Amfiteatr Strefa Gracza Regulamin Ogłoszenia Kalendarz Eventów PokeQuizy Koloseum Dojo Przenosiny Spis MG Pora na przygodę! Strefa PBF Przygody Centrum Handlowe Arcade Centre Konkursy Laboratorium Zacisze Miejsca Spotkań Stragany Ogródki Park Krajobrazowy Safari Kreatywny Zakątek PokeLotto Biblioteka Loteria Karty Postaci Rozmowy
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Xioteru
2019-06-15, 13:46
Harper Wicks
Autor Wiadomość
Xioteru 
ten zły i niedobryLimit dodatkowych KP: 1
Discord: czarnoxio
Dołączył: 10 Paź 2018
Posty: 756
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-03-28, 21:16   Harper Wicks

-

26 lat, trener.*  -
  Harper to chłopak średniego wzrostu o pokaźnej korpulencji. Ma bardzo bladą skórę, która zdecydowanie odznacza się na tle kruczoczarnych włosów i gęstej brody. Duże, brązowe oczy, prosty i szeroki nos oraz lekko wydęte usta spoczywające w lekkim uśmiechu tworzą spójny i miły dla oka wizerunek pociesznego miśka.
  Harper wyróżnia się przede wszystkim ozdobami, które dekorują jego ciało; posiada on kolczyk w przegrodzie nosowej oraz mnóstwo magicznych pasm, znaków i tatuaży - przede wszystkim na klatce piersiowej, ramionach, skroniach i plecach. Tatuaże mienią się na mistyczny, fioletowy kolor podczas pełni księżyca lub podczas wszelkich inkantacji, zaklęć czy rytuałów. Na częste pytania o taką formę tatuaży zasłania się modnymi ozdobami ultrafioletowymi.
  Na co dzień mężczyzna przywdziewa ubrania ciemne, czarne - zwykle koszulkę, spodnie do kostek i trampki. W chłodniejsze dni narzuca na siebie równie czarną bluzę, a podczas chłodu ubiera płaszcz i rękawiczki we wiadomym kolorze. W specjalnych okolicznościach Harper przywdziewa swoje rytualne szaty, które składają się z ciężkich, drewnianych kajdan na nadgarstki, ramiona oraz kostki oraz skąpej chusty biodrowej.


  -
  Harper to dwubiegunowe stworzenie - z jednej strony opanowany, zrównoważony, który warzy swoje słowa, z drugiej zaś neurotyczny, nie radzący sobie ze stresem mężczyzna. Na co dzień wyizolowany domator, spędzający ogromne pokłady czasu nad książkami, grymuarami i starymi tomiszczami w których kryją się tajemnice wszechświata, pielęgnujący swoje rośliny i dbający o każdego przybłędę, dając mu schronienie i dach nad głową w zamian za zaufanie i domowe towarzystwo.
  Empatyczny, przedkładający potrzeby innych nad swoje. Szarmancki, taktowny, ułożony, wzbudzający zaufanie. Cierpliwy obserwator. Wierny przyjaciel, myśliciel, doskonały rozmówca i słuchacz. Nigdy nie był zakochany, a jego fantazje kierują się ku mężczyznom, dlatego nie potrafi nawiązać z nimi dobrego kontaktu przez skrępowanie.
  Odpręża się przy popowej muzyce i dobrym, azjatyckim jedzeniu.  -
  Eleonore Wicks - matka - mieszkanka Ecrtueak, właścicielka dobrze prosperującej kwiaciarki. Interes rozwinęła po śmierci swojego męża. To niska, szczupła kobietka, brunetka o sarnich oczach.
  Vile Wicks - ojciec - nie żyje.
  Bastian Wicks - starszy brat - przeprowadził się do nieokreślonego miasta w Sinnoh. Ma dziwną żonę, pracuje jako korporacyjny lider. Wysoki, szczupły brunet o twarzy nieskalanej myślą.
  Emma Owens - starsza siostra - przeprowadziła się do nieokreślonego miasta w Kanto. Ma bogatego męża, jest gospodynią menadżerem domu. Średniego wzrostu szatynka o błękitnych oczach. Posiada dwójkę niesfornych dzieci. Ma niezłą figurę mimo dwóch porodów.


