Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Kp Kuro
Autor Wiadomość
DJSzopxX 
Czekając na deszcz


Limit dodatkowych KP: 2+1
Discord: Szotaro Kujo
Dołączyła: 17 Paź 2018
Posty: 389
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-05-07, 20:01   Kp Kuro

BIO

Imię: KuroData urodzenia (wiek): 03.07 (23)
Profesja: Trener
Instrument: Perkusja

~~~~~~

Opis wyglądu: Kuro jest atrakcyjną dziewczyną o długich czarnych włosach. Swoje oczy podkreśla fioletową biżuterią i ogólnie, fiolet to jej ulubiony kolor. Swoje włosy nosi przeważnie spięte w dwa długie koki. Nosi się głównie na luźno, koszulki z dekoltem i bez rękawów. Nie przepada za spódnicami, za to woli jeansy różnej długości.
Opis charakteru: Kuro jest luźną i odważną osobą. Nie lubi nudy i woli, jak cały czas coś się dzieje. Najpierw działa, a potem myśli, przez co bardzo często popada w kłopoty. Nie lubi stać bezczynnie, gdy komuś dzieje się krzywda.
Jej "ataki" jedynie pogłębiają jej impulsywne zachowanie i bez kontroli, może to się bardzo źle skończyć.
Jest raczej dobroduszna, na pewno nie ma kłopotów z nawiązywaniem nowym znajomości, ale przez swój impulsywny charakter, nie każdy jest w stanie z nią wytrzymać.
Naiwna i łatwo wierna, zwłaszcza wobec osób, których zna. W przypadku nieznajomych może być sceptyczna. Nie przejmuje się swoją obecną sytuacją, a nawet swoją amnezją, liczy się dla niej tylko tu i teraz. Kocha muzykę i grę na perkusji, chce kiedyś założyć własny zespół.
Historia:
Kuro nie pamięta wiele ze swojej przeszłości, jej wspomnienia sięgają tylko paru miesięcy wstecz. Z poprzedniego życia przypomina sobie jedynie drobne szczegóły: jej ulubiony hamburger (podwójny wieśmac z bekonem, jajkiem i papryczkami jalapeno), nienawidzi filmów Woodyego Allen, jakiś klaun (taki prawdziwy, z czerwonym nosem i długimi butami) wisi jej naprawdę sporą sumę kasy (nie pamięta ile, gdzie i dlaczego, ale jest tego pewna), wie też, że grała kiedyś w jakiejś kapeli i to na perkusji (dalej doskonale umie grać na bębnach).

Jej wspomnienia zaczynają od obudzenia się w obcym, nieznanym łóżku. Zielonowłosa dziewczyna, o imieniu Sarah, wytłumaczyła jej, że miała groźny wypadek i przez to mogła stracić pamięć. Kuro przyjęła to zaskakująco spokojnie i bardzo szybko zadomowiła się w nowym miejscu. Sarah nie tylko pozwoliła jej zamieszkać z nią, ale także zaczęła się nią opiekować. Choć Kuro nie pamiętała wiele, wiedziała, że nic z przeszłości nie może równać się z jej teraźniejszością. Nie tylko pozwoliła zielonowłosej się nią zająć, ale także nie interesowało ją, jej dawne życie (nie licząc sprawy z klaunem oraz perkusji).
Kuro była szczęśliwa i niczego jej nie brakowało, Sarah dbała o każdą z jej potrzeb, była dla niej jak starsza siostra, a może nawet matka.
