Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
KP Cicero
Autor Wiadomość
BardPlays


Dołączył: 02 Kwi 2019
Posty: 103
Wysłany: 2019-04-02, 19:12   KP Cicero

Imię/imiona: Cicero
Nazwisko: Galenos


Data urodzenia (wiek): 17
Profesja: Ewolucjonista
Towarzysz/towarzyszka: ~Brak~

~~~~~~

Opis wyglądu:
Cicero jest młodym człowiekiem o przeciętnym wyglądzie. Posiada on duże, głębokie, niebieskie oczy. Jego twarz jest podłużna z widocznymi kośćmi policzkowymi. Kruczoczarne, krótkie włosy często przysłaniają mu prawą stronę twarzy. Usta ma on małe, koloru wyblakłego różu. Wzrostu na oko ma plus, minus metr osiemdziesiąt. Nosi na sobie granatowe dżinsy i czarną bluzę z kapturem. Bluza ma na sobie narysowaną różę. Tuż przy sercu. Jego budowa ciała jest raczej kobieca: delikatne ramiona,długie nogi, szerokie biodra i wąskie barki. Na jego plecach znajduje się kilka podłużnych blizn, których pochodzenia nie zna. Głos ma on spokojny, a wzrok często skierowany w pustkę. Nie może przebywać na słońcu przez długi czas gdyż przez jego niedobór melaniny może dojść do poparzeń. NIGDY nie rozpina swojej bluzy. Należy do tych ludzi, którym zawsze zimno. Jako przechodzień można go zauważyć w zapiętej bluzie, czarnych jak smoła glanach i oczywiście z kapturem na głowie. JEDNAKŻE jego bluza wyróżnia się od innych: Posiada kieszonkę przy piersi po prawej stronie. Zazwyczaj przeznaczona dla jego pokemona.

Opis charakteru:
Nasz bohater przeszedł przez ciężkie czasy (z czego większości nie pamięta, ale do tego przejdę później). Zmieniło to go nieodwracalnie. Teraz jest on chłopakiem z problemami psychicznymi. Więc tak, słyszy głosy. Nieregularnie, ale nadal przeszkadzają. Posiadają one jakby swoją własną wolę i kierują się swoimi własnymi ideologiami. Rzadko się zgadzają. Przez to Cicero często mówi o sobie jako "my". Wracając do tematu jest on często zamyślony i ciężko z nim złapać kontakt. Jest nieśmiały i woli nie zwracać się do innych. Czasami po prostu kończy wypowiedź w środku i nie pamięta co miał powiedzieć. Jest introwertykiem i nie da się go wyciągnąć w żadne miejsce publiczne z wyjątkiem przekupstwa i/lub porwania. Jak się zyska jego zaufanie to jego charakter zmienia się o sto-osiemdziesiąt stopni. Staje się on otwarty i zazwyczaj ma uśmiech na twarzy.

Historia:
Jego historia jest podzielona na dwie części. Tą przed amnezją i po amnezji. Urodzony on został w biednej rodzinie rybackiej. Kochająca się rodzina zazwyczaj spędzała wieczory razem przy stole rozmawiając. Cicero jako dziecko był inteligentny i utalentowany. Nie miał problemów w szkole, ani konfliktów prawnych. Do jego obowiązków należało wypatrywanie innych statków na wodzie i wysyłanie im sygnałów świetlnych, aby te nie uderzyły w ich łódź. Wraz z ojcem wyruszali każdego wieczoru, ponieważ wtedy był najmniejszy ruch na morzu. Jednego mglistego dnia jak zwykle czekał na swego ojca już w łodzi. Wyruszyli. Młody nie zauważył łodzi. Jedyna rzecz, którą zobaczył przed utratą przytomności był wielki przód statku. Nawet nie statku. Okrętu

Obudził się w ciemnej kajucie. Jedyne co dawało mu światło to była mała świeczka. Dawała bardzo słaby błysk. Nie wiedział jak się tutaj wziął i nie pamiętał nic. Jedyne co usłyszał to było coś pochodzące zza jego pleców. Był to głos kobiety. Cichy i delikatny.
~Jesteś Cicero Galenos.
Natychmiastowo się odwrócił. Nic. Za nim była tylko twarda dębowa ściana. Gdy adrenalina opadła poczuł ogromny ból głowy. Zasnął. We śnie jego głowę przepełniały głosy. Nie był w stanie skupić się na żadnym z nich. Obudził go trzask drzwi. Do pomieszczenia wszedł wysoki i szeroki w barach mężczyzna. Krzyknął
-Wstawaj! Teraz należysz do mnie!
Gdy Cicero miał zadać mu falę pytać odezwał się głos innego mężczyzny. Tym razem ponownie za nim. Brzmiał jak typowy podstarzały alkoholik.
