobrażenie o tym, jak wyglądam na zewnątrz, jednak, jak to mówią, nie szata zdobi człowieka, prawda? Nadszedł więc chyba czas na to, żebym powiedziała Ci, jak wyglądam od środka. Oczywiście nie dosłownie, bo podejrzewam, że w tym sensie od środka wyglądam zupełnie tak samo jak każdy inny człowiek. Zajmijmy się tym, co sprawia, że jestem sobą.
Spotkałeś kiedyś introwertyka? Ale takiego z prawdziwego zdarzenia, co to żałuje, że dał się namówić na imprezę, zanim jeszcze na nią dotarł. To moja codzienność. Jestem z natury samotnikiem, przyjaźnię się z książkami, muzyką i grami komputerowymi. Ludzie potrafią być tacy męczący... W każdym razie dzięki temu wyrobiłam sobie opinię w-ogóle-nie-rozrywkowego nerda. Nie, żeby mi to przeszkadzało, to określenie jest w końcu bardzo trafne. Podczas gdy dziewczyny przepuszczały kieszonkowe na kosmetyki, ja czekałam z niecierpliwością na premierę nowej gry. Ograniczony kontakt z ludźmi sprawił, że na pierwszy rzut oka jestem raczej dość mało ekspresyjna, żeby nie powiedzieć "kompletnie wyprana z uczuć". Bo nie kompletnie, śmieszne filmiki z kotami mnie bawią. Jak jednak nazwać kogoś, kto najbardziej cieszy się z tego, że zostanie sam, jeśli nie dziwakiem? No właśnie. Na swoją obronę mogę dodać, że gdy się przed kimś otworzę, nie sprawiam już wrażenia milczącego robota.
Przez to, że od dziecka byłam oczytana, zawsze miałam wrażenie, że odstaję od rówieśników. Broń boże, nie twierdzę, że coś z nimi nie tak. Po prostu to ja rozwinęłam się znacznie szybciej, niż powinnam, przez co nie uważałam ich za towarzystwo dla siebie. Z przykrością stwierdzam, że piętnaście lat później nadal tak mam. Bywam zarozumiała, czego potem często żałuję. Szczęście w nieszczęściu, że tylko "bywam". Miewam także tendencje do nadmiernego analizowania różnych sytuacji, ale ciężko mi powiedzieć, czy jest to wadą, czy zaletą. Nie oznacza to jednak, że nie potrafię zrobić czegoś spontanicznie. Uwielbiam deszcz i śnieg, nie znoszę pełnego słońca.Urodziłam się w środku zimy w Cherrygrove City, w Johto. To niewielkie, nadmorskie miasteczko, w którym każdy każdego zna. Moja mama wyszła za mojego tatę zaledwie rok wcześniej, po trzech miesiącach małżeństwa zaliczając wpadkę. Nie planowali mnie, jednak nie byłam niechcianym dzieckiem. Ot, po prostu zrobiłam im niespodziankę.
Nie potrafię powiedzieć Ci zbyt wiele o pierwszych latach swojego życia. Babcia oczywiście opowiadała mi anegdotki o tym, co robiłam, jak włożyłam do magnetowidu gałązkę, czy jak nosiłam za duże skarpetki i rozjechały mi się nogi... Mogę po nich wnioskować, że było raczej przyjemne. Babcia przeprowadziła się do rodziców po tym, jak zmarł dziadek - a to było jeszcze przed moim przyjściem na świat. Dzięki temu tak naprawdę nigdy nie byłam sama... Choć raczej samotna. Przyzwyczajona do towarzystwa osób dorosłych od najmłodszych lat, średnio chciałam zadawać się z rówieśnikami. Kiedy dziewczynki w moim wieku bawiły się lalkami, ja grałam z babcią w Scrabble i karty. Nieco więcej wspólnego języka miałam z chłopcami - termin "grać" był im zdecydowanie bliższy, niż "bawić się". Tak upływały sobie pierwsze lata mojego życia, łącznie z podstawówką.
Kiedy miałam siedem lat, moi rodzice (pracując razem w jednej firmie) dostali ofertę przeprowadzki do Unovy. Nie wiem w sumie, dlaczego mnie wtedy ze sobą po prostu nie zabrali, ale zakładam, że powodem mógł być brak czasu na dopilnowanie dziecka. A kto zajmie się nim lepiej, niż emerytowana babcia?
Czasy podstawówki minęły mi w miarę spokojnie, choć nie miałam zbyt wielu przyjaciół. Jeśli już z kimś się zakolegowałam, zaraz okazywało się, że wyrusza w podróż z własnym pokemonem u boku. Pod koniec szkoły podstawowej nasza klasa nie liczyła nawet dziesięciu osób. Mnie samej wizja podróży nie pociągała - tak, jak babcia, twierdziłam, że wysyłanie dziesięciolatka w szeroki świat jest skrajnie nieodpowiedzialne, nawet, jeśli ma przy sobie ziejące ogniem zwierzątko. Nie mogę jednak powiedzieć, że nie fascynowały mnie pokemony... Mogłam obserwować je godzinami, ale nic poza tym. No, może poza tą sytuacją, kiedy znalazłam Pidgeya, który chyba wypadł z gniazda i pomogłam mu dojść do siebie. Od tamtej pory lubił raz na jakiś czas wpaść na mój parapet, albo iść za mną do szkoły jak pies. Później było już tylko gorzej. W gimnazjum byłam gnębiona i przezywana, wytykana palcami jako odludek i "kujon". Nigdy nie musiałam zakuwać po nocach, przyswajanie wiedzy było dla mnie tak naturalne, jak oddychanie... Ale dzieci bywają okrutne, jeśli tylko choć trochę się wyróżniasz, a jeśli do tego pokażesz, że łatwo Cię zranić... Sytuacja zmieniła się w liceum. Jeśli nie reagujesz na zaczepki, to dokuczanie Ci staje się nudne, prawda? Przewegetowałam ten okres, tym bardziej, że nie potrafiłam się przejąć nauką. Babcia zachorowała, z coraz mniejszą ilością rzeczy dawała sobie radę samodzielnie... Musiałam przejąć jej obowiązki, a z czasem poświęcać jej coraz więcej uwagi. Tuż przed jej śmiercią miała nawet problem z podniesieniem się z łóżka.
W końcu stało się nieuniknione, na co przygotowywałam się od wielu tygodni. Babcia odeszła we śnie, miała spokojną śmierć. Organizacja pogrzebu spadła na mnie, jako, że rodzice odmówili mieszania się w cokolwiek. Dzwoniłam do nich, prosiłam, by pojawili się chociaż na ceremonii, jednak praca była dla nich ważniejsza... Do tego ogłosili mi radośnie, że będę mieć brata lub siostrę. W tamtym momencie straciłam do nich cały szacunek.
Korzystając z pomocy sąsiadów i przyjaciół rodziny, jakoś uporałam się z tym wszystkim sama. Rodzice oczywiście zawracali mi głowę, bym spakowała się i przyjechała do Unovy, jednak po tym, co zrobili, nie chciałam z nimi mieszkać. Zresztą, odziedziczyłam po babci mieszkanie, którego nie chciałam nikomu sprzedać. Podjęcie decyzji, co zrobić z własnym życiem, zajęło mi dłuższą chwilę, którą spędziłam zamknięta w czterech ścianach... W końcu uznałam jednak, że tak nie można żyć. Spakowałam plecak, zabierając najpotrzebniejsze w podróży rzeczy, dorzucając do tego swój odtwarzacz mp3 i lekki aparat kompaktowy. Wyszłam z domu, spotykając po drodze mojego małego, pierzastego przyjaciela... Dokąd zmierzam? Nie wiem. Zapewne ku przygodzie.