  -
  Johto to całe życie Harpera. Urodzony w Ecruteak, Johto, dorastał w tym mieście, bacznie przyglądając się światu. Jako dziecko i nastolatek nie miał łatwego życia, nie był zbytnio lubiany przez rówieśników przez co jego życie towarzyskie zeszło na dalszy plan, co nauczyło go spędzania czasu we własnym towarzystwie, najczęściej w ciszy i spokoju - sam na sam ze swoimi myślami i wyobraźnią.
  Rodzina, na samym początku, jak jeszcze był dzieckiem, była dla niego bardzo ważna. Bezdennie kochał swoją matkę, ojca, siostrę i brata, jednak w całej pogoni za życiem, mały Harper nie był dla nich ważny i zostawiony był samemu sobie. Przełomem był siódmy rok życia podczas gdy Harper po raz pierwszy spotkał się ze śmiercią - jego ojciec przegrał walkę z ciężką chorobą, odchodząc z tego świata. Chłopak z dnia na dzień osowiał, stał się bardziej lakoniczny i zupełnie bez dawnej życiowej iskry. Jednak wszyscy oczywiście przypisywali tą zmianę nastroju rodzinnej tragedii.

  Cytat:
  Od zawsze byłem sam, zdany na swoje towarzystwo. Ktoś mógłby powiedzieć, że "skazany", natomiast nie przeszkadzało mi to. Czułem, że samotność jest mi pisana i nie czułem się przez to gorzej. Przyznaję, jestem niedopieszczonym dzieckiem - rodzice od zawsze gonili za lepszym życiem, a rodzeństwo miało swoje problemy i nigdy mnie nie dostrzegało. Dużą część mojego dzieciństwa spędziłem w książkach i historiach, które były dalekie i odległe od mojego szarego życia w nawiedzonym Ecruteak.
  Zawsze uważałem, że jest jakiś cień szansy na to, że kiedyś ta magia i czary zaklęte w książkach dosięgną mnie i będę mógł nazwać się prawdziwym czarodziejem czy magusem, jednak moje zmyślone znaki, które kreśliłem na kartkach jako dziecko były tylko bazgrołami, przynajmniej do czasu. Do czasu kiedy umarł mój tato. Nie wszystko rozumiałem tak, jak należy i jego śmierć przemilczałem, przelewając swoją dziecięcą rozpacz i nieme-głośniejsze wołanie o troskę na papier. Wtedy uwierzyłem w magię.
  Kilka prostych znaków, które połączone ze sobą dawały zamierzony rezultat; nazwane przeze mnie złość i płomień oraz ogromna wiara, że tym razem magia otworzy się na moje wołanie pozwoliły nakreślonym w myślach znakom podpalić kartkę na której wcześniej chaotycznie pisałem wymyślone znaki. Ekscytacja i fascynacja nieoczekiwaną odpowiedzią pozwoliła moim myślom rozkwitnąć. Kartę ugasiłem, a podniecenie sytuacją wymieszało się ze strachem. Nikt nie mógł się dowiedzieć, bo jak mogłem to wytłumaczyć? W magię nikt nie wierzy.


  Czas leciał, a więzy rodzinne Harpera rozwiązywały się mimowolnie. Bastian i Emma, starsze rodzeństwo wyniosło się z rodzinnego gniazda, zostawiając w dużym domu na skraju Ecruteak pustkę. Matka, Eleonore, od śmierci Vilego intensywnie zajęła się ogrodnictwem, posiadając własną, dobrze prosperującą kwiaciarnię. Harper ukończył z powodzeniem szkołę średnią i swój wolny czas przeznaczył na wolontariat w pobliskiej hodowli Pokemonów przy Centrum Pokemon w Ecruteak. Chłopak został ukształtowany przez samego siebie. Ciepło i pozytywne emocje które otrzymał od obcych ludzi i Pokemonów podczas swojej pracy grzało jego serce jak ostatni żar w tlącym się ognisku, jednak zawsze kończyło się napadem niepokoju i nieumiejętnością wychwycenia i zaadaptowania dobrych wibracji.