-Siedź cicho.
Więc wstał z dużym oporem i szedł za mężczyzną. Ten zaczął mówić.
-Jako że na wodzie panuje bezprawie, teraz będziesz mi służył.
Więc tak się stało. Bohater miał pracować całe dnie. Na statku znajdowało się wiele osób, które podzieliły jego los. Dowiedział się że on nie traktuje innych jak ludzi tylko jak zwierzęta. Wyrzuca tych, którzy mu się przeciwstawią. Po roku pracy na statku, ludzie zaczęli się buntować. Po kilku dniach rewolucji kapitan poległ. Jego martwe ciało zostało rzucone na pożarcie dzikim pokemonom. Nikt nie znał drogi do domu więc na statku zapanował chaos. W pewnym momencie wpłynęli do miejsca gdzie żyły dzikie Gyardosy. Roztrzaskały one statek na wykałaczki. Cicero jako jedyny przetrwał całe wydarzenie. Został obudzony przez kłótnię. Jakby znów z tyłu jego głowy. Gdy otworzył oczy wszystkie odgłosy minęły. Wokoło było pełno kwiatów. Wstał i ruszył przed siebie. Nie wiedział gdzie jest, ani jaki jest jego cel. Szedł przez kilka dni gdy coś pojawiło się przed nim. Był to pokemon, którego nigdy nie widział. Był to wysoki "kwiat". Było widać że więdnie. Gdy zobaczył on Cicero podleciał do niego i złożył mu w ręce innego pokemona. Małą wróżkę z kwiatkiem koloru białego w ręce. Większy kwiat leżał już na ziemi. Martwy. Po kilku tygodniach doszedł on do miasta. Został on tam mile przyjęty, ale ze względu na jego brak zaufania do ludzi miał problemy z komunikacją. Mimo to przyjęli go z otwartymi rękami i zajęli się nim w szpitalu. Po roku spędzonym tam na rehabilitacji dostał on własny pokedex. Wraz ze swoim nowo poznanym przyjacielem wyruszył ku przygodzie.

Rodzina:

-Flabebe
-Głosy w głowie

Pokemony:

Flabebe
Imię: Flow

Poziom: 7,5
Typ:
Ewolucja: Flabebe -lvl19-> Floette -Shiny Stone-> Flogres
Ataki:
-Tackle
-Vine Whip
-Fairy Wind
-[TM z pracy]Psychic
-[TM] Dazzling Gleam
Charakter i historia: Flabebe jest bardzo energicznym pokemonem ze względu na to że jest jeszcze młoda. Narodzona z królowej Flabebe z jej okolic. Oddała go na świat wraz jej ostatnim tchem. Sama w sobie nie ma zaufania poza samym Cicero. Oboje odpowiadają sobie charakterami. Lubi jeść słodycze, oglądać inne pokemony z oddali, a także prowadzić "konwersację" z właścicielem. Takowa zazwyczaj polega na pomrukach, mimice twarzy i gestach. Jest ona koloru białego.
Umiejętność:
Flower Veil - Chroni przed obniżeniem statystyk Pokemonom typu trawiastego w grupie.
Trzyma: Mind Plate
Historia właścicieli: BardPlays (KP Cicero)
Staty D&D:
Moc: 2/20
PŻ: 12/12
MP: 15/15
AC: 9
STR: 1
DEX: 4
CON: 1
INT: 4
WIS: 2
CHA: 3


Whirlipede
Imię: Rolly

Poziom: 22,5
Typ:
Ewolucja: Venipede -LVL22 -> Whirlipede -LVL30-> Scolipede
*Zadowolenie: 0
Ataki:
-Defense Curl
-Rollout
-Poison Sting
-Screech
-Pursuit
-[TM] Sludge Bomb
-Protect
-Poison Tail
-Iron Defense
-[EM] Rock Climb

Charakter i historia:

Pochodzi ze Strefy Safari. Venipede to nieco wycofany stworek, który lubi wcześniej obadać sytuację zanim podejmie jakieś konkretne kroki. Mniej więcej tak było kiedy spotkał swego nowego opiekuna- najpierw upewnił się, że ten nic mu nie zrobi oraz wysłuchał co chłopak ma do powiedzenia. Stworek nie przepada za jakimś nadmiernym towarzystwem. Nie to, że jest jakimś odludkiem, ale jeśli musi dłużej przebywać w większej grupie, zwyczajnie go to męczy. Uwielbia różne słone przekąski i sery- najlepiej oscypki. Ale nie jakieś farbowane podróby z marketu, tylko takie najprawdziwsze, tradycyjnej roboty, które czuć Mareepem, dymem i góralem.

Umiejętność: Poison Point - Przy kontakcie fizycznym istnieje 30% szans na zatrucie przeciwnika.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: BardPlays (KP Cicero)


Aron

Imię: Ferrum

Poziom: 5
Typ:
Ewolucja: Aron (32) -> Lairon (42) -> Aggron
*Zadowolenie: 40/100
Ataki:
-Tackle
-Harden
-Mud-Slap
-[TM] Earthquake