Jednak nie wszystko było takie kolorowe, po wypadku Kuro zaczęła cierpieć na ataki. Podczas nich stawała się lekkomyślna i impulsywna. Praktycznie wyłączała myślenie i działała na zwierzęcym instynkcie. Jeśli atak trwał zbyt długo, stawała się kompletnie nieobliczalna i agresywna, gotowa zaatakować każdego bez powodu. Na szczęście Sarah miała lekarstwo, ciemną, lepką ciecz, która działa praktycznie od razu. Przez wzgląd na naturę ataków, Kuro nie jest w stanie ich rozpoznać, ani tym bardziej wziąć lekarstwo i się wyleczyć. Na szczęście Sarah była cały czas przy niej i czuwała nad nią.
Dziewczyny żyły razem przez kilka miesięcy. Kuro była zadowolone z takiego życia i nie przeszkadzała jej amnezja. Dziewczyna większość czasu siedziała w domu, grając na bębnach, marząc, aby kiedyś ponownie założyć zespół.
Pewnego dnia, zupełnie nie spodziewanie, Sarah ogłosiła, że wyruszają w podróż. Miały zwiedzić świat, może nawet pozbierać odznaki i zostać mistrzem pokemon. Spytana dlaczego podjęła taką decyzją, odparła, że może dzięki temu Kuro odzyska pamięć.
Sarah też nie przejmowała się nigdy zbytnio amnezją przyjaciółki, ale Kuro odpuściła, nawet jeśli był jakiś inny powód wyprawy, zielonowłosa musiała mieć dobry powód, aby go nie wyjawić.
Kuro westchnęła i zgodziła się. Choć nie zależało jej na przeszłości, z chęcią wyjdzie z domu i trochę pobawi się, a może nawet znajdzie ludzi do swojego zespołu.

~~ Kilka minut przed wyjściem z domu ~~

Sarah powiedziała Kuro, aby ta skończyła pakowanie, a ona sama udała się do kuchni.
Chwyciła ampułkę z lekarstwem i potrząsnęła nią. Była już pusta, musiała ją napełnić.
Podciągnęła lewy rękaw, ukazując pełno blizn w różnym stanie wyleczenia. Wzięła nóż kuchenny i delikatnie przecięła ramię, poczuła intensywne ciepło w miejscu przecięcia. Krew zaczęła się toczyć. Dziewczyna przekręciła ramię, a szkarłatna cieć zaczęła spływać w dół ampułki.
- Już niedługo, jeszcze tylko trochę. - Rzekła do siebie pod nosem.
Gdy buteleczka byłe pełna, szybko ją zakręciła. Nie zdążyła wytrzeć ramienia, gdyż w tym momencie Kuro weszła do kuchni. Sarah dała radę jedynie zakryć ranę rękawem.
- Gotowa? - Rzuciła, jak zwykle, gotowa do akcji Kuro.
- T... tak! Musiałam tylko upewnić się, że mamy wystarczająco dużo twojego lekarstwa! - Rzekła, wymachując pełna ampułką.
- Oh! - Westchnęła dramatycznie druga dziewczyna. - Co ja mam bym bez ciebie zrobiła! - Po czym opuściła pomieszczenie.
- Tak... - Westchnęła ciężko Sarah, czując jak rękaw zamacza się krwią. - Co ty byś beze mnie zrobiła...

~~ Gdzieś, w tym samym momencie ~~

Na samotny wzgórzu siedziała chłopak, jedną ręką głaskając Quilavę u jego boku.
Drugą sięgnął do kieszeni bluzy, skąd wyciągnął złoty medalionik w kształcie serduszka na łańcuszku. Serce miało wygrawerowane litery "V+D". Zgrabnym ruchem palca otworzył medalion i spojrzał do środka. Było tam jego zdjęcie, gdzie całował się z czarnowłosą dziewczyną.
- Cokolwiek się stanie, odnajdę cię Vanessa. Przysięgam. - Obiecał, próbując powstrzymać łzy.
Rodzina:
???