  Cytat:
  Od śmierci ojca starałem się odkryć znaczenie pisanych przeze mnie znaków, próbując sobie udowodnić, że podpalona kartka nie była jedynie wymysłem mojej wygłodniałej wyobraźni. Chciałem je usystematyzować, wywołać ich efekt na zawołanie.
  Zacząłem wtedy badać nieprzemierzone połacie internetu i przeszukiwać zamkniętą w książkach wiedzę w poszukiwaniu tropu, który nakierowałby mnie na właściwy tor.
  Popiół drzewny okazał się otwarciem bramy poznania mojej własnej magii. Zamknięty w swoim pokoju w noc osiemnastych urodzin, z wyrysowanymi znakami i liniami na całym ciele ów popiołem, recytowałem głoski swoich znaków. Pamiętam to jak dziś - równo o trzeciej w nocy moje myśli oblała światłość i nieskończony ciąg moich bazgrołów ułożonych w spójną całość opisującą rzeczywistość, wszystkie rzeczy żywe w teraźniejszości i przyszłości. Czułem moje płonące ciało, jednak pozwoliłem się spętać mistycznej energii. I od tego momentu wszystko miało sens.


  Nadszedł również moment w życiu Harpera, że i on wyfrunął ze swojego gniazda, spędzając czas swoich studiów w Lavender Town w regionie Kanto. Nie wyruszył on samotnie - towarzyszem podróży okazał się psotny Misdreavus, który wykluł się na hodowli kilka dni przed podróżą Harpera. Jego opiekun tak wpadł mu w oko, że pozwolił się złapać mężczyźnie i dotrzymuje mu towarzystwa na dobre i na złe.
  Lavender Town nie tylko pozwoliło Harperowi zdobyć nowe doświadczenia i wykształcenie, ale również umożliwiła mu rozwój skrywanych wcześniej przed światem magicznych umiejętności. Zbawienna w tym celu okazała się Wieża Umarłych, która stała się ulubionym miejscem młodego maga.

  Cytat:
  Skupienie:Ciekawość:Głód połączone nadrzędnym znakiem Wiedzy to podstawowa kombinacja symboli, która zaraz po nakreśleniu w powietrzu pozwalała otworzyć umysł na niezbadane rzeczy i tajemnice, które kłębiły się w tym tajemniczym miejscu. Te wszystkie słodko szepczące głosy obiecujące wiedzę i potęgę w zamian za wyzwolenie z okowów śmierci były niezwykle kuszące i zazwyczaj nie ulegałem tym pokusom. Słuchałem uważnie wyłapując z martwych słów dawną wiedzę, która została w tym miejscu porzucona w zapomnienie.
  Ostatnie piętro okazało się moją ostoją. Żaden śmiałek nie zapuszczał się w te rejony samotnie, a ja z niezaspokojoną ciekawością spijałem szepty, które doprowadzały mój umysł do obłędu. Miałem tego pełną świadomość; to jakby elementy mojego jestestwa rozpadały się jak nieułożone puzzle. Zezwalałem na to, by uwięzione dusze przenikały przez wyryte na mnie znaki i karmiły się moją energią. W każdej wymianie otrzymywałem coraz więcej tego, czego łaknąłem, pragnąc jedynie zaspokojenia żądzy wiedzy. Za każdym razem gdy schodziłem po schodach, rozpaczliwie poszukiwałem sensu mojego istnienia - ten Nieskończony Ciąg Znaków i gdy udało mi się go znaleźć, obiecywałem sobie nie popełnić więcej tego błędu i nie ulegać pokusom łapczywego Chaosu. Byłem jednak zbyt słaby i skazany na pokuszenie.


  Harper skupiwszy się na podążaniu ścieżką magii niżeli nauki poszerzał swoją wiedzę na temat sztuk magicznych nie tylko poprzez nikczemne praktyki w Wieży Umarłych, ale również przez medytację, drogę do oświecenia i znalezione woluminy w uniwersyteckiej bibliotece. Zapytacie, skąd taka literatura znaleźć się mogła w księgozbiorze uczelni? Te na pierwszy rzut oka puste grimuary otwierały się przed czytelnikiem, który otworzył się na magię. Czary, o których zaczytywał się od maleńkości, malały przy ogromie praktyk magicznych zawartych w tych tajemnych tomiszczach, jednak nie wszystko udawało się przyswoić Harperowi. Te głosy, których doświadczał przy spotkaniach z duchami, nie znikały. Były obecne, wciąż głodne i niespokojne nad żyjącą esencją mężczyzny. Kreślenie znaków nie było już tak efektowne jak wcześniej, a skupienie i ekscytacja znikały, jakby pochłonięte przez ten rozbudzony Chaos.
  Zbawienny okazał się wtedy powrót do domu. Rodzinny, prawie pusty dom w Ecruteak i matka dobrodziejka przyjęli powracającego Harpera. Nuta ciepła i tęsknoty od matki nie zrobiły na mężczyźnie żadnego wrażenia, jednak niejako ucieszył się, że mógł wrócić do swojej jedynej, prawdziwej ostoi w której nic mu nie groziło.
  Cytat:
  Wciąż nie mogę uwierzyć, że pięć lat temu wyruszyłem stąd do Lavender i spędziłem tam tyle czasu, karmiąc jedynie demony żerujące na moich myślach. Tutaj, w Ecruteak, nie słyszę ich tak mocno, jednak czuję, że są i czychają na mój każdy magiczny ruch. Nic z tego, nic z tego. Nie mogę pozwolić sobie na utratę siebie. Ta świętość, którą pielęgnowałem nie może umrzeć.
  Tak bardzo potrzebuję odpoczynku, a moje myśli i świadomość czasu na regenerację. Czy uda mi się znaleźć sposób na powrót moich zmysłów, czy już zawsze moje myśli będą nawiedzane przez upiory i bluźnierstwa? Ten narkotyzujący Chaos, którym odurzałem się na szczycie Wieży Umarłych nie był wart tego, co poświęciłem.