-[EM] Dragon Rush
Charakter i historia: Znaleziony jako jajko podczas wycieczki po regionie Hoenn, które następnie zostało sprowadzone przez Jaro do jego mieszkania w Saffron City (Kanto).
Inteligentne, wredne i mściwe bydle. Uwielbia podchodzić od tyłu Jaro i szarżować prosto na jego zad, zwłaszcza jak się obrazi. Poza tym jest posłuszny, traktuje swojego trenera jako przybranego ojca. Zdaje sobie sprawę, że gdyby nie on z pewnością marnie by skończył jako samotne, błądzące po wybrzeżu dziecko.
Umiejętność: Rock Head - Pokemon nie otrzymuje obrażeń przy atakach obosiecznych (typu Double-Edge).
Trzyma: Draco Plate


Maractus
Imię: Shake

Poziom: 12
Typ:
Ewolucja: Maractus
Zadowolenie: 0
Ataki:
-Spiky Shield
-Cotton Guard
-After You
-Peck
-Absorb
-Sweet Scent
-Growth
-Pin Missile
-[EM]Bounce
-[TM]Poison Jab
Charakter i historia:
Pochodzi ze Strefy Safari. Maractus to na pozór "kolaśny stwór"- pokryty igłami i niedostępny. w rzeczywistości zachowuje się tak tylko dlatego, że inni tego od niego oczekują. Że będzie chłodnym, "kłujący" sarkazmem i w ogóle taki badass. W rzeczywistości Maractus to przyjazne i wrażliwe stworzonko uwielbiające grzać się na słoneczku oraz... oglądać jak to słoneczko wędruje po niebie od wschodu do zachodu. Romantyk? E, gdzie tam. że coś lubi, nie znaczy ,ze trzeba sobie do tego dorabiać jakąś ideologię. A co takiego jeszcze lubi ten kaktusik? Jajecznicę na bekonie, łyżwiarstwo figurowe (w sensie oglądać, a nie uprawiać) oraz gromić z cała stanowczością wszelkie robactwo. No, w końcu to roślina, można go poniekąd zrozumieć w kwestii robalków...
Umiejętność: Storm Drain - Pokemon ściąga na siebie wszystkie wodne ataki. Nie zadają one obrażeń i dodatkowo podnoszą siłę Specjalnego Ataku Pokemona o jeden poziom.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: BARD(Cicero)


Shinx
Imię: Talessa

Poziom: 6,5
Typ:
Ewolucja: Shinx -15LVL-> Luxio -30LVL- Luxray
Ataki:
-Tackle
-Leer
Charakter i historia:
Małe lwiątko, które niespecjalnie dobrze się czuje w towarzystwie innych. Często bywa tak, że skoczy innym do gardeł tylko z powodu tego, że istnieją. Lecz okazuje się, że to jest trauma. Jej rodzina zdechła jeszcze dzień przed tym, jak mogła się usamodzielnić, przez co widok kogokolwiek napełniał ją przerażeniem. Nie pomogło to, że jest też wyrzutkiem z jej klanu. Ojć. Tak czy owak, pokazanie jej głębi swojego dobrego serca może nie skutkować za pierwszym razem, ale kiedy naprawdę się ktoś przyłoży, to nawet i ten prychający koci instynkt przemija i jest skłonna do walki, zwłaszcza jeśli jej własny trener jest w poważnym niebezpieczeństwie.
Umiejętność:
Guts - za każdym razem, kiedy Pokemon zostanie dotknięty negatywnym statusem kondycyjnym, jak na przykład Zatrucie, Podpalenie czy Paraliż, atak zwiększa się o 50%.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: BardPlays(Cicero)Sneasel
Imię: ---

Poziom: 1,5
Typ:
Ewolucja: Sneasel -LVL UP trzymając Razor Claw w Nocy-> Weavile
Ataki:
-Scratch
-Leer
-Taunt
-[EM]Avalanche
Charakter i historia:
Chyba jedyny taki charakter w całej okolicy, który raczej by się połasił na niebezpieczeństwa związane z ogniem. Czyt. taki piromantyk, który wie że jego typ raczej jest słabo odporny na ogień, lecz mimo tego próbuje dowieść tego, że nikt nie może mu przeszkodzić w realizowaniu zamiarów. No, jakby naprawdę miał ognie w łapkach, to by cały dzień spędził podpalając z ciekawości rzeczy. Lecz to nie przeszkadza jemu w byciu maczo z sercem ze szczerego złota, który nie zawaha nagiąć trochę lęku tak aby uratować samiczki z podobnego losu, lecz raczej to jemu nie wychodzi z powodu wyżej wspomnianego fetyszu bądź klątwy.
Umiejętność:
Pickpocket - Kradnie przedmiot przeciwnika, kiedy go dotknie.
Trzyma: ---
Historia właścicieli: BardPlays(KP Cicero)Box | Konto bankowe | Trofea