Christine, Joseph Black - rodzice. Całkiem normalni ludzie, pracujący w tej chwili w Unovie. Utrzymują ze mną kontakt telefoniczny, jednak nie jest on zbyt częsty. Nie winię ich, charakter ich pracy (typowe unoviańskie korporacyjne mrówki) sprawia, że są zawsze zmęczeni. Wyjechali w poszukiwaniu lepszej pracy, kiedy byłam dzieckiem, zawsze jednak mogę na nich liczyć.
Genevieve Baguette - moja świętej pamięci babcia ze strony mamy. To ona wychowała mnie jak swoją córkę po tym, jak rodzice wyjechali w pogoni za lepszym jutrem. Była złotą kobietą, kochającą ludzi, pokemony, rośliny i nigdy nie dającą wyprowadzić się z równowagi. To ona zaszczepiła we mnie miłość do książek, muzyki i natury. Zmarła na kilka tygodni przed końcem mojej edukacji z racji sędziwego wieku. Pochodziła z Kalos.
Dziadkowie ze strony ojca, Blackowie - gdzieś są, gdzieś żyją, o ile się nie przeprowadzili, to pewnie w okolicach New Bark Town. O ile kojarzę są dość majętni, jednak nigdy nie miałam z nimi prawdziwego kontaktu. Są obrażeni na śmierć na mojego ojca, że wziął sobie za żonę najzwyklejszą, szeregową pracownicę jakiejś korporacji, zamiast kobiety, którą oni dla niego wybrali. Odcięli go tym samym od gotówki płynącej z ich rodzinnej firmy zajmującej się... W sumie nie pamiętam, ale to było coś co brzmiało bardzo poważnie, a dla zwykłego śmiertelnika nie miało zbytnio sensu.