  I gdy wszystko wydawało się wrócić do normalności, rok później, pewnego wiosennego popołudnia, Harper był świadkiem jak “stado” Drifblimów porwało jego matkę z przydomowego ogrodu. Stojąc w osłupieniu mężczyzna zastanawiał się, czy jawa to, czy sen.  boxbanktrofea


*
_________________
Ostatnio zmieniony przez Xioteru 2019-04-23, 22:25, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Xioteru 
ten zły i niedobryLimit dodatkowych KP: 1
Discord: czarnoxio
Dołączył: 10 Paź 2018
Posty: 756
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-03-28, 21:20   

-


  Cytat:

  #200 Misdreavus, samiec. [5.00]%

  Ewolucja:
  Misdreavus (+ Dusk Stone) -> Mismagius
  Ruchy:
  Growl, Psywave, Spite.
  Charakter i historia:
  Misdreavus to niezły pstonik. Lubi znikać i pojawiać się niezapowiedzianie, przyprawiając swojego opiekuna o zawał, jednak po wydarzeniach z Lavender i nieźle zrytej bani swojego trenera już go nie straszy. Pełni raczej rolę opiekuna i strzeże swojego człowieka jak tylko może. Lubi zasypiać na jego głowie imitując bujną czuprynę. Mruczy przez sen. Bardzo lubi słodkie rzeczy.
  Historia właścicieli:
  Xioteru (Harper)
  Umiejętność:
  Levitate - Ataki typu ziemnego (oprócz Thousand Arrows), zdolność Arena Trap oraz ataki Spikes, Toxic Spikes, Sticky Web, Rototiller, Sky Drop, Electric Terrain, Grassy Terrain, Misty Terrain i Psychic Terrain nie oddziałują na Pokemona posiadającego tę umiejętność.
  Trzyma:
  -*
_________________
Ostatnio zmieniony przez Xioteru 2019-03-30, 22:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Xioteru 
ten zły i niedobryLimit dodatkowych KP: 1
Discord: czarnoxio
Dołączył: 10 Paź 2018
Posty: 756
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-03-28, 21:21   

-


  pokedex
  5 pokeball
  mieszek


*
_________________
 
     
Mhrok 
the Mage of FlowersDiscord: Mhrok
Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 574
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2019-03-30, 22:56   

_________________


From the stars of the inner sea,
from the tower of insight, from the four corners of paradise,
let them know; their story is filled with blessings.
MHarumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kiyoi Arashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea


 
     
Xioteru 
ten zły i niedobryLimit dodatkowych KP: 1
Discord: czarnoxio
Dołączył: 10 Paź 2018
Posty: 756
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-06-15, 13:46   

_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandpurple created by spleen modified v0.3 by warna

Graficy:::
Sojusznicy:::

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Xioteru
raivvitch

Kyuubi
366671

* Twierdza RPG Makera *
Twierdza RPG Makera

* Mortis *

WAW Pokemon

Hipogryf
Hipogryf.pl - blog fantasy

Vampire Knight
Vampire Knight

Demigods

Wishtown

SNM
SnM

PokeSerwis

Wizard's World

Riverdale

Ninshu

Nemea

Orchard Stable

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Disney World

Strefa RPG
Strefa Forumowych RPG

Król Lew

W galopie

YLO

Over Undertale
over-undertale

Oneiric

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Amaimon
Amaimon

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Bleach Other World
Bleach OtherWorldDesign by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.