~~~~~

Box | Konto bankowe | Trofea

~~~~~

Ekwipunek:
- pieniądze
- pokedex
- 5x pokeball

_________________Emilia Lee
KP/Gra/Bank/Box

Kuro
KP/Gra/Bank

Vincent
KP/Gra
Ostatnio zmieniony przez DJSzopxX 2019-06-05, 14:15, w całości zmieniany 15 razy  
 
     
DJSzopxX 
Czekając na deszcz


Limit dodatkowych KP: 2+1
Discord: Szotaro Kujo
Dołączyła: 17 Paź 2018
Posty: 389
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-05-16, 12:52   

Pokemony

Totodile
Imie: JoJo

Poziom: 10
Typ:
Ewolucje: Totodile (18 lv) -> Croconaw (30 lv) -> Feraligatr
Ataki: Scratch, Leer, Water Gun, Ice Punch (Bonus), Rage, Aqua Jet (Bonus)
Charakter i historia: Prezent od Sarah. Mały i wesoły pokemon. Jak jego właścicielka nie przejmuje się zbytnio niczym. Jest impulsywny i uwielbia zabawę.
Umiejętności: Sheer Force - Ataki, które mają dodatkowy efekt, tracą go, ale ich moc zwiększa się o 33%. Umiejętność neutralizuje negatywne działanie Life Orb, kiedy używane są ataki mające drugi efekt (z wyjątkiem Flare Blitz).
Historia właściciela:
DJSzopxX
Trzyma: -

Heatmor
Imię: Avdul

Poziom: 10
Typ:
Ewolucja: Heatmor
Ataki: Hone Claws, Tackle, Incinerate, Lick, Odor Sleuth, Giga Drain
Charakter i historia: Na codzień jest spokojnym pokemonem, jednak gdy przychodzi do walki, staje się on nieobliczalny i często działa po swojemu. Uważa się za genialnego wojownika i coś w tym jest, ponieważ stoczył on już masę pojedynków i na pewno dużo wnośi do drużyny swojej trenerki. Nie potrafi pogodzić się z tym, że został schwytany, jednak dzięki temu, że Kuro z nim wygrała, to szanuje ją i spełnia jej wolę, będąc jej pokemonem. Najczęściej ujrzeć go można w towarzystwie jego przyjaciela Gligara, który również został pokemonem Kuro.
Umiejętność: Flash Fire - Uodparnia od ataków typu ognistego, a w skutek ich trafienia zwiększa siłę ognia.
Historia właścicieli: Kuro(DJSzopxX)
Trzyma:


Gligar
Imię: Iggy

Poziom: 10
Typ:
Ewolucja: Gligar (Razor Fang) -> Gliscor
Ataki: Poison Sting, Sand Attack, Harden, Knock Off, Poison Tail
Charakter i historia: Gligar cechuje się tym, że wszędzie go pełno. Patrzysz do lodówki, gligar. Idziesz do łazienki, gligar. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że nawet nie wiesz kiedy on się przemieszcza, a zobaczyć go siedzącego w miejscu, to chyba mniej prawdopodobne niż spotkanie osoby, która przegrała pojedynek z Brockiem. Ten naprawdę energiczny pokemon nie przepada jednak za walkami, dużo bardziej lubi wygłupy, ale jeśli już ktoś mu każe to ten oczywiście nie protestuje. Kiedyś podróżował z zaprzyjaźnionym Heatmorem, a teraz razem są pokemonami jednej trenerki.
Umiejętność: Immunity - Pokemon nie może zostać zatruty.
Historia właścicieli: Kuro(DJSzopxX)
Trzyma:
_________________Emilia Lee
KP/Gra/Bank/Box

Kuro
KP/Gra/Bank

Vincent
KP/Gra
Ostatnio zmieniony przez DJSzopxX 2019-10-01, 05:53, w całości zmieniany 9 razy  
 
     
DJSzopxX 
Czekając na deszcz


Limit dodatkowych KP: 2+1
Discord: Szotaro Kujo
Dołączyła: 17 Paź 2018
Posty: 389
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-05-16, 12:52   

Towarzysze

Sarah

(Tak samo jak tutaj, tylko, że ma długie rękawy dodatkowo)
Data urodzenia (wiek): 25.02 (25)
Instrument: Gitara basowa

Yang do Yin Kuro. Dziewczyna ma bardzo dobry, przyjemny i troskliwy charakter. Jest miła dla wszystkich, bez wyjątku. Szczera i otwarta, łatwo nawiązuje nowe znajomości. Pomaga wszystkim, jak tylko może. Jednym słowem jest idealna, kompletnie pozbawiona jakichkolwiek wad.
Musi zawsze trzymać Kuro w rydzach, aby ta nie zrobiła czegoś głupiego, a już zwłaszcza podczas jednego z jej ataków.
Nie wiele mówi o swojej przeszłości, zresztą nikt nie bardzo ją o to pyta. Umie grać na gitarze basowej i często "jamuje" wraz z Kuro.
W kieszeni nosi złoty medalion w kształcie serduszka. Nie daje go nikomu dotknąć i ignoruje wszystkie pytania na jego temat.

Pokemony:

F "Chica"

_________________Emilia Lee
KP/Gra/Bank/Box

Kuro
KP/Gra/Bank

Vincent
KP/Gra
Ostatnio zmieniony przez DJSzopxX 2019-06-05, 13:34, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
DJSzopxX 
Czekając na deszcz


Limit dodatkowych KP: 2+1
Discord: Szotaro Kujo
Dołączyła: 17 Paź 2018
Posty: 389
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-06-05, 14:14   

Bonusy:

Wrzesień 2019
+ 1lv Totodile (miesięczny bonus)
- Nauka Ice Punch Totodile (miesięczny bonus)
+ 3lv Totodile (lv up w przygodzie)

Październik 2019

+ 1lv Totodile (miesięczny bonus)
- Nauka Aqua Jet Totodile (miesięczny bonus)
_________________Emilia Lee
KP/Gra/Bank/Box

Kuro
KP/Gra/Bank

Vincent
KP/Gra
Ostatnio zmieniony przez DJSzopxX 2019-10-01, 05:53, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
DJSzopxX 
Czekając na deszcz


Limit dodatkowych KP: 2+1
Discord: Szotaro Kujo
Dołączyła: 17 Paź 2018
Posty: 389
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-06-05, 14:16   Możesz być z siebie dumny, najlepsza kp na tym forum, ba, na całym internecie. Inni powinni się od ciebie uczyć.
_________________Emilia Lee
KP/Gra/Bank/Box

Kuro
KP/Gra/Bank

Vincent
KP/Gra
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandpurple created by spleen modified v0.3 by warna

Graficy:::
Sojusznicy:::

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Xioteru
raivvitch

Kyuubi
366671

* Twierdza RPG Makera *
Twierdza RPG Makera

* Mortis *

WAW Pokemon

Hipogryf
Hipogryf.pl - blog fantasy

Vampire Knight
Vampire Knight

Demigods

Wishtown

SNM
SnM

PokeSerwis

Wizard's World

Riverdale

Ninshu

Nemea

Orchard Stable

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Disney World

Strefa RPG
Strefa Forumowych RPG

Król Lew

W galopie

YLO

One for All

Over Undertale
over-undertale

Oneiric

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Amaimon
Amaimon

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Bleach Other World
Bleach OtherWorldDesign by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.