Maurycy

Poziom: 13,5
Typ:
Ewolucje: Pidgey (18) -> Pidgeotto (36) -> Pidgeot (Mega Stone) -> Mega Pidgeot
Ataki: Tackle, Sand Attack, Steel Wing, Brave Bird, Gust, Quick Attack
Charakter i historia: Pidgey swoje życie zaczął dość nieszczęśliwie. Podczas pierwszej próby lotu wypadł z gniazda, uszkadzając sobie skrzydło i nogę. Został przygarnięty i doprowadzony do porządku przez Joyce, jednak kiedy ta zwróciła mu wolność po kuracji, po jego rodzinie nie było ani śladu. Nie mając więc nikogo bliskiego trzymał się dziewczyny jak najlepszej przyjaciółki - przyfruwał na parapet, jadł z ręki i wędrował za nią, kiedy ta wychodziła z domu. W efekcie końcowym, kiedy wyruszała w podróż, postanowił towarzyszyć jej jako jej własny pokemon. Jest ciekawski, wszędzie wciśnie swój mały dziobek - nawet, jeśli nie zawsze jest to bezpieczne. Próbuje naśladować zachowania ludzkie, z racji tego, że nie posiadał swoich ptasich rodziców, którzy mogliby posłużyć mu za wzorzec. Lubi czochranie po piórkach na czubku głowy i z dziwnej przyczyny uważa, że Joyce też za tym przepada. Z tego powodu często przesiaduje jej na głowie lub ramieniu i skubie za włosy.
Historia właścicieli: Joyce Black (Kyuubi)
Umiejętności: Keen Eye - Celność użytkownika nie może zostać obniżona, a także ignorowane są przez niego zmiany w statystyce szansy na unik u przeciwnika. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie słabszych Pokemonów maleje o 50%.
Trzyma: -


Klementyna

Poziom: 11,5
Typ:
Ewolucja: Hoothoot (20) -> Noctowl
Ataki: Tackle, Growl, Foresight, Hypnosis, Peck, Confusion, Mean Look, Feather Dance, Defog
Charakter i historia: Stworek został pochwycony na Route 30 w pobliżu Cherrygrove City po tym, jak o mało nie wypadł z dziupli, zasypiając na jej krawędzi. Jest nieco niezdarny i uwielbia sen, ale jego wrodzona inteligencja sprawia, że pod okiem zdolnego trenera może stać się niezwykle cennym pokemonem.
Historia właścicieli: Joyce Black (Kyuubi)
Umiejętność: Tinted Lens - Podwaja siłę ataków, które są mało efektywne na przeciwnika.
Trzyma: -


Maniek

Poziom: 15,5
Typ:
Ewolucja: Totodile (18) -> Croconaw (30) -> Feraligatr
Ataki: Scratch, Leer, Water Gun, Rage, Bite, Scary Face, Ice Beam
Charakter i historia: Pokemon złapany w okolicach jeziora pomiędzy Cherrygrove i Violet City. Wydaje się nieco strachliwy, jednak kiedy czuje się pewnie i jest chwalony, jego siła i umiejętności okazują się nieprzecenione. Uwielbia zabawę, również w formie treningu, a swoim pozytywnym usposobieniem zaraża inne pokemony i ludzi.
Historia właścicieli: Joyce Black (Kyuubi)
Umiejętność: Torrent - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki wodne zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma: -


Stefan

Poziom: 22
Typ:
Ewolucja: Ekans (22) -> Arbok
Ataki: Wrap, Leer, Poison Sting, Bite, Glare, Iron Tail, Poison Tail, Screech, Aqua Tail, Dig, Pursuit, Acid
Charakter i historia: Złapany w zaroślach na początku drogi 32 po wyczerpującej walce. Pokemon jest większy od typowych osobników swojego gatunku, a siłą zdecydowanie je przewyższa. Łatwo wpada w złość i agresję przy pierwszych niepowodzeniach, co skutkuje niższą celnością i skutecznością jego ataków. Ekans, mimo trwającego zacieśniania relacji ze swoją trenerką, może sprawiać trudności z treningiem z uwagi na ambitny, przywódczy charakter. Przy odpowiednim zaangażowaniu, poświęceniu mu czasu i wsparciu trenera, pokemon jest w stanie wyzbyć się wszystkich swoich słabych stron.
Historia właścicieli: Joyce Black (Kyuubi)
Umiejętność: Shed Skin - Po każdej turze walki istnieje jedna szansa na trzy na wyleczenie się Pokemona ze zmian statusu.
Trzyma: -