~~~~~

Ekwipunek:
- Pieniądze
- Pokedex
- 4x pokeball
- 1x Wędka -Sklep
- 1x Shiny Stone
- 1x Kula Morza (+2 do rzutów dot. morza i +1 do rzutów dot. INT)
- 1x Jajko Squirtle z EM Water Spout
- 1x STICKŚmiecie z łowienia

- 1x Sun Stone
- 1x Flame Plate
- 1x Dark Gem
- 1x Meadow Plate

Bonusy:
- +1 lvl dla Flabebe (Trener IV (przed reworkiem profesji))
- +2 Haban Berry (Florysta IV (przed reworkiem profesji))
- +EM dla Maractus (24 IV 2019)
- +EM dla Arona (1 V 2019)
- -2 Poziomy do ewolucji Venipede->Whirlipede (Ewolucjonista)
- +EM dla Sneasel (1 VI 2019)
- +EM dla Whirlipede (14 VII 2019)[/b]
  
 
     
Tori Discord: Tori
Dołączyła: 12 Paź 2018
Posty: 436
Skąd: Pomorze
Wysłany: 2019-04-02, 19:22   


_________________

KP Nao / Box / Bank

Gray Rave,

Crave Deprave,

Grave me,

Grave for you.

~ Lista obejrzanych animu ~
[mru]
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandpurple created by spleen modified v0.3 by warna

Graficy:::
Sojusznicy:::

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Xioteru
raivvitch

Kyuubi
366671

* Twierdza RPG Makera *
Twierdza RPG Makera

* Mortis *

WAW Pokemon

Hipogryf
Hipogryf.pl - blog fantasy

Vampire Knight
Vampire Knight

Demigods

Wishtown

SNM
SnM

PokeSerwis

Wizard's World

Riverdale

Ninshu

Nemea

Orchard Stable

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Disney World

Strefa RPG
Strefa Forumowych RPG

Król Lew

W galopie

YLO

Over Undertale
over-undertale

Oneiric

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Amaimon
Amaimon

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Bleach Other World
Bleach OtherWorldDesign by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.