Jajko /

Poziom: 5
Typ:
Ewolucja: ?
Ataki: ?
Charakter i historia: Jajko znalezione pod drzwiami mieszkania. Póki co robi tyle, co... jajko. Czyli niewiele.
Historia właścicieli: Joyce Black (Kyuubi)
Umiejętność: ?
Trzyma: -

- pieniądze
- pokedex
- 11x pokeball
- okrycie wierzchnie

Karmy:
- karma uniwersalna
- karma dla stworków mięsożernych
- robaki dla ptaków
- ziarno dla ptaków, dwa rodzaje
- suszone owoce
- 40x Enigma Berry
- 5 Rare Candy

Pokemonowe:
- MT05 Hydro Cannon
- dowolny TM/MT
- TM Roost
- 3 Heart Scale
- jajo Purrloin

Użytkowe:
- chusteczki
- gumki do włosów
- dwie spinki
- niewielki, lekki namiot
- cienki, ciepły śpiwór
- portfel
- klucze
- dokumenty
- apteczka (bandaż, plastry, leki przeciwbólowe, środek odkażający)
- latarka
- harcerska menażka
- aparat kompaktowy
- tablet
- odtwarzacz mp3
- ładowarki
- dodatkowa karta pamięci
- pendrive + przejściówka

Ubrania:
- koszulki
- dwie bluzy
- długie spodnie
- spodnie do kolan
- bielizna
- skarpety
- sandały
- lekka, oliwkowa kurtka

Jedzenie:
- butelka wody
- dwie kanapki
- dwa zielone jabłka
- zupka chińska
- paczka suchych tortellini
- miętowa guma do żucia
- tabliczka mlecznej czekolady

20 lipca 2018: +1 poziom dla Pidgeya, Steel Wing dla Pidgeya
4 sierpnia 2018: +1 poziom dla Totodile, Brave Bird dla Pidgeya
22 października 2018: +1 poziom dla Ekansa, Iron Tail dla Ekansa (wrzesień)
22 października 2018: +1 poziom dla Ekansa, Poison Tail dla Ekansa
22 listopada 2018: +1 poziom dla Ekansa, Aqua Tail dla Ekansa
19 grudnia 2018: +1 poziom dla Totodile, Foul Play dla Sneasela
10 stycznia 2019: +1 poziom dla Totodile, Iron Tail dla Sneasela
28 kwietnia 2019: +1 poziom dla Pidgeya, Dig dla Ekansa
8 maja 2019: +1 poziom dla Pidgeya, Pursuit dla Ekansa
9 czerwca 2019: +1 poziom dla Pidgeya, Ice Beam dla Totodile
28 lipca 2019: +1 poziom dla Pidgeya, Mean Look dla Hoothoota
27 sierpnia 2019: +1 poziom dla Hoothoota, Feather Dance dla Hoothoota
7 września 2019: +1 poziom dla Ekansa, Defog dla Hoothoota
_________________
[Joyce | Box | Bank] | [Chiyuri | Box | Bank] | [Jiro | Box | Bank]
Czy moje życie jest jakąś reżyserowaną na kolanie w sklepie zoologicznym grą komputerową? - DC1


Don't feel sorry for yourself. Only assholes do that.
[Tu sprawdź, czy żyję na forum]
Wszystko szło początkowo po naszej myśli, jednak ostatecznie nic nie poszło po naszej myśli. - Mhrok
Ostatnio zmieniony przez Kyuubi 2019-11-03, 18:30, w całości zmieniany 19 razy  
 
 
     
Tori Discord: Tori
Dołączyła: 12 Paź 2018
Posty: 442
Skąd: Pomorze
Wysłany: 2018-10-14, 22:40   

_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandpurple created by spleen modified v0.3 by warna

Graficy:::
Sojusznicy:::

Daisy7
Daisy7#4661

Did
Dod#6823

Kyuubi
Zanate#3757

Tori
Tori#1343

Xioteru
xxxio#4156

* Twierdza RPG Makera *
Twierdza RPG Makera

* Mortis *

WAW Pokemon

Hipogryf
Hipogryf.pl - blog fantasy

Vampire Knight
Vampire Knight

Demigods

Wishtown

SNM
SnM

PokeSerwis

Wizard's World

Riverdale

Ninshu

Nemea

Orchard Stable

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Disney World

Strefa RPG
Strefa Forumowych RPG

Król Lew

W galopie

YLO

One for All

Over Undertale
over-undertale

Oneiric

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Amaimon
Amaimon

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Bleach Other World
Bleach OtherWorldDesign by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2019 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.